Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piosenka

Piosenka dla rodziców

Polecane posty

Gość piosenka

Jak wiadomo jest taki zwyczaj że podczas wesela dziękuje się rodzicom za wszystko co dla nas zrobili :) Zazwyczaj dedykuje się jakiś utwór po którym osobiście się dziękuje ... Natomiast ja bardzo chciałabym naszym rodzicom taką piosenkę zaśpiewac :) i tu mam problem ... jaka piosenka nadaje się na takie podziękowania? Tylko ważne żeby była po polsku aby wszyscy zroumieli jej słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykle grają
"Cudownych rodziców mam" Urszuli Sipińskiej - więc może i ty ją zaśpiewasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka
A co myślicie o moim pomyśle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sporty
a umiesz w ogole spiewac?? bo jesli nie za bardzo to odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
my śpiewamy:) jak słyszę na kolejnym weselu Cudownych rodziców mam, to mi się coś robi: matki płaczą programowo, ojcowie robią nerwowe ruchy w poszukiwaniu chusteczek, goście produkują łzawe uśmiechy, a na koniec młodzi wręczają dowolnie wybrany bukiet z tych, która sami dostali w kościele itd. Chcemy inaczej, więc zaplanowaliśmy, że młody śpiewa "nie ma jak u mamy" a ja "My heart belongs to daddy", krótko, po jednej zwrotce i refren - chodzi o pomysł i zabawę, nawet jak ktoś nie umie śpiewać, to trzeba przećwiczyć z orkiestrą i zrobić z tego dowcip i niespodziankę, a nie finał Idola. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł fajny ale ja tam jestem trochę za nieśmiała żeby zaśpiewać. Wiem, że zrobiłabym się od razu czerwona:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankam13
co prawda do mojego wesela jeszcze dużo czasu, ale też szukałam czegoś fajnego i nieoblatanego (choć piosenka cudownych rodziców niezmiernie mi sie podoba). polecam piosenkę zestou Cliver tytuł "dla rodziców". mi się podoba, ale osobiści dokonałam przeróbek w tekście i wersję poprawioną zagrają na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inny problem, jak tu zrobić aby podziękowania były prawie niewidoczne...no ale aby były....ja nie mam za co dziekować, ale mój M swoim rodzicom tak. Ja bedę płakać ale z żalu prędzej jak usłyszę piosenkę" Cudownych rodziców mam". Ojca nie będzie a wczoraj dowiedziałam się, że matce nie chce się jechać... :/ myślę by wręczyć tylko kwiatka bez wielkiej pompy, nie wiem. Może Macie pomysł, by zrobić to w miarę skromnie i w miarę po cichu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co,mama chora?Jeżeli nie,to jakieś to dziwne:).A czy nie można?..podziękować rodzicom po bogosławieństwie,czy jak tam kto taką uroczystość nazywa.Wtedy nie ma takich życzeń na sali balowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała albo: -Walc dla rodziców -cudownych rodziców mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
kto ma piosenke Rodzice - Kumpliki szukam na wrzucie i na you tube i nic zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam
bardzo fajna i wzruszająca piosenka i nie jest tak oklepana jak większość które znamy MAXI DANCE - DLA RODZICÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy cliver-podziekowania dla rodzicow.. bardzo fajna piosenka nie oklepana ...bo tez jak slysze cudownych rodzicow mam to az mnie trzepie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam żeby zaśpiewać dla rodziców Mam cudownych rodziców, ale nie rozmawiałam na ten temat z narzeczonym i nie wiem czy trema by mnie nie zjadła W dodatku moja przeszła teściowa jest przesądna i podobno jest taki przesąd że młodzi nie powinni śpiewać na swoim ślubie i weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej hello
ludzie nie mogę znaleźć tych kumplików :( podany wyżej link nie działa :( Wedding_Planner ratuj raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szba da
ale świetny pomysł , tej piosenki po ang nie znam ale NIE MA JAK U MAMY to bedzie hicior , :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiamojegomisia - już wysłałam :) A jeśli chodzi o piosenkę dla ojców, to jest kilka: - My heart belongs to daddy - Marylin Monroe - Father eyes - Eric Clapton - Dance with my father - Luther Vandross - Father and son - Boyzone - Like father like son - The Game - Daddy - Beyonce polskie: - Tata - Śląskie karlusy - Dziynkuja Ci tato - Muzykanty - Pytanie do taty - Janusz Żyłka - Dlo ciebie Tato - Śląskie Szwagry - Co powie tata - Natalia Kukulska ( z uśmiechem) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuullaaaa
my nie chcieliśmy jako takich podziekowań, zespół zagrał piosenkę z dedykacją specjalnie dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką piosenkę wybrać w przypadku kiedy niestety nie ma jednego z rodziców( mojej mamy ze mną niestety nie będzie w tym dniu....)przesłuchałam już kilka piosenek i jakoś żadna mi nie pasuje a bo tu \"dziękuję ci mamo\" albo \"kochani rodzice życzę wam jak najwięcej dni spędzonych razem\" - nie myślałam że będzie to taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświerzam temat. Ja mam wesele dopiero w 2011 roku ale sposob podziekowania rodzicom jest dla mnie problemem od bardzo dawna ;/ Otóż ja z moim ojcem nie mam najlepszego kontaktu ( nie rozmawialismy od kilkunastu lat) chociaz ostatnio nasze relacje sie ocieplają ,z mama mam super kontakt a mój TŻ nie ma obojga rodziców. Jakie podziekowania i jaka piosenka w tym wypadku bedzie odpowiednia. Szukam i nie moge nic odpowiedniego znalesc. Myslalam o Celine Dion Because You Loved me - piękne slowa i nie ma tam konkretnie o rodzicach ( żeby nikogo nie urazic) ale problem w tym że to po angielsku i malo kto zrozumie. :-( Ehh doradzxie cos prosze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiannnnnn
czesc mamy zakonczenie roku szkolnegoc i szukamy utworu ktory podziekuje rodzicom za wszystko jak cos znacie to dajcie znac e-mail haker00012@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×