Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl

kto nigdy nie uprawial seksu i ile ma lat ?

Polecane posty

Gość a ja mam kota
wiem:) na razie daje tylko w pupę, chcę zachować czystość jak najdłużej, kto wie, możne nawet do ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takkkkkkkkk
kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka_-
Ja! Lat 21. Nie uprawiałam seksu, bo nie będę go uprawiać z osobą na której mi nie zależy, a jednocześnie nie potrafię zaangażować się w związek z drugą osobą. Jestem typem samotnika o zupełnie innych priorytetach niż związki czy seks. Może i nie jest to normalne, ale mi nie przeszkadza. Mam taki charakter, że nie potrzebuję być w związku, więc jego brak jest mi na rękę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @studentka....... ja mam
podobnie. i jakos zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest nienormalne ;) Po prostu potrafisz się szanować i nie idziesz z pierwszym lepszym do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty prawiczek
ja od 2 lat mam żone i tak nie wiem co to seks:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty prawiczek
aha 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloidalny wałek
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym miec taka
nietypowa zona.. a ładna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veguś22
22 lata, nigdy nie uprawiałem seksu, robiłem tylko palcówke i raz zostałem zaspokojony ręcznie przez kobietę. Jak na dzisiejsze standardy, to czuje się dziwnie, jak freak. Przecież teraz wszyscy się bzykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras żorż
mam 55 i chyba już mam tak wiotkiego, że nigdy nie spróbuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhmhmhmhmhmhmhmhmhm
kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdyyyyy
47 lat - nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilioon
mam 15 lat i już mi stoi jak bandyta a seksu ni.chuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jescze
ale prawdziwe odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) ja mam prawie 22 lata i musze powiedzieć ze niestety nigdy nie uprawiałam seksu, miałam jednego tylko chłopaka ale bardzo krótko;/ i mi osobiście brakuje seksu mimo że nigdy tego nie robiłam;p czasami to czuję się jak jakaś inna, wszystkei koleżanki mają chłopakó, większość z nich juz ze stażem 2 lat a ja nic. Niby chłopaka mi nie brakuje, ale oseksie myślę tak często aż czasami mam ochotę umówić sie umówić z kimś przypadkowym na seks;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28 lat. W wieku 25 miałem pierwszą dziewczynę. Dochodziło do sytuacji bardziej intymnych, ale nigdy nie było stosunku. Potem z nikim się nie spotykałem. W dzieciństwie byłem bity przez ojca, w domu ciągłe awantury. To wypaczyło mi psychikę, uczyłem się, że nikomu nie można ufać, że można liczyć tylko na siebie. Z dzieciństwa to pamiętam tylko krzyki, siniaki i chodzenie do terapeutów. Ludzie spotykali się, chodzili na randki, a ja nie umiałem zbliżać się do ludzi. Jestem sympatycznym, uśmiechniętym kolesiem, do tego przystojnym, ale coś mnie blokuje. Fajnie jak można z kimś pogadać, ale mam ogromny problem z wchodzeniem w bliższe relacje. Jakoś nie wierzę, że to miałoby się zmienić. Cały czas uciekałem w samotność. Dużo biegam, ćwiczę, dbam o siebie. Staram się wypełnić czas czymś pożytecznym, ale czasem dopada takie poczucie samotności i totalnej bezradności. Nawet nie czuje, że brakuje mi seksu, z tym nigdy mi się nie śpieszyło. Bardziej brakuje mi zwyczajnej bliskości, rozmowy, poczucia, że jest ktoś dla kogo warto żyć i komu na nas zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymyslilamnicku
Ja mam 20 i też nigdy nic ;( A już tak mnie czasem nosi że nie wiem, ile w końcu można samą siebie zaspokajać i fantazjami żyć- nawet ona się już może skończyć :( Czasem na jakiegoś w miarę przystojnego i fajnego to się mam ochotę wręcz rzucić, nie musi wyglądać jak gwiazda Hollywood byle mnie tylko przerżnął. Szkoda że nie jestem taka odważna ;) Żałosna jestem, wiem. Ale musiałam się wyżalić a w realu przecież tego nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Witaj w rodzinie
Brava dla tego Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopas
To witaj w rodzinie- ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjukil
w gore ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×