Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość MAJKAKAJA
****anka!!! a robiłaś sobie test ciążowy?? U mnie po duphastonie @ pojawiła się po trzech dniach. Maksymalnie powinna sie pojawić po 5 dniach. To zależy jakie dlugie masz cykle. Ale życzę zeby Ci sie nie pojawila w zamian za dwie kreski na teście!!! Daj znać co i jak?!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
****anka!!! a robiłaś sobie test ciążowy?? U mnie po duphastonie @ pojawiła się po trzech dniach. Maksymalnie powinna sie pojawić po 5 dniach. To zależy jakie dlugie masz cykle. Ale życzę zeby Ci sie nie pojawila w zamian za dwie kreski na teście!!! Daj znać co i jak?!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
do majkakaja: mi także po odstawieniu tabletek pojawiał się na 3 dzień a tu kompletnie nić, zaczynam się denerwować... Testu jeszcze nie robiłam chce poczekać jeszcze, a nawet to chyba jeszcze za wcześnie. a myślisz że miałabym szanse zajść...???/ napewno dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZłAM W NECIE COś O POZYCJACH.. PODOBNO POMAGAJą ZAJść W CIążę... POZYCJE: wielu lekarzy zaleca pozycję klasyczną jak również orgazm obojga partnerów, przy czym orgazm u kobiety nieco wcześniej lub jednocześnie gdyż wtedy środowisko pochwy zmienia się w szczególnie sprzyjające dla spermy (bardzo zasadowe, w tym celu zaleca się płukanie pochwy roztworem sody oczyszczonej) a dodatkowo skurcze spowodowane orgazmem powodują szybkie przesuwanie spermy w kierunku jajowodów. W trakcie stosunku biodra kobiety mogą być dodatkowo uniesione co zapewni głębszą penetrację i będzie zapobiegać upływom spermy z pochwy.Po stosunku zaleca się odczekanie w tej pozycji przez min 5 mim a idealnie do 1/2 godz jak również unikanie kąpieli, mycia czy płukanie pochwy przez kilka godzin. Kremy i żele poprawiające nawilżenie pochwy mają negatywny wpływ na spermę. Alternatywą może być surowe białko kurze. Zaleca się również pozycję od tyłu, która zapewnia głębszą penetrację i maksymalna inekcje spermy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***anka, każda z Nas ma szanse na zaciążenie i mam nadzieję,że te upragnione kreski zobaczysz:) już za pierwszym teścikiem daj znać jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ani widu ani slychu znow czekac az przyjdzie a kiedy nie wiadomo z mila checia bym juz wolala zeby przyszla to znow zaczne leki brac i moze w tym miesiacu sie uda. Dzis bylam w kosciołku i pomodlilam sie by moje marzenie sie spelnilo choc jednym dzieciatkiem. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
vivienn modlitwa czyni cuda uwierz mi:)za mojego męza modliło sie tyle osób i dostał drugie życie:) No i dzis staramy sie o dzidzie:)dlatego warto sie modlic:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklóciłam się z mamą bo ma pretensje że nie odbieram telefonu nie potrafią zrozumieć że dla mnie to też jest trudne muszę sama się z tym uporać kiedy nadejdzie ten dzień to sama nawet nie wiem i się mama rozpłakała powiedziała że da mi święty spokuj. Mój brat potrafi zrozumieć że mi jest ciężko i powinnam mieć chwilę spokoju a nie na siłę mnie zmuszać do cieszenia się że moja siostra będzie miała dziecko.Wiecie boję się że to nigdy nie nastąpi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
do ****anka - mam nadzieję że chociaż Tobie wyjdą te dwie krseczki. Zrób test sobie jutro. Jeżeli jesteś w ciąży to powinien wyjść już w dniu spodziewanej @. Najlepszy jest Quick. trzymam kciuki i czekam na info!!!! do viviennn, nie martw się kochana. Poproś bliskich żeby nie zadręczali Cię niustanyymi pytaniami o ciąże. Powinni to usznować, a jak nie to po prostu nie odbieraj telefonów i już. Ja mam taką teściową że obwinia mnie że na pewno nie mogę zajść w ciąże, bo sie kiedyś odchudzałam. (co jest nie prawdą) Wogóle n ie rozumie że mam problemy zupełnie innej natury, bo jej córeczka nigdy nie miała z tym problemów (zaszła w ciąże za 1 miesiącem starań - rodzi za miesiąc) więc chodzi cała dumna... no cóż- trzeba jej to wybaczyć , na szczęście moja mama jest kochana i rozumie mnie. Pozdraiwam Cię i nie xzałamuj się bo to niestety pogarsza sytuacje. Wiesz ja w tym wszystkim mam na szczęście kochanego lekarza, ma taki głos i spokój w sobie który potrafi przekazać mi podczas wizyty. Zawsze jak od niego wychodzę mam tyle energi i nadzieji że będzie ok. To mi na prawdzę pomaga. Nawet złe wiadomości z jego ust nie są takie złe. Nie umiem tego opisać. Ale jest wporzo gość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może przyszły tydzień będzie dla nas lepszy, same też dajemy pewnie w kość innym osobom. Głowa do góry, ja się cieszę przynajmniej z tego że jajniki przestały mnie boleć... Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKAKAJA pamiętaj : teściowa nie matka, synowa nie córka.. a mama zawsze pomoże i zrozumie. Moja mama na początku naszych starań nie chciała być babcią a teraz nie może sie doczekać... Twoja mama na pewno będzie cudowna babcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masza29 mnie jajniki bolą od 6dc, a od 13 dnia to tak strasznie że nie mogę wytrzymać bez proszków przeciwbólowych , nie miałam tak nigdy tzn bolały ale nie aż tak!!! w tym cyklu w ogóle jakoś mam wszystko inaczej okres mi się przesunął o 4 dni i owulacja też wcześniej miałam 19dc a teraz miałam 14 dnia, ( od lipca mierzę temp)nie wiem dlaczego, biorę tylko bromergon... clo i luteinę od następnego cyklu. a może następnego nie będzie??:) pożyjemy zobaczymy, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @ ale w życiu mnie tak nie bolało jak dziś chodzę po ścianach może w tym miesiącu się uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
dostałam wczoraj okres, strasznie bolał mnie brzuch, caly dzień wczoraj ryczałam. a miałam taką nadzieje, że może się uda... może w następnym miesiącu będzie lepiej...pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu 1101 dzięki za informację, mnie teraz już nie boli dziś 5 ostatnia tabletka 1 serii zobaczymy jak będzie. Ja luteiny nie mogę zażywać, mam chyba jakieś uczulenie, puchnę po niej i niesamowicie, jak kot wymiotowałam więc nic z tego. Szkoda że już jesień bo i pora nie sprzyja by się od takich myśli oderwać. Ja tak organizuję sobie dni by o tym w ogóle nie myśleć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spodziewam się @na 29,11 której mam nadzieje że nie dostane, już nie mogę wytrzymać z ciekawości jak myślicie robić już test ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spodziewam się @na 29,11 której mam nadzieje że nie dostane, już nie mogę wytrzymać z ciekawości jak myślicie robić już test ????????????????? \" sorki za błąd 29,10\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena wytrzymaj jeszcze... szkoda się rozczarować, a nóż może jednak będzie niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dziewczyny prosze o odpowiedz. dzis jest mój 9 dzien cyklu i zaczełam plamić-krwawić czy to możliwe ze to krwawieni owulacjne??Nie za wcześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana71 Dopiero dzis przeczytalam ta smutna wiadomosc. Caly czas bylam ciekawa co tam u Ciebbie slychac i jak rowija sie ciaza. Strasznie mi przykro. Dokladnie wiem przez co przechodzilas bo ja mialam dokladnie to samo i tez w 5 tygodniu ciazy. A u mnie nic sie nie zmienilo. Doszlam do siebie i czuje sia jakas silniejsza i mniej zdeterminowana. Dzis ide do lekarza i zobaczymy co dalej. Ale juz tak nie pedze i nie licze dni jak wczesniej. Wszystkim zycze powodzenia i radze wyluzowac, to dziala. powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana71 Dopiero dzis przeczytalam ta smutna wiadomosc. Caly czas bylam ciekawa co tam u Ciebbie slychac i jak rowija sie ciaza. Strasznie mi przykro. Dokladnie wiem przez co przechodzilas bo ja mialam dokladnie to samo i tez w 5 tygodniu ciazy. A u mnie nic sie nie zmienilo. Doszlam do siebie i czuje sia jakas silniejsza i mniej zdeterminowana. Dzis ide do lekarza i zobaczymy co dalej. Ale juz tak nie pedze i nie licze dni jak wczesniej. Wszystkim zycze powodzenia i radze wyluzowac, to dziala. powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Hej dziewczyny ja szykuje sie na trzecia kuracje clo a wczesniejsze dwie mialam od 5 dnia cyklu przez 5 dni.i nic:-( Ale do tego jeszcze biore metformin od tego miesiaca i od 16 dnia cyklu duphaston przez 10 dni.nie wiem faszeruje mnie ten lekarz ale mam nadzieje ze sie teraz uda:-)Czy któraś z was miala przypisane takie leki????Napiszcie coś bo mam lekkiego doła mój mąż tez:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana71
do Szymanki:-)) Bardzo sie ciesze,że się odezwałaś Szymanka. Czuję się teraz na forum trochę obco. Same nowe osoby. Jestem teraz w trzecim cyklu, bo musiałam mieć przerwę po poronieniu. Jutro biorę ostatni zatrzyk pregnylu. Czuję to samo co ty. Nie liczę dni i nie nastawiam się. Zrobiłam się sceptyczna, może tak ma być. W listopadzie jadę do kliniki do Poznania ze wszystkimi badaniami. Niech ktoś mądry mi powie, czy mam jeszcze się łudzić czy tez odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
elcia 22 ja tez brałam clo no icały czas biore metformin byłam dzis na kontroli a dzis jest 9 dzien mojego cyklu i jest pecherzyk i to dosyc spory:) mam przyjsc we wtorek 4 listopada i lekarz sprawdzi czy pekł:)Ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1983
Witam Dzis biorę ostatnie dwie tabletki clo w trzecim cyklu Co potem, jeśli się nie uda....?a że się uda to już nie liczę, za każdym razem to samo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi 82
Cześć Dziewczyny!!! Przyznam się że czytam wasze wypoeidzi juz od dawna ale jakoś nie miałam odwgia aby sama napisać :) Ja staram sie o maleństwo od roku a od 6 miesięcy leczę się farmakologicznie. W tym miesiącu poraz pierwszy brałam CLO (2-6 dc), potem estrofen i od 16 dc luteine. Ponad to raz w tygodniu biore 1/4 tab. Dostinexu. W sumie nie wyst. u mnie żadne skutki uboczne oprócz mały wahań nastroju. Tak bardzo chcialabym żeby teraz się udało. Wiem ze niewolno się nakręcać, ale to jest silniejsze. Trzyma kciuki za was wszystkie i dziękuję, że jesteści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi 82 witam Cię w naszym gronie;) dziś wzięłam tabletkę clo zaczynam drugi miesiąc z clo i mam nadzieje że dobrze będzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×