Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

tak Martynko spelnienia marzen :)) co do mnie to szkoda gadac dzisiaj 2 kawalki sernika pochlonelam.. w zasadzie moge sie powstrzymac od batonikow, ciastek cukierkow i takich rzeczy ale jak lezy przede mna jakies domowe ciasto to sie nie moge oprzec :/ jolcia trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare kostek czekolady gorzkiej i pol prince pola :o na stole lezy caly dzien kawalek kolocza z makiem i mnie kusi, boje sie, ze sie w koncu nie opre :( a teraz brat poszedl sobie po pizze i pewnie zjem kawalek... ehh jestem strasznie niecierpliwa i chcialabym juz osiagnac te 44 kg i moc sie obzerac tak jak do tej pory bez jo jo ;) ej zrobilam sobie kawke anatol i tam pisze na opakowaniu, ze jedna ma tylko... 8 kcal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się Martynko przyłączam do zyczen :):):):) wszystkiego naj naj naj! żeby nie ciągneło do słodkości oraz aby na Twej buzi zawsze uśmiech gościł :):):):) a mnie wszystko boli.. bleee!! brzuch, głowa, lewy bark, serce :( esz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny cos slabo trzymalyscie kciuki:( zjadlam duzy trojkat biszkoptu, troche sera , bialego , pomidora, ptasie mleczko. dobrze ze dzisiaj zamierzam siedziec prawie do 1 w nocy, teraz popijam swoje wieczorne lakomstwo mieta:( ale i tak mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia nie martw sie, ja tez sie obzarlam dzis - cwierc pizzy, pol paczki chipsow i 2 paski czekolady :o no ale krecilam w sumie 2 godz hula - hopem, godzinke na stacjonarnym jezdzilam, duuuzo brzuszkow przez caly dzien i rowerki w powietrzu i rozciaganie i chyba z 5 herbatek pu erh, jedna jakas na lagodne trawienie i ok. 2 l. wody od jutra zamierzam znow scisle sie trzymac diety, a na pocieche kupilam sobie sliczny sweterek: http://img178.imageshack.us/img178/5514/1006268wz0.jpg ladny nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Jolcia musisz otworzyc nowe okienko, skopiowac ten adres i wkleic wtedy wskoczy :) ja dzis bede pokutowac za wczorajsze obzarstwo i postaram sie zjesc baaardzo malenko i duzo pocwiczyc, a co z tego wyjdzie to zobaczymy ;) musze sie postarac, bo 1.09 mam zamiar sie zwazyc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje slicznie za zyczenia :D:D:D :O hmm ... mam kaca ... hmmm ... pamietam ze razem .. to jakies 2 pampki szampana 2 wina .. hmm ... z 3 drinki dosyc mocne ... 2 kieliszki czystej w a do tego wypiłam piwo ale chyba nie całe i to wszysto na zmiane ...bleee ... :| mdli mnie cały czas :/ pozdrowionka :D i miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, posyłam spóznione życzenia: Spełnienia wszystkich marzen i zeby swietnie poszła Ci maturka :D Sweterek sliczny, ja tez taki chce tylko czarny i bez motywy kwiatowego, myslałam zeby kupic na allegro.Jest mnóstwo bolerek i w super cenach.) Ja wczoraj byłam na koncercie Negatywu i IRY ,Moi koledzy zajadali szaszłyki i ziemniaczki z piwkiem, chipsy i paluszki (cebulowo serowe-okropnosc) a ja piłam sobie cole, niestety zwykła bo nie było light. Miłej Niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) na kaca ponoc jest dobra pu erh. a sweterek rzeczywisie ladny:) rowniez milej niedzieli dziewczyny:) a ja mam nadzieje ze juz sie nie skusze na biszkopt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... zjadłam całą miche platków fitnes i neskłika z mlekiem i jogurtem naturalnym! :( brzuch mi wydeło.. mam wyrzuty sumienia :( aaaaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze to chociaz błonnik tam był i nabiał a nie jakieś inne słodycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny ja dzisiaj znow poszlalam i zjadlam ponad norme 3ciastka francuskie wspaniala jestem nie ma co=P no ale od 19 wkituje w siebie dzbanek pu-erha i jakos to bedzie :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagatka nic sie nie martw, ja zjadlam kawalek kolocza i pol paczki wielkich lays\'ow :o aaa i dwa paski czekolady gorzkiej... ale cwiczylam potem 3,5 h tzn. godzina szybkiej jazdy na najlzejszym obciazeniu na stacjonarnym, 1,5 godz hula- hopu, jakies brzuski i rozciaganie :) no i pu erh i woda niegazowana hektolitrami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) stwierdzilam, ze bede czesciej tutaj pisac, bo jesli sie opcham to potem mi glupio, a tu bede mogla skontrolowac co zjadlam i zrobic rachunek sumienia ;) dzis jestem wlasnie po kawce i godzinnych cwiczeniach: 40 min. hula- hop i 5 min. rowerka w powietrzu i 15 min. brzuszkow przeroznistych bez przerw :D zaraz zjem musli na sniadanko. Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi otrebami, czytalam ze dwie lyzki na dzien wystraczy jesc i ze wymiataja z organizmu resztki zalegajacego pokarmu, ale jak je mam jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. podziwiam cie ze tyle cwiczysz. ja jedynie co robie to 6 weidera, teraz staram sie przed sniadaniem ale idzie mi coraz ciezej bo to juz 23 dzien.. ja jej codziennie otreby prawie.. najczesciej wsypuje do mleka 2 lyzki (stołowe) i dodaje sobie musli i tak zjadam. mozezsz otreby dodawac do salatek ktore robisz, a nawet do panierki ale chyba nie smazysz?:P ja czasem jak np. na sniadanie nie jadlam otreb to daje je sobie do kubka i zalewalam wrzątkiem i z tego sie robil taki kleik i to lyzeczka wyjadam dodajac np. pare kropel soku malinowego :) do jogurtu tez polecam, zwlaszcza pitnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku:) płatki fitnes z maślanką truskawkową :D a otrębów powinno się zjadać 40g dziennie.. jakoś siakoś tak :) czyli własnie 2 łyżki, ale nic sie nie stanie jak zjesz np 3 :) mozesz je jesc z mlekiem, jogurtem właśnie jak jagatka napisała :D ja dodaje prawie do wszystkich sałatek :P ale te otręby takie granulowane:) i pewnie te Twoje otręby mają 300 kcl w 100g??? mi się raz udało znaleść takie co miały 160kcl na 100g :):):):) ps: znów mnie nie będzie bo dzis wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) ale jestem wymeczona , zaraz chyba zowu ;egne do lozka. Martyna dzieki za fotki:) taka mlodziutka na nich jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dzieki za fotki! Śliczne masz te jeansy, szukałam takich ostatnio i niestety kupiłam inne:/ Dziewczyny, znacie jakis niedrogi dobry balsam nawilżający???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziękuje :) i odesłałam swoje z nad morza :P hej dziewczyny mam pytanie za 100 pkt...MACIE GRONO??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki za tyyyle odpowiedzi :D otreby dopiero jutro kupie i sprobuje. a co do tego cwiczenia, to lubie to tzn. ostatnio polubilam :) wyladowuje wtedy negatywna energie - zakladam sluchawki na uszy i cwicze, cwicze, cwicze. to sie chyba stalo juz moim nalogiem, bo jak np. ogladam cos w telewizji i siedze bezczynnie to mam wyrzuty sumienia i zaraz biore hula hop albo brzuszki robie ;) tak samo jak mi sie nudzi, to nie snuje sie po domu tylko zaczynam cwiczyc albo sie rozciagac, fajna sprawa taki nalog ;) w piatek lub sobote wazenie... cholercia boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dzisiaj mialam swoje w sumie pierwsze wazenie na diecie i jak narazie zeszlo mi 1,5 kilo:) Kapka a co to jest grono????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jolcia GRATULACJE 🌻 :D hmm ja tez nie wiem co to jest grono? a ktoras z Was pytala o dobry balsam nawilzajacy - wg mnie NIVEA sa bardzo dobre, ja mialam Intensywnie Wygładzające Mleczko skóra sucha :) a jeszcze chcialam Wam polecic balsam ujedrniający z Garniera Intensywna Pielęgnacja ujędrniająca skórę - dla mnie rewelacja :D smaruje sie nim od poczatku diety tzn. od poczatku sierpnia i skore mam super jedrna ;) pewnie zlozylo sie na to i dieta, i duzo ruchu, i masaze rekawica i zimne prysznice, ale to mleczko tez; nawet cellulit mam taki malenki gdy sie skore scisnie palcami, a mialam taki, ze zaczynalo go juz byc widac jak stalam. no co ja bede sie rozwodzic - jak dla mnie to mleczko to rewelacja, a jak pachnie mmmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nawilzajacych moge polecic balsam z garniera ten czerwony (ale balsam, nie krem) w zimie poradzil sobie z moja troche pekajaca juz skora na udach. a co do celulitisu, na mnie zadne balsamy od pewnego czasu nie dzialay i jeden kit czy cos uzywalam czy nie , ale ostatnio zauwazylam ze stan moich ud troszke sie poprawil:) i to wlasnie dzieki diecie i gimnastyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie te otreby - granulowane z jablkiem, 100g 252 kcal wsypalam dwie lyzki do activi wisniowej i mmm pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzis zainwestowalam w blonnik w tabletkach (na dni gdy nie dam rady zjesc wystarczajaco go duzo) i pu-erh w kostkach.. kapka ja wiem kto to jest grono ale.. jeszcze nikt mnie nie zaprosil!:/ bede musiala poprosisc siostry by mniei wcisnely bo one są .. a wiecie co ja schudlam przez 2 tyg pol kilograma :P coz moglo byc gorzej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagatka to Tobie tez gratuluje :D 🌻 ja jestem po 35 minutowych cwiczonkach - brzuszki, rowerek w powietrzu, rozciaganie itp. i wlasnie pije sobie herbatke czerwona :) ale wiecie co, swietnie sie czuje po tych cwiczeniach, normalnie energia mnie roznosi, swietne na depresje, z ktora sie niestety troche mecze :( u mnie wazenie w sobote brrr az sie boje, bo grzesze ostatnio ze slodyczami ;) a na brzuchu widac mi miesnie i jest super plaski jak stoje, ale jak siadam to jeszcze nie jest taki jak ma byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×