Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

f. dzieki.. (hmm wlasnie ciekawi mnie to dlaczego \"f\"?) ja dalej cwicze 6 weidera juz chyba 24 dzien;] nawet sie trzymam jakos.. nie martw sie ja tez ze slodyczami grzesze dzis od 17 do 20 nic nie jadlam (bylam na spacerze) wrocilam i rzucilam sie na ciasto drożdzowe (3kawalki):/ trudno i tak nie spie do 1 (nauka) to moze nie bedzie tak tragicznie jutro.. :) wypilam czerwona herbatke nową :) w smaku jakas slabsza niz ta \'nieoryginalna\":> pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie super! burczy mi w brzuszku...i jest taki fajny płaski:) jem około 800-900 kcal i jest ok:D Jolcia gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justy wiesz wlasciwie sie nie ucze.. czytam historie- dla przyjemnosci.. ja zwykle chodze spac 1-2 w nocy i wstaje ok 8 bo o tak przed 1-2 nie zasne to przynajmniej nie manruje czasu tylko robie cos pozytecznego :) historia to taki moj maly konik zreszta :) przyda mi sie do matury w tym roku poza tym jakas porcja wiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justy masz w tych 800-900kcal przewidziane jakies slodycze? tak z ciekawosci pytam:P bo ja bym nie wytrzymala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jagatka nie badz taka ciekawska :P ;) niech to pozostanie moja tajemnica ;) uff wlasnie jestem po porannych cwiczonkach - uwielbiam ten bol miesni brzucha ;) zaraz biore kapiel i musli na sniadanko z lyzka otrebow, a na II sniadanie activia z 2-ma lyzkami otrebow mniam... :D ale musze sie przyznac, ze ostatnio nie trzymam sie tego zeby nie jesc po 18 :( zjem kolacje i mowie sobie, ze dzis to juz na pewno nie zjem nic - a pozniej idzie tost, pare kostek czekolady, po tym brzuszki, a pozniej zas cos jem :o nie nadaje sie do diatowania, bardziej do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mnie chyba cos postrzyknęło w karku od cwiczen i nie moge nim ruszyc.. zeby byc piekna trzeba cierpiec.. szczera prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagatka, mam w ciagu dnia 3 bita lub snickersa( 280 kcal) sniadanie , owoc , lekki obiad i 20 km na rowerku:D Znowu mi spodnie lecą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sniadanie jem chlebek z dzemem albo serem zółtym (300kcal) kawa z mlekiem i cukrem( 50 kcal) obiad- ryz z warzywami( 220kcal) podwieczorek-3 bit lub snickers( 280kcal) godzina jazdy na rowerku ( 500kcal SPALONE) o 18 grejfrut lub pomarancz ( max 80kcal) Jem tak od 5 dni ,i znowu schudłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie zaczyna... zaczyna mnie brac na jedzenie z nudow :o jak Wy wytrzymujecie dziewczyny? co robicie jak Wam sie chce czegos dobrego, ale nie z glodu tylko z nudow? mi nie pomaga ani znalezienie zajecia, ani wizje wymarzonej figury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. teZ tak mam. glowny powod dla ktorego tyje to są nudy (w zeszlym roku z nudow przytylam z 60 do 75 kg zajelo mi to rok..:/) w sumie jakis super sposobow nie mam. ostatnio biore marchewke i ide na tv lub kompa, ale lepie j ejst wyjsc na spacer z kims.. dzs sie podlamalam znowu mialam atak na slodycze.. 2kawalki ciasta i paczka eclairsow.. ale widac ze organizm mi sie odzywaja bo potem to mi tak jakby az niedobrze bylo :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stalo sie... waga spadla tylko kilogram, ale za to jak po cm polecialo z talii i bioder :D o to mi glownie chodzi, tylko te uda jakos wolno leca... a dzis do fryzjera :D trzymajcie kciuki za mnie, bo ja sie boje fryzjera okropnie, ze nie wyjdzie tak jak chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez 1 kg..heh....a po ciuchach czuje jakby conajmniej 2 poszły. mam zamiar jesc tak jak teraz przez cały wrzesien.Dojde sobie spokojnie do 50 kg: Djuz mi sie tak fajnie zołądek skurczył.... Cos Tu pusto, ani Martyny Jolci , Kapki....wszyscy powyjezdzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justy :D .. u mnie nie jest najlepiej ;) więc nie mam sie czym chwalić ... najwazniejsze ze nie jem po 18 , nie tyje ... przeleżałam te wakacje :P i wiesz gdybym jadłam normalnie przez te na miechy :O ... waga stoi w miejscu .. od poniedziałku bede miała sporo więcej ruchu :D i postaram sie jeśc regularnie , ale teraz najważniejsza bedzie matura :) strasznie mażą mi sie studia :) więc temu sie poświęce .. w stresie raczej nie moge jęść :D no a jesli o postawie na przegryzacze w postaci marchewki , ogórków :) strasznie chciałabym miec rowerek :( bo tak sama z siebie nie umiem regularnie ćwiczyć :( a widze po Tobie , że to naprawde pomaga :) i gratuluje wam sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. przepraszam ze tak męcze :P podajcie mi jeszcze raz swoje meile. martyny juz zapisałam. teraz wasze zapisze :P i podam wam meila na moje grono tam zawsze mam pełno aktualnych zdjęć.. ciągle jakieś nowe dodaje itp.. tam mam międzyinnymi z nad morza :) aha i tak w ogole to spotkałam sie w gronie kolegów z klasy i nie tylko z klasy.. oni tam nie wiedza ze sie.. powiedzmy jeszcze odchudzam.. no i straszną polewka była z takich chudych b. dziewczyn :/ myslałam ze z takich b. chudych, ale mam w klasie takie dziewczyny co mają wzrostu tyle co ja właśnie tak mniej więcej i wazą po około 50-52kg czyli znowusz nie taka chodząca anoreksja.. ale własnie padały teksty typu: \"oj ja to bym chciał z tą xinską sex pouprawiać i poscłuchac jak jej kości strzelają\" i wiele innych.. juz nie pamiętam. fajnie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to było tak ironicznie... :o i wszyscy sie z nich smiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci lubią kobiece kształty, nie lubią ani anoreksji ani wylewającego sie tłuszczu. Martyna, ja dalam za swoj rower 319zł i naprawde WARTO BYłO (marzyłam o nim juz od poł roku) teraz jak sobie pofolguje to wsiadam na rower i spalam to co zjadłam. Teraz codzinnie sie szoruje, chce zeby mi wreszcie cellulit spadł,ale bede musiała kupic znów ten balsam z avonu, bo jak kupuje tansze to cellulit nie znika. Kapka, mam pytanie: Ty tak duzo schudłas, nie masz rozstępów...ja mam kilka malutkich na biodrach i zastanawiam sie czy sa na to jakies sposoby.Moze masz jakis cudowny krem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępów nie ma od chudnięcia.... to chyba tylko jakis pretekst dla tych co pochudli i mają rozstępy właśnie i mówią ze to od tego. ja w to nie wierze. ja miałam rozstępy i jak schudłam do znikneły.. fakt ze uzywałam na nie jakies tam kremy, ale głównie to chyba od schudnięcia o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to mnie pocieszyszyłas:) a mozesz mi podac marke tego kremu? wole juz działac na takie malutkie zeby mi sie wieksze nie porobiły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój sie nie porobia... uzywałam avonu na rozstępy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno juz mnie tu nie bylo, hmmm mozna powiedziec ze mialam malutki problem;) buuu a wczorajszy dzien byl okropny:( zjadlam chyba z 3000kcal a na koncu porzygalam sie z przejedzenia. a to mail dla kapki hexa69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! no to rzeczywiscie mialas kiepski dzien...:( Ja trzymam sie dobrze, wczoraj bylo mi słabo z glodu ale dalam rade...rano sie ucieszylam bo zamielam sie w starą spodnice w ktorej mi brakowalo tak z 3 cm...ogolnie bardzo sie ciesze,ale zaczne brac jakies witaminy bo boje sie o wlosy i o cerę... Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wrocilam z krynicy wlasnie.. po 3 dniach super zabawy wrocilam z 1 kg do przodu.. suuuper nie ma co.. napsize wiecej ale jutro bo musze sie szykowac bo ide na 18stke dzis buziaki ps. kapka--> femme_vamp@wp.pl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapka dzieki za fotki:)chyba ostatnio schudlas jeszcze. hehe chyba bede musiala pomolestowac swojego tate aby mi porobil jakies fotki figury;) ale jakos tak dziwnie tate prosic.......... jagadka a jak tam urodzinki? leczysz dzisiaj kaca;) ja dzisiaj lecze kaca moralnego- wczoraj znowu mialam dzien obzarstwa:( ale dzisiaj mowie temu stop!!!!!!!!!!!!!!!! stop bitej smietanie i ciastka (bleee , mam wrazenie ze utylam przez te 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj robie jednodniową głodówke... jutro rozpoczącie roku, musze mieć płaski brzuszek! ah! jak mnie to mobilizuje!! :D wczoraj z rana pojechałam do ciotki.. a tam u niej takie jedzenie ze lepiej nie mówić! od sniadania się powstrzymałam, ale po chodzeniu cały dzien na zakupach koło 18 miałam zołądek przy kręgosłupie i myslałam ze jak czegoś nei zjem to zemdleje w powrocie do domu. i napasła mnie ciostka: zurkiem z kiełbaską, a potem cała masa frytek z keczapem :o jeszcze do teraz nie czuje głodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×