Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

teraz na topie są suwaczki- mi co prawda nie jest raczej potrzebny ;) ale tak na przyszłość gdzie go można szukać tzn. na jakiej stronce? Wiem ze jestem wygodna, jakbym trochę poszperała pewnie bym znalazła, ale tu myślę ze znajdę pomoc :) ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam na stronie www.snugglepie.com. Tylko, że tam wszystko jest po angielsku.Ale myślę, że polskie strony też by się znalazło, ale nie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę już spać bo rano trzeba wstać do pracy, a u mnie ze wstawaniem zawsze nieciekawie.Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha dzięki! Poszperam i zobaczę co z tego wyjdzie (na razie popróbuje) - o ile sobie oczywiście poradzę ;) Pozdarwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa :):):) Witajcie! PIekny dzionek przed nami!! We Wrocławiu nawet cieplutoko, swieci sloneczko i zapowiada sie cieply dzien... U mnie bez zmian - Szacha nadal odliczamy choc w moim przypadku nadal nie widze zadnych oznak ani @ ani tym bardziej ciazy... a moze sie myle... Na poczatek dnia przesyłam pare dowcipów: Mały Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem swojego siusiaka > - Mamo czy to mój mózg? > - Nie synku, jeszcze nie.... > > Para w łóżku: > -To twoje piersi, czy gęsia skorka? > -A ty się kochałeś, czy trząsłeś z zimna? > > Żona do męża: > - Kochanie, a wiesz, że mamusia była wczoraj u tego słynnego dentysty? > - Taak? A co, kanały jadowe jej udrażniał? > > Dziadku, dziadku, a kiedy pierwszy raz się kochałeś? > - Na wojnie, wnusiu... > - A jak, a z kim? > - Jak to z kim... Na wojnie się nie wybiera... > > Dóch starszawych jegomościów gawędzi o seksie: > - Nadal mogę dwukrotnie!!! > - A który raz sprawia ci największą przyjemność? > - Myślę, że ten zimą Buziaki & MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i pozdrawiam. Dzionek ładny, ale zepsuł mi się samochód i spóźniłam się do pracy, bo byłam u mechanika. Samochód został a po mnie przyjechały koleżanki z pracy.Ale poza tym to całkiem fajny dzis dzień, bo dziś mam imieninki.limako, u mnie brak oznak tak jak i u Ciebie. Ciekawe co to znaczy.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha 🌻 dla ciebie i najlepsze zyczonka. oby ten brak oznak oznaczal jedno ;) U mnie świeci słoneczko, chociaż wieje. Ale i tak lepiej tak, niż jak pada deszcz. No a tak w ogóle to u mnie też coś nie tak z @, ale już się chyba przyzwyczaiłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha!! To ty pewnie masz na imie Beata!?? Ładnie :) MOje najserdeczneijsze zyczenia imieninowe, duzo zdroka, szczescia, spelnienia marzen no i oczywiscie upragnionej dzidzi... ...wszytskiego naj naj naj... Gamna!! Witaj! Strasznie dawno Cie nie widziałam, co tam u Ceibie slychowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, co do imienia. Dzięki za życzenia, stawiam wszyskim szampana. Pijemy za nasze zdrówko.Tylko się nie upijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka 123, dla Ciebie zamawiam sok z owoców i do tego lody z bakaliami. Dziękuję za życzenia, tyle dzis osób mi życzy dzidziusia, że w tym cyklu musi się spełnić. A jak sie czujesz, masz juz jakieś objawy. U mnie ani @ ani objawów ciąży. Po jakim czasie od zapłodnienia test wykrywa ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale ja mam nieregularne cykle ( 28,32,34) i nie wiem kiedy zrobić ten test. A dziś 27 dzień cyklu.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!! Szacha wstrzymaj sie jeszcze, poczekaj i jesli chcesz zrobic test to moze rzeczywiscie okolo 32 dnia? JA sama nie wiem co mam robic, jakos to wszystko zrobilo mi sie obojetne :( Testu narazie nie bede robila, mam tak jak ty 27 dc dzisiaj i tylko boli mnie glowa i............ zęby.... wiem strasznie to dziwne... ale mnie bolą...a wlasciwie to nie jest ostry bol tylko taki przewlekły, ćmiący... Żadnyc poza tym przeslanek o nadchodzacej @... pożyjemy zobaczymy .... bedzie ok! buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem co jest grane, ale nie zrobię dziś testu, zrobię w piątek (jeśli do tego czasu nic się nie zmieni). Zawsze kupuję te testy, a mój mąz mówi,że to strata pieniędzy i ,ze skoro lekarz powiedział, że w tym cyklu nic z tego to po co je robię. On nie rozumie, że ja zawsze mam małą nadzieję na dwie kreski. Ach szkoda gadać. Poczekam jeszcze troszeczkę i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawiłas mnie, tak,ze aż zaśmiałam się na głos, a wszyscy w pracy spojrzeli na mnie jak na głupią. Tak mnie nakręcasz,ze może dziś zrobię. Jaki jest najlepszy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu to jestem za majem, bo ja też jestem z maja( 26 dzien matki, ale fajowo co?) zrobiłam mojej mamie niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze poczekam, zrobię w piątek.Ciekawa jestem jakie to uczucie jak wychodzą 2 kreski. Aż ciężko mi to sobie wyobrazić. To chyba tak jak wiadomość,ze masz \"6\" w lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip top
Hej dziewczyny! Jest może któraś z Was z Wrocławia? Szukam dobrego lekarza, który zna się na pco, bo na razie to trafiam do samych konowałów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część :) Dzisiaj się rozpisałyście -no i dobrze ;) Szacha najserdeczniejsze życzenia imieninowe, samych sukcesów w życiu oraz doczekania się dzidziusia co by Ci osładzał życie :) 🌼 :) Ozcywiście rób testa i daj nam jak najszybciej znać ;) -trzymam kciuki!!!!! Limako ale uśmiałam sie z Tych dowcipów (szczególnie ten ostani -fajny ;) ) Pisałaś ze bolą Cię zęby- nie uwierzysz ale mnie też od dwóch dni przeszywa taki dziwny ból-nie taki jednostajny ból jednego zęba tylko tak jakby wszystkie :) da sie to wytrzymać :) być moze mnie zawiało ;) K*** zajrzyj do nas czasem jak już nabierzesz sił. Życzę duuuużo zdrówka :) Pozdrowienia dla Wszyskich dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabiniK
jeśli chodzi o testy -robiłam ich sporo- ale z tym najważniejszym :) czekam jak "będzie ku temu okazja ;)" z testem QUICK VUE!!!! słyszałam że jest bardzo dobry (dobra czułość !!!!) Paulka123- ten test co ty robiłaś musi też byś baaaarzdo dobry- skoro pokazał DWIE KRECHY!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dziewczyny:) szacha moze to bedzie prezent na dzisiejsze imieninki;) no i nie wiem co wy macie z tymi zebami, ale mam nadzieję, że już was nie boli. ja tez juz kiedy zrobilam bobo test, bo slyszlam, ze jest dobry i mialam nadzieje, ze pokaze mi ładne 2 krechy, ale teraz mam nadzieje, ze zobacze je za rok. u mnie 43 dc i co wy na to?? myślałam, że wszystko już się mniej więcej ustabilizowało. od kiedy biorę bromek miałam dwa razy co 28 dni, potem raz po 37 dniach, a teraz znowu nie wiem co się dzieje. Oszaleć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka 82 ja niestety nawet nie mogę o tym myśleć w ten sposób. A poza tym bylam u gina w 35dniu i powiedzial mi, ze na 99% w ciazy nie jestem, bo chociaz zarodek( czy cialko zolte - sama dokladnie nie pamietam ) moglby byc jeszcze niewidoczny, to endometrium buloby pogrubione, a nie bylo. zastanawiam sie tylko o ile @ tym razem sie spozni. czy ktorejs z was na bromku też przytrafiały się takie sytuacje?? bo mnie to juz zaczyna naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gamna- ja jestem poczatkująca z Bromkiem ale jak tylko minie u mnie 1-wszy cykl to osądzę czy chociaż mam 30 dniowe!? (bo takie mam najczesciej :). U mnie niestety jest z tym różnie raz miałam nawet 45 dniowy okres albo kiedyś 60 dni!!! (zawsze bylam wtedy u gina i odp. brzmiała \"zaburzenia wywołane najprawdopodobnie stresem\"...) i tak mnie spławiali!!! Fakt że po jednym cyklu nie wyciągnę wniosków, ale przynajmniej \"zobaczę czy jest tak jak kiedyś często bywało- 30 dni i koniec ;) Jedno moge powiedzieć że był u mnie tzw. skok temperaturki (bo z tym tez różnie bywało) ale nie zapeszam, oby to szło w dobrym kierunku :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×