Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość Jagoda007
Witam serdecznie:) Chciałam dać trochę otuchy dziewczynom, które zaczynają historię z bromergonem i clo. Ja na początku brałam 1/2 tabletki bromergonu na noc (ok. 6 miesięcy). Niestety nic się działo, więc moja doktor zrobiła mi monitoring i okazało się że pęcherzyki mi nie rosną. Kolejny cykl kazała brać bromergon 1 tabletka na noc i po 1 clo 2-6 dnia cyklu. Jednak dalej pęcherzyki nie rosły. Następny cykl 2 tabl. clo od 2 do 6 dnia cyklu, dalej 1 bromergon, monitoring i okazało się ze są 2 piękne pęcherzyki, dostałam w 13 dc zastrzyk z pregnylu 10 000, 15 dc doktor stwierdziła, że była owulacja i się udało!!!!! 26 dnia cyklu BHCG 167, 1 (niedziela), a już we wtorek 450,5 :)))) Boję się za mocno cieszyć, dopiero w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze:) Pozdrawiam wszystkie kobietki, które dzielnie walczą!!!! na pewno Wam się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
Jagoda007 - gratuluje z całego serca. Masz wielkie szczęście że udało sie tak szybko. Ja też mam brac 2x1 clo. Czy czułaś coś w jajnikach podczas brania go? A przy owulacji czułaś czy pęka pęcherzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda007
Czułam, że coś się dzieje w moich jajnikach. Mam cykle 26 dniowe, ból jajników czułam już od 10 lub 11 do 14 dnia, zastrzyk z pregnylu dostałam 13dc, stwierdzona owulacja 15dc. Objawy ciążowe bardzo podobne do miesiączkowych, ale jednak trochę inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda007
Pęknięcia pęcherzyka nie czułam. Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :) Dodam, że prolaktynę po obciążeniu miałam baaarrrrdzoooo wysoką, bromergon mam niby brać aż moja doktor usłyszy bicie serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
Ja czuje coś w jajnikach a biorę Clo 3 dzień. Narzeczony ma iść na badanie plemników i jak patrzę na jego zapał do tego badania to się martwię trochę...Prolaktynę miałam też wysoką bez leków. Ja mam Pcos więc może być o wiele trudniej :( Jakoś nie jestem mistrzem w pozytywnym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
jagoda007 czy wiesz moze jak to jest z tą owulacja indukowana lekami? z lekami mam 24 dniowe cykle. wiec owulacje powinnam miec w 10 dc. robilam dzis specjalnie test owulacyjny. i wyszedl negatywnie. tzn kreska byla bardzo slabiutka. boje sie ze w ogole nie bedzie jajeczkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiluska
Cześć dziewczyny, jestem tutaj pierwszy poniewaz lekarz również mi p-rzepisał clo. Od 7 miesiecy staramy sie z mężem o dziecko, nie mam jeszcze na tym punckcie tzw psychozy, ale pewnie nie długo zaczne tylko wyliczać dni:). Do lekarza udałam się z bardzo nieregularnymi cyklami przedział od 20-29. Lekarz się uśmiechnał i powiedział ze pewnie nie mozemy trafić w ten dzien przy tak nieregularnych cyklach. zrobił mi USG dopochwowe i powiedział ze jest wszystko ok. Usg miałąm robione w 12 dc. Przepisał mi clo i mam brac 1/2 tabletki od 3do 7 dznia cyklu na uregulowanie miesiaczki. Martwi mnie jedna rzecz. Ponieważ dopiero na forum wyczytałam , że ten lek jest na wywołanie owulacji strasznie sie wystraszyłam, ponieważ lekarz nic mi o tym nie wspomniał. Nie kazał również mi przychodzić na zaden monit cyklu ;// Powiedział tylko, że od 13-16 dc bedzie najwieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciąze. Jak myslicie dziewczyny? Może warto zmienić ginekologa ?? Pozdrawiam Was wszytskie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
Moim zdaniem powinnas brac Clo i zobaczyc jak bedzie. Narazie moze bez usg. Jak nadal nie bedziesz w ciązy to wtedy zdecydowac sie na monitoring. Moja ginekolog tez nie zlecila mi monitoringu narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilusek
... a powiedz mi proszę czy przed przepisaniem clo, miałaś robione jakies badania hormonalne?? Czy lekarz poprostu tak jak mnie przepisał Ci clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczzek0301
Mialam badany poziom prolaktyny. ja mam Pcos wiec u mnie owulacja samoistnie nie wystepuje raczej. Dzis bylam u ginekologa i narzeczony musi zrobic badanie nasienia co nie bardzo mu sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczzek0301
Mialam badany poziom prolaktyny. ja mam Pcos wiec u mnie owulacja samoistnie nie wystepuje raczej. Dzis bylam u ginekologa i narzeczony musi zrobic badanie nasienia co nie bardzo mu sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na forum jestem nowa od jutra zaczynam brac clo szczersze bardzo sie obawiam skutków ubocznych od miesiąca biore bromergon 2x0,5 tabletki i euthyrox n50 1x1 i czuje sie po nich super ciekawa jestem co przyniesie ten cylk staramy się o dzidzie od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od pół roku bromocorn 2 razy dziennie po pół tabletki i nie mam absolutnie żadnych skutków ubocznych. Czuję się bardzo dobrze. Żadnych mdłości, zawrotów głowy, a głowa boli mnie mniej. Nie ma co się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Hej dziewczyny!! Będe dopiero pierwszy cykl na clo. Lekarz kazał mi brać od 3 dnia, tylko nie pamietam przez ile dni. Czy wszystkie brałyście tylko przez 5? Mam zrobić usg w 9 dniu. Proszę podpowiedzcie coś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę o odpowiedz
Witam Ja też biorę od 3ch dni po pół tabl. Bromergon Ogólnie rano czuję się słaba i bardzo śpiąca, mysle ze wpływ moze mieć ten lek. Zdziwilam sie, ze juz po 2gim dniu brania leku poczułam skutki zazywania leku. Ale nie o tym...chciałam zapytać, bo wyczytałam, ze przyjmując ten lek nie wolno spożywać alkoh. a ja mam za 2 tyg. imprezkę rodzinną - nie nastawiam się na większe picie, bo zreguły nie piję alkoh. ale czy np biorąc ten lek można no napić się drinka lub piwka? Proszę napiszcze jak to u Was było? Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę o odpowiedz
Nikt nie odpowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa30
Możesz się napić troszkę alkoholu, nic ci nie będzie, tylko raczej przed braniem tabletki (jeśli bierzesz wieczór), a po lepiej nie, żeby nie popijać leków alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę o odpowiedz
alexa30 dzięki, napiam się drinka i zauwazyłam jakby większą jego moc ;) hehe a toż to tylko 1 drink :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.jestem po pierwszej tabletce clostibeyt ( mój pierwszy cykl z nim ) i kilka godzin po wzięciu kluje mnie lekko w klatce piersiowej.Klucia są do wytrzymania ale czuję je i oczywiście powodują niepokój.Raz miałam takie klucia po wzięciu duphastonu.tylko raz.Bralam kiedyś luteine i nie było. To taki efekt niepozadany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania01
Pilnie odkupie clostilbegyt jeśli ktoś ma do od sprzedania proszę o kontakt dziękuję ania5-20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoJ

Witam. Dziewczyny jestem po laparoskopi i nie wiem co oznacza perfiltracja obustronnie ujemna pomożecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×