Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość elcia 22
do monisr No to fajnie ze jest ktos kto to samo bierze ja ide do lekarza 3 listopada na usg i zobaczymy.Trzymam za Ciebie kciuki i za was wszystkie dziewczyny.Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
do monisr No to fajnie ze jest ktos kto to samo bierze ja ide do lekarza 3 listopada na usg i zobaczymy.Trzymam za Ciebie kciuki i za was wszystkie dziewczyny.Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Hej no to sie ciesze że ktos bierze to samo co ja Dzieki za odp:-)Bede za Ciebie trzymała kciuki i za wszystkie dziewczyny.Powodzenia,Ja ide 3-go listopada na kontrole usg:-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Hej Dziewczyny! Ja również dziś wzięłam 3 tabletkę clo. To mój drugi miesiąc z clo i mam nadzieje że tym razem się uda! pozdrawiam. W poniedziałek idę na ocenę do lekarza. Już nie moge se doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny a u mnie bez zmian, nawet mi się nie chce opowiadac , taka jakaś zdołowana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to ja biorę tylko bromergon i myśle że u was to leczenie wygląda zupełnie inaczej, sama nie wiem 5,11,08 jade do klinki do katowic to zobaczymy , moze tam poradza mi coś więcej...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja właśnie byłam dziś u lekarza, jest piękny pęcherzyk zobaczymy jak będzie, nie chcę zapeszyć. Za tydzień do kontroli czy pękł oby! Niby po Clo nie mam żadnych skutków ale mam jakiś taki brzuch podpuchnięty. Czy któraś z Was miała coś takiego? Nova000 trzymam kciuki, nie smuć się głowa do góry. Wreszcie musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Masza29 też mam baki brzuszek:(i troszkę boli. Dziewczyny powiedzcie czy cwiczenia mogą zaszkodzic gdy staramy sie o dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisr 85 zależy chyba jakie ćwiczenia, ja wieczorem jakąś lekką gimnastykę robię, czasem idę na 15-20 min pobiegać. Wydaje mi się, że nie powinno Ci zaszkodzić, ale zawsze lepiej lekarza zapytać. Ja mam nadzieję, że jakoś ta opuchlizna zejdzie z brzuszka, bo będę musiała nowe spódnice kupić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten internet szwankuje... może teraz się uda;-) Monisr85 zależy chyba jakie ćwiczenia. Ja wieczorem jakąś lekką gimnastykę uprawiam a czasem idę na 15-20 min pobiegać. Ale najlepiej zawsze lekarza się zapytać. Mam nadzieję, że ten opuchnięty brzuszek mi się nie utrzyma cały czas, bo spódnice nowe będę musiała kupić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten internet szwankuje... może teraz się uda;-) Monisr85 zależy chyba jakie ćwiczenia. Ja wieczorem jakąś lekką gimnastykę uprawiam a czasem idę na 15-20 min pobiegać. Ale najlepiej zawsze lekarza się zapytać. Mam nadzieję, że ten opuchnięty brzuszek mi się nie utrzyma cały czas, bo spódnice nowe będę musiała kupić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten internet szwankuje... może teraz się uda;-) Monisr85 zależy chyba jakie ćwiczenia. Ja wieczorem jakąś lekką gimnastykę uprawiam a czasem idę na 15-20 min pobiegać. Ale najlepiej zawsze lekarza się zapytać. Mam nadzieję, że ten opuchnięty brzuszek mi się nie utrzyma cały czas, bo spódnice nowe będę musiała kupić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten internet szwankuje... może teraz się uda;-) Monisr85 zależy chyba jakie ćwiczenia. Ja wieczorem jakąś lekką gimnastykę uprawiam a czasem idę na 15-20 min pobiegać. Ale najlepiej zawsze lekarza się zapytać. Mam nadzieję, że ten opuchnięty brzuszek mi się nie utrzyma cały czas, bo spódnice nowe będę musiała kupić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... większość z Was zaczyna kolejny cykl od tabletek i pęcherzyki też sie pojawiły:) trzymam kciuki za działanie clo i pękanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Masza29 :) naprawde miło :) a co do waszego opuchnietego brzuszka to ja tez tak mam , mój lekarz mi powiedział ze to woda zatrzymuje się w org. wszystko się powinno uregulowac po skonzceniu okresu ( o ile go macie, bo ja np. jie mam wcale ) to efekty tabletek hormony zatrzymuja wode zawsze wjakimś procencie niestety.....miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova000 dziękuję za wyjaśnienie, ja nawet nie wyczekuję okresu bo raz po 33 dniach a raz po 41 ...i takie błędne koło. Dziewczyny dobrej nocy i oby jutrzejszy dzień był dla nas miły w jakieś niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie robiłam ale zrobię z samaego ranna i po pracy zaraz wam o tym napisze. Właśnie mój mążmnie wyciąga do apteki po test :). Nie wiem co jest lepsze wierzyć że się jest ..... czy zobaczyć oczekiwane II kreski, MMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmm a jeśli nie .....????? jeśli znów będzie jedna ???? :( Mam sto myśli na minute . Dobranoc dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus29
cześć Dziewczyny. od miesiąca nic nie pisalam.... Tyle nowych osob... Piszę gdyż jestem po szostym cyklu clo. @ dostała 18 09 i była koszmarnie bolesna. Ale nie o tym. Nie biorę w tej chwili żadnych tabletek. Wybierałam się do gina, ale mam teraz gorący okres w pracy i wizyte odkladam z dnia na dzień i we wtorek strasznie zaczął mnie boleć jajnik. Kupiłam wczoraj test owulacyjny i wyszło mi że mam owulację!!!!! Nie wiem czy mam mu wierzyć czy nie ale zwariowałam z radości. Stwierdziliśmy z mężem że będziemy korzystać!!! mam takie dziewczęta pytanie: czy po zakończeniu brania clo jest tzw efekt odbicia że owu może nastąpić bez wspomagaczy (wcześniej miałam cykle bezowulacyjne). Jejku ale byłby szok jakby się udało. Dzis też zrobię test żeby potwierdzić bo jajniki bolą mnie nadal, i będę sie bawić:-)) Tak samo mialam po anty. Jak skończyłam brać antykoncepcje zaskoczyłam od razu tylko się źle skończyło ale to inna bardzo smutna historia. Może teraz może wkońcu po roku prob się uda? Ale nie nakręcam się..... muszę wyluzować!! ps. ale do gory nogami też sobie zawsze poleżę tak na wszelki wypadek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juezu dziewczyny udało się rano to ja nie wiem czy byłam w szoku czy w siódmym niebie ale z tego wszystkiego nie mogłam rano pracować : ) :) :) :) :) :) :) II kreski :) : ): ): :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena1984 Gratulacje..... możesz powiedzieć za którym razem Ci się udało? Fantastyczna wiadomość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bardzo - ale czasem dopada mnie myśl że to jeszcze nie koniec :( Z mojego wcześniejszego doświadczenia - Boję się USG !!! Dziewczyny czy to możliwe że np. żle wykonane USG może dać tak tragiczne skutki jak ja miałam 2 razy czy poprostu tak się stało. Wspomnę tylko że moja mama maiała 1 poronienie 1 ciążę martwą , siostra mojej mamy 1 poronienie , 2 siostra mojej mamy miała 2 ciążę martwe i jedną poza maciczną !!!!!!! Czy to może geny czy po prostu mam chuchać na zimne i nie iść na to USG (przynajmniej na razie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowaliśmy już od bardzo dawna ale pomijając to wsztstko i biorąc tylko pod uwage CLO to po 2 miesiącach , teraz miałam brać po 2 tabletki ale widze że nie będzie to już mi potrzebne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Lena1984 GRATULUJE:) super!!! mam nadzieje że mi tez sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena jeszcze raz gratulacje i dzięki za informacje, ja jestem po pierwszej dawce Clo i czekam na owulację... Może się uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Masza29 moge wiedziec kiedy masz miec owulacje?? Mi zaczyna sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jakoś tak jutro(piątek)-sobota, lekarz powiedział, że miło z mężem mam weekend wykorzystać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×