Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość Sibi
Ja po clo czułam sie dobrze tylko od wczoraj 14dc bardzo boli mnie dół brzucha ale mysle ze może to być jajeczkowanie monitoring jest to kontrolowanie wzrostu pecherzyków i ich pękania ja nie moglam miec w tym miesiacu monitoringu i sie zastanawiam wlasnie czy mialam juz owulacje czy bedzie lada chwila dodam ze robie testy owu i od 13 dc wychodza pozytywnie tyle ze kreska testowa jest jaśniejsza ale ważne ze sie pojawia ( wczesniej nawet nie bylo sladu) w piatek tj 16 dc mam zaczac duphaston i nie wiem czy jesli owu jeszcze nie wystąpiła to czy to nie zatrzyma jajeczkowania ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta310
dzieki SIBI a odp. ja sie boje troche tych skutków ubocznych ale mysle ze warto sprubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicia77
hej dziewczyny, ja tez biore clo i do tego jeszcze pregnyl, po którym przez ok. 2 tyg. wyniki testu ciażowego sa dodatnie. ja robiłam test po 8 dniach i pomimo pregnylu wyszedł - DLACZEGO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka-81
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka-81
witam wszystkich. jestem nowa n atym forum i w sumie jest to pierwsze forum na którym jestem. ja równiez biore Clostilbegyt a takze duphaston. staramy sie o dzidzie, mam podwyższony testosteron no ale.... jak można zajśc w ciaze jak mąż wciąż za granicą. ni e wiem czy jest sens wogóle brac te hormony czy lepiej poczekac az mąz wróci.czy któras z was wie zy te leki sa tylko na wywołanie owulacji chodzi mi o Clo czy tez regulują organiam. wizyte mam po 3 cyklu , teraz biore drugi a meza akurat nie ma już 4 tyg i znów się spózni na owulację:) i tak w kółko. mija sie z moją owulacja juz 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka-81
pozatym z jakiegoś dziwnego powodu nie widac na usg jednego jajnika. wcześniej chodziłam do innego gin i było ok ale to było dawno temu. teraz go nie widać, lekarz nie wyklucza ze jest ale nie moze go znalezc tak to okreslił, czy któraś z was spotkała się z takim przypadkiem..? drugi jajnik produkuje pęcherzyki , widziałam bo akurat trafiłam u gin na owulację, mimo tego w ciąze nie zaszłam, może to ten podwyższony testosteron ?.a moze dlatego ze wszysscy w koło pytaja kiedy bedzie dzidzius? nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma meza to nie ma ciazy - proste :p jak wroci to wez go w obroty i niech troche w Polsce pobedzie jesli chcecie doczekac sie potomstwa. inaczej clo to bez sensu bo niczego nie reguluje tylko indukuje owulacje. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki balbinka:) rację masz tylko wiesz jak z tą praca jest :) może akurat trafi , za 2 tygodnie ma zjechać na aż weekend:) hahah śmieszno tragiczne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiurek26
dziewczyny,ja bralam bromergon przez 2 m-ce bo mialam bardzo wysoka prolaktyne.po tym czasie bardzo mi spadla i teraz jest w normie.teraz lekarka kazala mi brac po pol tab.zeby nie podniosla sie znowu.zadnych skutkow ubocznych nie mialam,wiec spoko,moge brac dalej.od nastepnego miesiaca mam brac clo,mam nadzieje ze sie uda,tez stracilam nadzieje,ale teraz jest juz troche lepiej...musi nam sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta310
od wczoraj biore clo napiszcie mi kiedy spodziewac sie jajeczkowania bo niejestem monitorowana w srode dopiero odbiore wynik prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiurek26
ja tez nie jestem monitorowana,ale z tego co wyczytalam to miedzy 11 a 15 dc powinno byc jajeczkowanie.chociaz mi lekarka nie kazala liczyc dni plodnych tylko dzialac 3-4 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta310
Dzieki asiurek26 ja tez tak wyczytalam na ulotce ale opinie sa rozne a jak sie czujesz po tym leku mnie ciagle boli głowa i dół brzucha mam nadzieje ze bedzie warto sie troche pomeczyc w srode ide odebrac wynik z prolaktyny i mysle ze bedzie za wysoki mam jeszcze jedno pytanie o konflikt krwi ja mam 0 rh + a maz A rh+ wiem ze jak rodzilam syna 13 lat temu to gin mówila ze z kolejna ciaza powinnam poczekac przynajmniej 3 lata niemialam wtedy robionych przeciwciał bo niezdazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiurek26
Anetko,ja jeszcze nie bralam clo,mam zaczac brac od nastepnego cyklu.jesli chodzi o grupe krwi to nie mam pojecia.ja prolaktyne mialam bardzo podniesiona jak za pierwszym razem robilam badanie,przez 2 m-ce bralam bromergon,miesiac po tym jak skonczylam go brac to spadla mi bardzo mocno i terz jest w normie.po bromergonie czuje sie dobrze(teraz biore po pol tab zeby nie podskoczyla),a inne pisza ze znosza je zle.ale lekarka uprzedzala mnie ze moze mnie brzuch bolec,no ale wierze w to ze bedzie warto to przecierpiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............n
n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta310
witam odebralam wynik prolaktyny norma jest od 4,8 do 23,3 a ja mam 14,5 to czli dobrze dzis biore ostatnia tabletkie clo i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margusia
HEJ DZIEWCZYNY !!!DAWNO MNIE TUTAJ NIE BYŁO. U MNIE WSZYSTKO W PORZADKU CIĄŻA ROZWIJA SIE PRAWIDŁOWO CZUJE SIE DOBRZE TO JUZ POLOWA ZA NAMI . JESTEM Z WAMI WSZYSTKIMI MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE DZIEWCZYNY MUSICIE UZBROIC SIE W CIERPLIWOSC TAK JAK JA . ALE WALCZCIE MYSLCIE POZYTYWNIE !!! JA CZEKALAM AZ 12 LAT I OPŁACIŁO SIE . USCISKI I CAŁUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonszalancja
Witam, pisze tutaj pierwszy raz choć jestem z Wami od jakiegos czasu czytajac co piszecie.Mam pco i oczywiscie cykle bezowulacyjne. to pierwszy cykl bez pigułek antykoncepcyjnych wczesniej dzieki nim jakos funkcjonowałam. Dzisiaj sie załamałam,bo zrobiłam test ciązowy(jedna kreska) po pierwszej próbie z bromergonem, clo i pregnylem.Obecnie jestem pod opieka novum. Zmartwiłam sie, że po pierwszej nieudanej próbie przezyłam takie rozczarowanie. Moja sytuacja wyglada nastepująco pani dr powiedziała,że jak sie nieuda za 2 razem to sprawdzamy droznosc jajowodów mam usuniety wyrostek i 2 razy miałam zapalenie przydatków. W cyklu z bromergonem, clo i pregnylem była ponoc wywołana owulacja, testy owulacyjne, które miałam w domu pokazywały wynik negatywny-pewnie moga sie mylic. Owulacjabyła bardzo bolesna,powstały dwa pecherzyki, jeden pekł i ciazy brak.Obecnie dostałam luteine 3x1 pod jezyk. Nie wiem,jaka jest przyczyna? Maz był badany-wyniki ok. mam 4 proby, jesli sie nie uda invitro tak powiedziała Pani dr. Proszę o jakies opinie. Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate3
hej dziewczyny b proszę o pomoc! O dziecko staram sie rok jak nie wyszlo po roku udalam sie do najlepszych specjalistow warszawska przychodnia leczenia nieplodnosci novum. Moj problem polega na tym ze po zrobieniu wszystkich badan(naprawde koszt1000zl)okazalo sie ze porblem to35% meza-badanie nasienia! moje watpliwosci to fakt ze teraz lekarz mi zapisal CLO1/4tabletki5-9dzien cyklu(przy czym niewiele mnie informujac a na pyt nie odp)i kazal przyjsc na usg w12dzien.po czym jak stwierdzil seks i za2-3dni inseminacja!takze zupelnie nie rozumiem jak seks i inseminacja razem to co beda 2owulacje? i wogle czy od razu mam sie na inseminacje godzic? W koncu czytam tu ze wiele z was radzi sobie z samym CLO obserwacja i zastrzykami na pekniecie pecherzyka?jak sadzicie czy isc na inseminacje bo moj lekarz wogle nie mowil zeby probowac samemu z clo bez inseminacji!nie wiem teraz czy nas naciagaja(dodam iz mam wiele dylematow zwiazanych z inseminacja+koszt1000xl)?po za tym skoromoga CLO brac obie plci to czemu ja skoro to maz ma problem i dlaczego lekarz nie namawia by probowac bez inseminacji?poradzcie prosze!do tego jeszcze opis skutków ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorz swojwgo posta na Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2. TAM SIE WSZYSTKIE PRZENIOSLYSMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas
HEJ:)jestem tu nowa ja z mężem staramy sie o dzidzie juz 2 lata:(lecze sie w Wawie u specjalisty na KAROWEJ.Lekarz przepisał mi bromka,clo od 5do9 d.c i luteine od 20 d.c powiem wam ze całkiem dobrze sie czułam po tej kuracji lekowej, myslałam ze bedzie gorzej.Mam je brac przez 2 miesiace juz prawie 1 mam za sobą jezeli sie nie uda bede miała inseminacje ale jestem dobrej myśli i mam nadzieje ze sie uda bez inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia85
Cześć! Jestem i nowa i mam potrzebę dostać odpowiedzi od osób, które mają podobny problem. Staram się z mężem o dziecko i nic nie wychodzi. Był czas, że rozstaliśmy się na 9 miesięcy, a to wywołało stres i same nerwy. Sporo w tym czasie ciężko ćwiczyłam i podniosłam sobie dodatkowo poziom prolaktyny, zatrzymała się mi miesiączka. Lekarz dał mi Luteinę, dostałam okres, le od dwóch miesięcy miałam straszne bóle piersi i bóle brzucha przed okresem, nigdy tak nie miałam, poszłam do lekarza i przepisał mi Bromergon, na razie nic się nie udaje, dzisiaj dostałam okres i się załamałam. Jakie Waszym zdaniem mam szanse. Kuzynce udało się za pierwszym razem, pełno koleżanek jest w ciąży albo właśnie urodziło, a ja już się załamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed27
witam! jestem wlasnie w 5 cyklu z clo. najpierw 16-25 dc. 2x1 douphaston potem 5-9 dc clo. i narazie nic. Dzis 12 d.c zatem pedze na usg ale rece mi juz opadaja. Do tego strasznie zaczely mi wypadac wlosy chociaz moj lekarz twierdzi ze napewno nie od tych lekow. ponadto od 5 dni zaczely mi wyskakiwac jakies plamki na skorze jakby uczulenie no ale pewnie moj lekarz znowu powie mi ze to nie od tych lekow. Jeszcze jeden cykl z clo i przerwa jak dłuuga nie mam pojecia. Najgorszy to jest czas oczekiwania na @ bedzie nie bedzie potem chwila placzu rozgoryczenia i na nowo. Dziewczyny czy któraś z was miała skutki uboczne po clo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
Witam wszystkie "staraczki":)z mezem staralismy sie o dziecko rok bez zadnych kuracji i nic, pozniej przez 8 mies od 9-go do 16-go dnia codziennie wspolzycie (nieraz nie mielismy ochoty)ale czego sie nie robi dla dziecka 3 razy bylam przestymulowana, lekarze podejzewali ze mam gruczolaka przysadki, wogole nie mialam owu jak mialam owu(monitoring) to i tak nie zaszlam w ciaze stwierdzilismy ze bydziemy sie kochac kiedy nam sie zchce podjelam nowa prace, maz ma problemy z kregoslupem wiec nie mial ochoty na "przytulanie" nadal bralam leki nie mjac juz nadziei i nie myslac ze zajde w ciaze pamietam ze stosunek byl tylko raz i jak zwykle zrobilam test ciazowy i pokazala sie druga blada kreseczka:) teraz jestem w 16 tyg ciazy i wszystkim zycze takiego szczescia dziewczyny nic na sile a napewno sie uda! Dodam ze maz zaczol lykac folik i cynk pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed27
hej agatkamilka gratulucje i trzymam kciuki zeby sie udało. Najlepiej sobie dac na luz ale to tak ciezko i jeszcze trzeba liczyc od tego dnia te tabletki i zeby nie zapomniec pozniej te pozniej monitoring. Wczoraj bylam u gina noi jest kolejny piekny pecherzyk juz na peknieciu kazał mi jechac do domu do roboty hehe niestety moj pan do 22 w pracy no ale po jakos go zmobilizowalam. Mowisz że twój mąż łykał cynk i folik i faktycznie pomogło?? chyba tak skoro takie efekty bede musiala tez swojemu kupic zaszkodzic nie zaszkodzi a jak pomozze to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
Do ED27 Hej, mam nadzieje ze juz wkrotce wy bedziecie sie cieszyc ciaza, bylam dzis na usg podobno dziewczynka:) moj maz wpatrywal sie w dziecko i stwierdzil ze ma wiekszy brzuch niz ja:) te witaminy naprawde pomagaja bo powiedial mi to lekarz mezowi poprawila sie jakosc bo jego nasienie nie ulegalo uplynnieniu, ale po foliku i cynku sie udalo lykal codziennie po 1 tab ja lykalam tez folik, poczotek ciazy mialam bardzo zagrozony wiec jak wam sie uda to odpoczywaj ajk najwiecej bo ja latalam i jezdzilam na skuterze i powstal krwiak zaczelam plamic a o porzadkach w domu zapomnij, napewno wam sie uda tylko starajcie sie nie myslec tylko cieszyc sie soba wiem ze latwo powiedziec bo ja co mies test owu i ciazowy robilam i meza meczylam jak bardzo chce zebysmy mieli dzidziusia, kolezanki rodza a ja nic czesto plakalam ale wzielam sie za siebie zaczelismy wychodzic z domu i sie udalo:) powiem ze mialam nadzieje ze ciaza to cudowny stan ale teraz juz wiem ze ciazko 5 tyg musialam lezec w lozku i dostaje zastrzyki b.bolesne! brzuch mnie kuje, mecze sie, nie mieszcze sie w ciuchy, mam pryszcze, nie moge sie zalatwic co nigdy nie bylo problemem,plecy mnie bola a to dopiero poczatek a samo slowo porod wywoluje u mnie dreszcze, boje sie strasznie ale i ciesze ze juz niedlugo...:)z calego serca zycze wam 2 kresek:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed27
do Agatkamilka. Trzymaj sie cieplutko trzymam za Was kciuki a z folikeim i cynkiem sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia85
Cześć Wam wszystkim...Pozdrawiam wszystkie te dziewczyny, którym się udało i są szczęśliwe....jak już jakiś czas temu pisałam, brałam bromergon, ale byłam u lekarza i powiedział, że nie muszę go brać bo jest już lepiej a miałam skutki uboczne, myślałam, że podczas brania tego leku uda nam się z mężem, ale niestety, mijają miesiące i dalej nic, ja już straciłam nadziej i czuję, że już w ogóle nam się nie uda, może pomyślę o adopcji, już sama nie wiem.... ;-( Pozdrawiam P.s. któraś z Was też miała takie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×