Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość monisr85
vivienn a moze za wczesnie zrobiłas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
vivienn a moze za wczesnie zrobiłas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
vivienn moze za wczesnie robiłas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisr85 na piatek mialam miec okres a dzis zrobilam znow 2 miesiac zaczynam z clo i luteina zobaczymy ja jeszcze mam niedoczyność tarczycy i przez nia mam wszystko nie tak mam nadzieje ze w tym roku mikołaj bedzie szczodry i obdarzy nas dzidzia. Moja bratowa tez tak mi mowi ze trzeba wyluzowac ale to jest trudne ale mam nadzieje ze uda mi sie i wam tez tego samego zycze z calego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Napewno sie uda:)Zobaczysz:)Ja nierzyłam temp ale lekarz kazał mi przestac i powiedział ze mam współżyć kiedy mam ochote a nie kiedy temp podwyższona no i zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
naprawde wrzuc na luz mój lekarz nawet kazał przestac mi mierzyc temp tylko współżyc kiedy bede miała ochote:)no i zobaczymy jakie tego bede efekty:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
naprawde wrzuc na luz mój lekarz nawet kazał przestac mi mierzyc temp tylko współżyc kiedy bede miała ochote:)no i zobaczymy jakie tego bede efekty:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
do ***anka - ja leczę sie u doktora Sławka M. - wspaniały lekarz. Pierwsze dziecko udało mi sie urodzic dzięki niemu (jak już wczesniej pisałam na wcześniejszych postach) Dziewczynki jesteście kochane. mam nadzieje ze Wasze ciepłe słowa dodadzą mi szczęścia i w sobotę nie bedzie tej holernej @ i wyjda dwie kreski!!!!! przepraszam że sie nie odzywałam wcześniej ale dzisiaj miałam młyn. Pozdrawiam Was cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
do ***anka - ja leczę sie u doktora Sławka M. - wspaniały lekarz. Pierwsze dziecko udało mi sie urodzic dzięki niemu (jak już wczesniej pisałam na wcześniejszych postach) Dziewczynki jesteście kochane. mam nadzieje ze Wasze ciepłe słowa dodadzą mi szczęścia i w sobotę nie bedzie tej holernej @ i wyjda dwie kreski!!!!! przepraszam że sie nie odzywałam wcześniej ale dzisiaj miałam młyn. Pozdrawiam Was cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
do ***anka - kochana ja leczę sie u doktora Sławka M. - kochany lekarz. Dzięki niemu udało mi sie urodziac pierwsze dziecko, mam nadzieje że z drugim tez sie uda. Chcoaiż trwa to już troche czasu.... Dziewczynki dziękuję WAM za miłe słowa otuchy i mam nadzieje że Wasze kciuki spowodują dwie kreski na teście. W sobotę chyba już wszystko bedzie jasne. Pozdrawiam Was i ja również za Was trzymam kciuki. Może faktycznie sie pospieszyłam z tym testem, ale objawów ciąży to ja nie mam. Tem. 36,60 piersi wogole nie bolą - wszystko tak bezpłciowo :( Buizaki i do usłyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
kurde wszystko mi sie skasowało a potem pojawiły sie dwie wypowiedzi - czary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
miumiu1101 ja biorę od 5-9 clo, 16-25 duphaston , Parlodel 1x dziennie wieczorem codziennie (na prolaktynę.) vivienn również za Ciebie trzymam kciuki, będzie oki, następny test wyjdzie na pewno!! kurde coś mi sie zblokował net i pojawiły sie trzy wypowiedzi, sorki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKAKAJA ja też trzymam za Ciebie kciukole bedzie dobrze bedziemy juz nie długo wygladaly jak slonice ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam pytanko czy przy bromergonie może występować jakiś stan zapalny skóry, swędzenie w mejscach intymnych :? bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem czy dam rade z tymi tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć żę naprawdę życze wam żeby się udało :) Ja nie wiem kiedy teraz sie mam spodziewać tego okresu i czy na starnie sie o dzidzie mam tylko określone dni :? tak pozatym to cały czas się staramy ale bezskutecznie:( *Kiedy miałyście pierwsze efekty obniżenia prolaktyny po tabl .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
vivienn, również mam taką nadziję, pozdrówki :-) nova000 ja nie miałam żadnych efektów swędzenia. Niestety miałam problemy z cerą przez te hormony. u mnie pierwsze efekty pojawiły zbicia prolaktyny za pierwszym raze (3 lata temu0 pojawiły się błyskawicznie. Bez dodatkowych wspomagaczy - tylko zbijanie prolaktyny Parlodelem - po miesiący byłam w ciąży. A teraz niestety d..pa. Biorę ją już 3 miesiąc, wspomagam innymi lekami i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
vivienn, również mam taką nadziję, pozdrówki :-) nova000 ja nie miałam żadnych efektów swędzenia. Niestety miałam problemy z cerą przez te hormony. u mnie pierwsze efekty pojawiły zbicia prolaktyny za pierwszym raze (3 lata temu0 pojawiły się błyskawicznie. Bez dodatkowych wspomagaczy - tylko zbijanie prolaktyny Parlodelem - po miesiący byłam w ciąży. A teraz niestety d..pa. Biorę ją już 3 miesiąc, wspomagam innymi lekami i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Nova000 ja od 6 miesięcy biorę bromergon ale nie miałam problemów ze skórą, ani tych innych. może jest inny powód.. pierwszy efekty spadku prolaktyny miałam po miesiącu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Nova000 ja od 6 miesięcy biorę bromergon ale nie miałam problemów ze skórą, ani tych innych. może jest inny powód.. pierwszy efekty spadku prolaktyny miałam po miesiącu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nova000 po 6 miesiącach brania bromergonu nie miałam żadnych problemów ze skórą ani tych innych.. Pierwsze efekty po bromku miałam po miesiącu brania., od tamtej pory biorę 1/2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nova000 po 6 miesiącach brania bromergonu nie miałam żadnych problemów ze skórą ani tych innych.. Pierwsze efekty po bromku miałam po miesiącu brania., od tamtej pory biorę 1/2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nova000 po 6 miesiącach brania bromergonu nie miałam żadnych problemów ze skórą ani tych innych.. Pierwsze efekty po bromku miałam po miesiącu brania., od tamtej pory biorę 1/2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nova000 po 6 miesiącach brania bromergonu nie miałam żadnych problemów ze skórą ani tych innych.. Pierwsze efekty po bromku miałam po miesiącu brania., od tamtej pory biorę 1/2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nova000 po 6 miesiącach brania bromergonu nie miałam żadnych problemów ze skórą ani tych innych.. Pierwsze efekty po bromku miałam po miesiącu brania., od tamtej pory biorę 1/2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co przeczytałam to ja będę brać clo i luteinę najdłużej ze wszystkich w sumie do 3 dc do 26 dc i między nimi 3 dni przerwy..i jeszcze 1/2 bromergonu codziennie.. czy to nie za dużo szczęścia?? może mój gin trochę przesadził?? żeby to nie poszło wszystko w złą stronę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny miumiu1101, majkakaja dziękuje wam za dobre odp. nie wiem skad w takim razie ...u mnie to swedzedzenie :? stosuje dod. tabl. i kremy ale narzie nic lepiej.Mój gin. powiedział że moprocz bromku mam nie brac nic innego, choc pytałam czy mogłabym jeszcze czymś się wspomoc.Wczeniej brałam luteine żeby wywołac okres, ale miałam go tylko dwa dni.Teraz gin. kazal mi go odłozyc. Widze jednak że Wy dziewczyny bierzecie conajmniej po 2 rózne leki, czy bromek to za mało, powinnam brać wiecej????doradzcie coś. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny miumiu1101, majkakaja dzięki ze wasze odp. nie wiem skąd w takim razie u mnie takie swedzenie...stosuje teraz tabl. i krem bo nie jest to nic przyjemnego mam nadzieje ze mi pomoga. Widze że stosujecie min. po 2 leki, ja mam tylko bromek, czy powinnam stosować więcej ???? Brałam wcześniej luteina podjęzykowo na wywołanie okresu ale mialam tylko 2 dni. Teraz gin. kazał mi je odlozyc i brac tylko bromek, ale nie wie co w takim razie z okresem ????czy przy stoso. bromku okres pojawi się sam....nie wiem doradzcie coś jesli wiecie cos na ten temat :( miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko czy przy bromku normalnie przychodzi okres, czy jesli go nie mam wcale to czy bromek moze go rowniez wywołac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszce pytanko czy przy zazywaniu bromku dostane normalnie okres, nawet jesli wczesniej bez tabl. sie nie pojawial.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×