Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

no wlasnie tez zawsze cwiczylam wieczorem, dzisiaj mam zamiar isc na silownie i wlasnie niewiem czy czasami teraz sie nie wybrac....hmm, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przeczytalam kilka waszych postow i pewnie bede czytala dalej, ale mam jedno male pytanko ;) Kapka widze ze bardzo duzo schudlas, mogalbys zdradzic jak to zrobilas? Dzieki za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty u mnie ...hmn...jakies tam są:D zmienie stopkę we wrzesniu- jak topic przetrwa ...:) Co do siłowni ,kiedys chodziłam i powiem Ci ze czułam sie sietnie jeszcze sauna do tego:D mysle ze w południe to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z silowni, ale sie nameczylam na orbitreku, a bylam spocona ze hoho:P a te stg to z czym ma to miec zwiazek? jak wpisalam w wikipedii to jakies karabiny wyskoczyla , a na google jakies stowarzyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystkiego najlepszego :) a powiedz mi czy znasz moze jeszcze Kasie O. tez jest z 2 LO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trafilam na osoby z Stg, z jedna utrzymuje kontakt :) a inna gdzies przepadla :o nie przesadzaj nie masz az takiej nadwagi :) czasami mozna zgrzeszyc :) masz jakis wyprobowany sposob zeby schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... z tego co ostatnio testowałam to waga szybko mu spada jesli na sniadanie piłam tylko kawe po 3 godz obiad .. i po kolejnych 3 godz kolacja ... i 0 weglowodanów ... a ile ważysz ? :) i przy jakim wzroście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o jakich godzinach jadlas posilki? z tego co wiem dobrze jest jesc sniadanie a lepiej odpuscic kolacje. Waze jakies 75kg przy wzroscie 170cm troche to za duzo tych kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie slodycze ale staram sie jakos je ograniczac, chociaz nie zawsze mi to wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozno wstawałam takze kawa po 10 o 13/14 obiad najczesciej gotowane miesko + jakies warzywa a kolacja 16/17 np. jogurt naturalny , jakis owoc tylko , że jakos nie moge przekroczyc tej 50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje o 6 do pracy, po 7mej kawka o 10tej sniadanko wtedy o 13stej jeszcze jakas kanapka, a w domu cos przegryze albo zjem obiad tak o 17stej i wtedy staram sie nic nie jesc moze trzeba to zmienic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×