Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kto pyta ten błądzi

Czy jak leżycie, to piersi tez Wam sie tak rozjezdzaja pod pachy?

Polecane posty

Ja tez podziwiam. 18 kilo to naprawdę niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty piersiowe - moze troche, w polaczeniu z katorga cwiczen i wcierania kremow. Pol roku to robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - nie podziwiaj... :( Umiłowany mnie zostawił i w depresji byłam. Nie jadłam nie dlatego, że byłam na diecie, ale dlatego, że chciałam umrzeć! Muszę przytyć ze 4 kilo, bo jestem za chuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż pół roku? No, jak Ty wytrzymałaś, to i ja wytrzymam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile ważysz? jesli chodzi o biust, czytałam kiedyś w jakimś pisemku, najlepsze ćwiczenia to składanie dłonie jak do modlitwy i naciskanie 4 sek, powtarzać 5 razy, następne to boksowanie: dłonie ściśnięte w pięsci, palcami do góry, łokieć cofnięty, i odwracamy na jedną rękę 15 razy , ćwiczyć na zmianę, nie garbić się, dobra jest maseczka z jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziwczyny, poprostu sie zaparlam i w sumie zrzucilam 25 kg, teraz warze 49 :D;) na biust cwicze troszke drazkami, kupilam jakies dvd i niezle mam cwiczonka....to co opisujesz maalutka to tez cwicze :).... a co to za maseczka, same jablka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perla....ja mam podobnie, malzenstwo sie sypie i jakos zachcialo mi sie lepiej wygladac bo mam zamiar sobie ulozyc zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna decha
jak ja mam w "biuscie":74, a pod: 70.... normalnie zalamka😭 czy kiedys jakis facet mnie zechce? 😭 :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kiedys tak cwiczylam jak maalutka mowi i mi się mieśnie na rekach zrobily bleee. Ja waze 57 i 166 wzrost. A ta maseczka z jabłka to jak???? Normalnie utrzeć i nakładać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - no to nie masz podobnie. :( Ja już do końca życia w nikim się nie zakocham! I Żadnego nie chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swist....mi nie widac miesni na rekach, no chyba ze napne :D zalezy jak intensywnie sie cwiczy.... czekamy na maseczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perla....ja tez tak mowilam ale widze ze nie ma sensu marnowac sobie zycia przez jakiegos goscia, trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalna - no jasne, że zechce! :) Ty myślisz, że biust, to najważniejsza część człowieka??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurde
mi nie zjeżdżaja, ale4 to dlatego, że ja mam małe. I są troszkę bardzieej spłaszczone mojue pryszcze, ale nie pod pachami. Za to jak leżę na boku, to odlatują:p Ale mam małe cycki- 75A, bo pod biustem mam 74 cm a w biuście bez stanika, na gołą kletę 85cm...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mięsnie na rękach? ja tak nie cwiczyłam to nie wiem, ale skoro mowisz, jale akoś nie wierzę Cindy Crawford to reklamowała, a ja cwiczyłam kilka lat z ciężarkami z kaseta z jej nagraniami i nie mialam żadnych mięści qrcze, tzn. normalnie zarysowanie. normalnie trzesz ze skórką i nakladasz na biust, podobno wzmacnia głebokie warstwy naskórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna decha
perla, mysle, ze nienajwazniejsza, ale wazna... zwlaszcza dla faceta.. :( no jak bym tak sie rozebrala, to chyba by sie przestraszyl, przecie ja mam tyci.. prawie nie mam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie wiecie, jak to jest...? Ja go znam jeszcze z czasów, gdy się razem w doktora bawiliśmy... Jest inteligentny, mądry, przystojny, ciepły i... uczciwy (nie zdradzał, zakochał się i odszedł). Teraz po pół roku chce wrócic, a ja mam stracha. A mam tak, że ten, albo żaden. Rozumiecie mnie, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie mialam mięśni, a cwiczylam codziennie z ciązarkami kilogramowymi, więc myslę że to boksowanie tym bardziej nie spowoduje jakichś ogromnych bicepsów, chyba ze sądzicie że Cindy takie ma, spróbuj tylko ja nie robiłam, jakoś zabezpiecz przed sciekaniem, 30 minut powinno się trzymać i raz na 2 tygodnie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, no moze same cwiczenia Ci nie zaszkodza bo ja oprócz tego \"boksowałam\" z ciężarkami. A miałam tylko takie 4 kilowe męża :O A teraz wystarczy ze lekko pomacham rekami jakiś czas (juz bez ciezarkow) i mieśnie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna decha
dlatego moje kontakty z facetami sa b. krotkotrwale:( buuuu a mam juz PONADdzwadziesciakilka latek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagler
ja lubię takie cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna decha
chyba nigdzie nie pasuje, moze zapisze sie do klubu gejow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perla, rozumiem....ja mojego meza znam od dziecka i tez bedzie ciezko.....zrobisz tak jak bedzie dla Ciebie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×