Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

wyslalam jeszcze raz:) ale dzis chyba poczta na tlenie ma jakies problemy bo wysylalam koledze fotke i tez mu nie doszla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Martyna:) w koncu sie zjawilas. ja juz dzisiaj po obiadku, byla piers z kurczaka smazona i ogorek+pomidor+jogurt naturalny. potem tylko kolacja i cos aby nie isc zaglodzonym spac. a tak wogole ile moze kosztowac jakas taka normalna skakanka?i te 20 minut to sie jest bardzo zmeczonym czy mozna spokojnie wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak skraczajac z tematu odchudzania. wiekszosc facetow to po prostu chu......wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cosc Ty:) 10 minut rano i 10 wieczorem.... Wiecie co ja bym strasznie chciała miec figurkę Edyty Herbus. To partnerka Kuby Wesołowskiego w Tancu z gwiazdami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, zawsze chciałam miec slicznego ,madrego,wysportowanego ale to nigdy nie idze w parze.Zawsze sie na takim ideałku przejechałam... ale są tez kochani , madrzy i ładni tylko trzeba trafic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogladalam dzisiaj na smogu ten filmik z nia ale jakos nie zwrocilam zbytnio uwagi na jej sylwetke. moze zapisz sie na jakis kurs tanca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop, mój chłopak zaproponował mi od wrzesnia kurs tańca Latino :D juz sie nie moge doczekac,ciekawe jak bedzie mu szło..hehe...ja uwielbiam tanczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu wkurza mnie to jak ktos zrywa z toba znajomosc nawet nie informujac cie o tym i musisz sie sama tego domyslec:] chocby napisanie paru slow sprawialo komus wielka trudnosc, zwlaszcza komus kto cie kiedys zapewnial ze jesli nie bedzie cie juz chcial znac to da ci znac o tym. mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są bardzo słabi, i nie umieją prosto w oczy mówic dziewczynie tego co myslą.MOj kolega zerwac z dziewczyną po 1,5roku przez sms...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to dlatego ze mu nie....dała.Faceci to swinie ale kobiety tez czasem grają nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha przez smsa , dobre. ah a to na szczescie nie byl moj chlopak(i tak nie mam) ani jakis bliski znajomy, tylko po prostu tak sie nie robi i to jest wkurzajace, zwlaszcza ze \"niby\" mnie lubil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, dzisiejsi faceci to maja w sumie tylko jedno w glowie:/ a moze ten zdal sobie sprawe ze nie zaciagnie mnie do lozka i ze znajdzie sobie taka ktora po pierwszym spotkaniu podlozy mu sie:P chociaz teraz to i tak nie mozliwe bo mial powazny wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem ze odezwalam sie, do pewnego czasu bylo ok. wiem ze juz wyszedl ze szpitala bo nawet na gadulcu gadalismy. ale nagle tak ktoregos dnia przestal sie odzywac, a wiem ze siedzi na necie i wiem ze juz wraca do zdrowia. napisalam ostatnio do niego smsa co tam u niego, potem zostawilam mu wiadomosc na gadulcu zeby mi napisal to ze niechce juz mnie znac no i po prostu mnie olal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak on to widzi?? ,ze komplikujesz sprawe i na siłe chcesz zeby regularnie sie do Ciebie odzywał.Moze on chce miec z Toba kontakt ale mniejszy jak Ty? Wez zostaw tę sprawę ,daj mu troche czasu. Nie zdziwiłabym sie ,ze kiedy dowie sie ze schudłas to sie odezwie:D,oni juz tak mają...hehe. Ale widzę ze Ci jednak na nim troszkę zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz do niego sie nie odzywam, moze on sie kiedys odezwie a moze i nie i moze nigdy sie nie dowie ze schudlam (o ile schudne:P). w sumie to mi chyba troszke zalezalo na tej znajomosci, no ale coz , mowi sie trudno. zaniedlugo byloby trzeba zjesc kolacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mu nie zrobilam wiec chyba nie mial powodu aby sie obrazic. no chyba ze obrazil sie na to ze pytalam sie prawie caly czas jak jego samopoczucie i jak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo juz wiem na co mogl sie obrazic:P na to ze podczas ostatniej rozmowy na gadulcu nie spytalam sie go samopoczucie :P tylko jak on sie mnie spytal o moje to mu napisalam ze fatalne bo jestem na diecie i na tym sie skonczyla nasza znajomosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e mam dzisiaj zły dzień , wstałam przed 13 .. byłam tak strasznie głodna :( zjadłam gotowane udko z kurczaka , małego lizaka, i 5 cukierków musujących , teraz na kolacje zjadłam tez gotowane udko z kurczaka i to na tyle dzisiaj . jutro chyba bedzie dzień warzywny :) głowa mnie boli i jestem jakoś niewyspana ... ;) bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze..hehehe:D smacznej kolacji:) Ja za kilka dni wyjezdzam...mam nadzieje ze temat przetrwa do wrzesnia bo ja jadę na DIETE I napisze wam jak mi poszło.Teraz w PL jem co lubie ,bo w Grecji nie bede przepłacac 12zł za czekolade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wiemy dlaczego dzisiaj tak dlugo sie nie pojawialas. trzymaj sie Martyna:) a cos sie stalo? czy tak po prostu masz zly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy chyba cos wykrakalysmy albo ktos czytal ten topik;) dziwny zbieg okolicznosci ze akurat dzisiaj sie odezwal jak gdyby nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowałam sobie menu na jutro ;) 9 -kawa z cukrem 13- kubek płatków owsianych zaleje wrzatkiem + 2 jabłka 16 -2 jajka na twardo + dużo kalafioru 18- 2 jabłka wiecej nie zjem pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×