Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kto pyta ten błądzi

Czy jak leżycie, to piersi tez Wam sie tak rozjezdzaja pod pachy?

Polecane posty

Gość jeśli chcecie by duże piersi
sterczały do góry kiedy lezycie na plecach włózcie w nie silikon, w normalnym wypadku to zwykła fizyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba heheheh z wrodzonej złośliwości pewnie;) E to zrozumiale, prawo ciążenia, ja nie ma co zarzucać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świst - na pewno zmaleją! Pierwsze, co chudnie, to cycki!!! :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam....ja tez zrzucilam parenascie zbednych kg i z miseczki c zeszlam na b, niestety nie pomagaja cwiczenia czy masaze, jedynie operacyjne podniesienie, a narazie tego sie boje ;)..... najwidoczniej troche musza sie porozjezdzac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sraczka - to zablokuj sobie jakiś na zaprzyjaźnionym kompie i po sprawie, bo sama wiesz, że pomarańczki traktuje się jakoś tak mniej poważnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze tak jest, ale niestety najczęściej, moja koleżanka dwa razy do roku się odchudza a biust bz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigcyc
przyzwyczaiłam się że jak leżę to są tam gdzie są, a z tymi beretami i sznurkiem to juz słyszałam jak byłam w ciąży od mojego prywatnego męża. Zresztą on twierdzi że woli takie od beretów niż pryszcze, bo na pryszcze to najlepszy oxycort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świst - a czy ja mówię, że pocieszam... :) pocieszę wobec tego: na samym końcu schudnie Ci trochę tyłek i brzusio! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła. - dzieki. Chce zjechac tylko kilka kilo wiec może zejdzie tylko z piersi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - a Ty ten biust koleżanki, to widzisz goły? Bo jeśli w staniku, to bądź pewna, że on tylko w staniku jest taki sam. :D Jędrność tez jest inna po odchudzaniu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie, mam tak samo. W wieku 18 lat wazylam 58 kg, potem schudlam niezamierzenie do 49. Cycki mi zmalaly, teraz mam takie male C, a kiedys bylo C-D, tez kosztem jedrnosci. No i co, pzreciez sie nie powiesze, zastanawiam sie tylko, czy faceci nasi to rozumieja, ze nie nasza wina, iz nasze biusty z roznych przyczyn nie wygladaja juz tak ladnie, jakby mogly wygladac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninaa_23, ja chce schudnać tylko troszke i mam nadzieje ze masaze starcza. Ale chyba się łudze tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swist - nie przejmujsię! :D Mój były twierdził zawsze, że u mężczyzn, to rozum tyle waży.... Ciesz się wobec tego, że nie jesteś mężczyzną... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swist....masaze i przedewszystkim zimna woda z ciepla, jakis kremik i bedzie oki :)....gdy zrzucilam 6 kg to nic sie nie dzialo i dalej byly jedrne, ale gdy schudlam nastepne 18 kg no to juz nic nie pomaga tylko operacja....ale nie jest tragicznie..... moj maz oczywiscie zauwaza roznice, ale bardziej uwage jego przkuwa moja waga i terazniejsza figura :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła. , tylko ja się troche boje bo mi się szybko mięśnie robią duże. Teraz tylko troszkę ćwicze a i tak mam na brzuchu...o ile to jescze fajnie wygląda to na nogach nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro - przecież będziesz miała kiedyś dzidziusia, prawda? W czasie ciąży zrób sobie zdjęcie baloników i jak chłop zatęskni do czegoś gigantycznego i pełnego, to sobie będzie mógł zdjęcia pooglądać... :D TWOJE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 18?? rety Perła. no coś Ty:) oczywiście że nie, ale mówię Ci schudła ostatnio dużo, a stamtąd nic, kiedyś często żartowałyśmy -zazdrościłam tego e- że trochę chcę, ale widzę co ma,latem szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninaa_23, dzieki :) Ja chce tak 4-5 kg zrzucic wiec może ok będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swist - no to nie aerobic, tylko rozciągające (callanetics, pilates). Po nich się nie rozbudujesz, a też poprawisz wymiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta zimna woda to testowalam przez pare miesiecy, az sie nabawilam zapalenie pluc, bo to zima bylo. Od tego czasu mam w dupie ta metode i nie stosuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła. masz racje poszukam sobie jakis rozciagajacych cwiczen w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - moje znajome też myślą, że mam takie piersi jak przedtem. :D Szczególnie, że nie mogą ich pomiętosić i sprawdzić, czy są tak samo twarde. :) A wielkość, czy rowek, to tylko kwestia biustonosza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka 18 ;) ja cwicze pilates z joga, polecam goraco bo jak mowi Perla ladnie miesnie sie rozciagaja .... ja dalej stosuje przemienne prysznice, oczywiscie jak jest ciepelko na dworze :)....poprawiaja jedrnosc skory, nie tylko piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro - a efekty piersiowe były? Oczywiście nie pytam o zapalenie klatki z piersiami, tylko o jędrność. :D Wiesz - jam dla urody gotowa na wszystko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie niewyoobrażalne qrcze jogę polecam oczywiście zawsze i wszędzie bo sama ćwiczę, nie mam problemów z wagą ani cellulitem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne prysznice powoduja szybsze spalanie tkanki tluszczowej, oczywiscie nie mozna przejsc z cieplej wody od razu do zimnej tylko stopniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×