Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl

kto nigdy nie uprawial seksu i ile ma lat ?

Polecane posty

Gość sialalalalalala lala lala
Jessie przeczytałam własnie Twoje posty : napierw napisałas , ze miałas wielu facetow ale NIE UPRAWIAŁAS seksu- ok , ale zaraz potem dopisałas, ze "jestem atrakcyjna i pozadana, ale nie zamierzam znizac sie do poziomu tych wszystkich 15-tnich dziwek" (wtf , co ma jedno do drugiego :O??) nastepnie: ze miałas faceta i z znim próbowałas :"ale nic nie wyszlo, nie bylam w stanie przezyc tego potwornego bolu a potem to juz nie chcialam nawet probowac"(:O??) "husqvarn ja bez milosci tego nie zrobie,a jak sie zakocham to tez sie nie przelamie, juz za pozno na to" " ja juz dawno wykluczylam seks z mojego zycia" "nie zamierzam uprawiac seksu bo mnie boli i nie bede sie meczyc zeby to wytrzymywac, koniec kropka" "bylam u lekarza, fizycznie wszystko u mnie ok, ale to pewnie sprawa psychiki i charakteru i zasad, najpierw musze sie zakochac i byc dlugo z chlopakiem planowac z nim przyszlosc zeby moc to zrobic, tylko gdzie takiego znajde? kto by mnie chcial z moimi oporami?" a teraz bonus w postaci tego, ze jestes aseksualna... wiec krecisz moja droga i to na potege, piszesz rzeczy które wzajemnie sie wykluczaja, i chyba sama nie wiesz o co Ci do konca chodzi a jezeli to ma byc prowokacja, to przynajmniej sie postaraj aby była w miarę spojna i logiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Jessie 28, oj czytam. :) I za każdym razem dziwię się takim osobą jak Ty na forum erotycznym. Od razu ciśnie mi się na usta pytanie, po jakiego chuuja tu jesteś? My chcemy się pieprzyć. Co chcesz sączyć swoją indywidualność w sprzecznościach, bo tu niby Cię usłyszą. Napiszę krótko, to erotyczny więc ze swoimi rozterkami w.y.p.i.e.r.d.l.a.j. , tam gdzie psy wyją podobnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie 28
faktycznie moze pomylilam portale, ale weszlam tu bo tez nie uprawialam seksu. To ze mialam facetow to znaczy ze cos probowalam, ale nic nie wyszlo, wtedy zrozumialam ze jestem aseksualna po prostu, dlatego mnie do tego nie ciagnie. I nic nie krece, po prostu moze troche nie pokolei pisalam i nie kazdy zrozumial o co mi chodzi. Chyba moge byc inna niz wy, nie musicie mnie z tego powodu obrazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie 28
do husqvarn jestem calkiem zdrowa, nie wszystkich ludzi interesuje to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 on
nie miałem dziewczyny nie uprawiałem seksu, no to pech, podobno przystojny i ineligentny lecz troche dziwny, jakieś problemy emocjonalne z pewnością są: nieśmiałość, za duże wymagania co do płci przeciwnej. ale pschodeliki zakazane wiec problemy pozostaną nierozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rySsssssssss
jessy 28 ona jest pedalem hyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat
i jeszcze seksu nie uprawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie 28
a ja znalazlam faceta, ktorego tak jak mnie nie interesuje seks. I co terz powiecie? glupio wam/ ja jestem duzo szczesliwsza niz ci idioci co tylko o jednym mysla, mnie sie udalo znalezc odpowiednia osobe i nawet jej nie szukalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie 28
mozecie pisac na mnie co chcecie, ale to tylko swiadczy o waszym niskim poziomie inteligencji, nie seks rzadzi swiatem i nie wszyscy ludzie sa pozbawieni zasad, sa tacy ktorzy maja wyzsze cele jak ja i moj facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestalam byc dziewica jak mialam już 33 lata. teraz mam juz 35 i jednak jestem z tego dumna ze drugi raz w zyciu uprawaim seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdokladnie bez seksu
mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marro
Można żyć, jak ktoś nie może znalezc sobie dziewczyny, a nie chce isc na dziwki to pozostaje mu tylko renia rączkowska.... Chociaż prawda jest taka: "Jak powiadał święty łukasz, ręką chuja nie oszukasz":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu założyciel tematu
zbliżam sie do 31 urodzin i nadal nie było prawdziwej okazji ani chęci przełamania się... już dawno przestałem próbować i wiecie co ? jest mi z tym całkiem dobrze... mam czas na hobby i tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 lata człowiek
no ja tez nigdy nie uprawiałem seksu, tak jak nigdy nie skakałem na spadochronie, nigdy też nie nurkowałem z rekinami, ani też nie zosłałem gwiazdą kina, tak więc seks to jest jedno z kilkutysiecy możliwości ekscytacji. Jest tyle ciekawych rzeczy w życiu przy których seks jest nikłą przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie 28
hej zgadzam sie calkowicie z wypowiedzia powyzej -(24 lata czlowiek), tez uwazam ze jest wiele lepszych rzeczy, jak dla mnie muzyka i spiewanie jest tak wielka ekscytacja i przyjemnoscia ze nie potrzebuje niczego wiecej, pozdrowienia dla wszystkich podobnie myslacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie seks ZABIJA
i uzaleznia bardziej niz narkotyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek a moze piesek
ja, mam prawie 19 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Ja tam uważam, że seks jest jedną z największych przyjemności. Ciężko porównywać to z muzyką, to dwie zupełnie inne rzeczy. ;) Oczywiście bez seksu da się żyć, ale na pewno coś się wtedy traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja rozumiem, ze nie kazdy mial w zyciu okazje czy odpowiedniego partnera do seksu. To nie wyscig, kazdy dojrzewa do tego w swoim czasie ALE wkurzam sie jak widze jak ludzie mowia, ze sie ciesza, ze nie uprawiaja seksu bo maja czas na inne rzeczy...smiac mi sie z tego chce :) Czy wy myslicie ze seks sie uprawia 24 godziny na dobe? Jak ma sie wolny czas to mozna sie bzykac godzinami oczywiscie w miare checi, ale jak sie czasu nie ma bo sie pracuje czy ma sie inne zajecia czy dzieci czy trzeba nakarmic rybki to szybki numerek wystarczy ;] Z reszta ja jestem kobieta, seks uwielbiam, uprawiam czesto, kiedy tylko mamy z narzeczonym wolna chwile, a dalej mam czas zeby studiowac, pracowac i robic wszystko inne to co lubie, a nawet siedziec na kafe :P Nie potepiam tego, ze jestescie dziewicami/prawiczkami, uwazam, ze to dobrze, ze nie pakujecie sie do lozka komus przypadkowemu tylko czekacie na kogos godnego zaufania, sama tez mialam tylko 2 paartnerow seksualnych w zyciu, ale nie wmawiajcie mi, ze seks oznacza brak czasu na cokolwiek innego... Swoja droga podziwiam ludzi, ktorzy czekaja z seksem do slubu, ale z drugiej strony jak dla mnie to glupota, trzeba poznac partnera z kazdej mozliwej strony przed wejsciem w zwiazek malzenski, inaczej latwo sie rozczarowac ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 48 i teeż nigdy
ale jestem, księdzem, a jak szedłem do seminarium to jakoś nie było okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRRRŁŁL
25 LAT DZIEWICA;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lat Anita
23 lata skońcone w czerwcu i również ten sam problem. Jestem bardzo atrakcyjna dziewczyna, mialam 3 partnerów którzy na poczatku mnie fascynowali ale po paru miesiacach zainteresowanie nimi spadało i pożądanie też. I zawsze byłam w takiej sytuacji że jak juz faceta poznalam widzialam ze mnie kocha i ze sie rozumiemy to z kolei nie czulam juz chemii wiec seksu tez nie probowałam. Teraz za kazdym razem gdy poznaje faceta to on chce seksu juz na poczatkowych spotkaniach a ja automatycznie koncze z nim. Bo szukam partnera na stałe a nie przelotnej znajomości. I zarazem wiem ze nie moge byc w stalym zwiazku bo sie szybko wypalam. Jest mi smutno wiem ze duzo trace i nie bylabym w stanie sie przyznac nikomu do tego ze jeszcze jestem dziewica. Nikt by sie nigdy nie domyslił. Juz nawet seksu nie potrzebuje, przeszlam nad tym do porzadku dziennego. Mam coraz wieksza blokade z kazdym rokiem. Pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
to w sumie dobrze bo nie kierujesz się instynktami i popędem. może poszukaj na portalu katolickim tam jest sporo ziomow bardziej takich romantik skorych poczekać nieco dłużej żeby się poznać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 latek
Ja tez nic kurde jak sobie pomyśle to nawet usta usta nie całowałem tam w policzek to sie nie liczy bo tego to bym nie zliczył ale to wszystko takie przyjacielskie.... Brak drugiej połówki myślę że to wina tego że jestem chudzina ale pracuję nad tym :D teraz smigam na siłownię regularnie Ostatnio miałem taki szalony pomysł jadę autem zatrzymuje się przed światłami (czerwone) patrze a chodnikiem idzie naprade fajna dziewczyna z wyglądu miałem wyskoczyć z auta dać nr. tel powiedzieć coś w stylu "chętnie umuwiłbym się z toba na kawę/ciastko cokolwiek zadzwoń" :D i z powrotem do auta.... ale sie zawahałem zapaliło się zielone i pojechalem... eh ja głupi :/ jedyne co bym mógl tu stracic to to że by nie zadzwoniła Teraz sobie myśle to dobry sposób dla osób bojących się odrzucenia bo ta osoba nas nie zna jak nie zadzwoni to się nic nie stanie jak zadzwoni to może okazać się miłością naszego życia Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
ale banda niewyżytych prawiczków i kompleksów chłopy do roboty kobiety was pragna a wy nicXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooo___
Bardzo źle postawione pytanie w tytule. Powinno być: KTO NIGDY NIE UPRAWIAŁ SEKSU I GDZIE SIĘ UKRYWAŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i ukrywam sie przed
swiatem od zawsze P.S. szukam dziewczyny nie mogacej uprawiac seksu ub majac blokady psychiczne przed seksen.. znajdzie sie taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.f.r.
mam prawie 25 lat i również 0 seksu "na koncie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×