Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ja aaaaaaa

fajne piosenki

Polecane posty

Gość ja ja aaaaaaa

znacie jakies fajnie piosenki, najlepiej takie romantico :P:PP? mogłabym prosić o tytuły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
Jessica Simpson " For your love" Brandy "Everithing I do" Łzy "Gdybyś był" Edyta górniak "Cygańskie serce" i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię : Mariah Carey- We Belong Together Simon Webbe - No Worries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...MaTwIeJ...
Sciagnijcie se ta piosenke. sylwer - lay all your love on me radio edid-mst fajoowa pioseneczka !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka-17
te piosenki sa fajne moim skromnym zdaniem: 1.Gosia Andrzejewicz-Troche Ciepla 2.Sasha - Good Things 3.Activ - Doar Cu Tine 4.Christina Aguilera - Hurt 5.Paris Hilton-Nothing In This World 6.DKA-Wybacz 7.DJ MAGIC - Get Down (Radio Edit) 8.Gosia Andrzejewicz - Niesmialy Chlopak 9.JoJo - Too Little Too Late 10Piotr Rubik, Janusz Radek, Małgorzata Markiewicz - Psalm dla Ciebie I wiele wiele innych jak chcecie to pszcie na e-maila albo na gg o to num 5152216 i piszcietez jakie znacie fajne piosenki.PoZdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
A wiec fajne pioseneczki...;) Andrea Boccelli & Christina Aguilera - Hurt Estella - From dusk till dawn Cristian Castro - Why Christina Aguilera - Hurt W.Houston & M.Carey - When You Believe Beyonce - Irreplaceble Ania Dabrowska - Trudno mi sie przyznac Chrsitina Aguilera - Christmas Time Christina Aguilera - The Christmas Song Christina Aguilera - The Voice Within Doda - Dla R. Justin Timberlake - My Love Jessica Simpson - I wanna love You Forever JoJo - Too Little Too Late Kelly Clarkson - Because of You Macy Gray - Winter Wonderland P.Diddy & Nicole Scherzinger - Come To Me Rihanna - Unfaithful W. Houston - I have Nothing Yvonne Caterfeld - Du bleibst immer noch du Yvonne Caterfeld - Du hast mein Herz gebrochen P*O*Z*D*R*A*W*I*A*M* mam nadzieje ze piosenki sie podobaja;) jak jeszcze bede jakies znac to napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
POMYLECZKA:P w pierwszej piosence tytul 'Somos Novios' a nie HURT:P heh pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina żerebna
czesc znam fajne piosnki mam 8lat i znam piosenki ;] virgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka13
Jeśli chcecie poznać fajne piosenki, to wam je wymienię: 1. Activ - Doar Cu Tine 2. Crazy Frog - Last Christmas 3. Blog 27 - Who I Am 4. M. Markiewicz, J. Radek, P. Rubik - Psalm dla ciebie 5. Verba - Życie 6. Jojo - Too Little, To Late 7. Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła 8. Monika Brodka - Znam cię na pamięć 9. Fedde Ie Grand - Put Your Hands Up 4 Detroit 10. Gwen Stefani - Wind It Up 11. K`maro - Goodbye 12. Akon feat. Eminem - Smack That 13. Ania Szarmach - Silna 14. Blue Cafe - My Road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.torres
Cristain Castro ''Why'' jest naprawdę cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwuska
ludziska czy ktos mi moze przetłumaczyc piosenke Cristian Castro -wHy... bo jest boskaaaa.... albo dac linka gdzie moge znalesc pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panas
Dla mnie liczy się tylko klasyka lat 80!!!!!!! Def Leppard - Love bites, Too late for love, White lightning, Tonight Scorpions - Still loving you, Holiday, Send me an angel, Always somewhere Saxon - Broken heroes, I can wait anymore, Princess of the night Alphaville - Jerusalem, Forever young, Big in japan, Dance with me U2 - With or without you, Pride, City of blinding lights, New years day Queen - Mother love, I want to break free, Innuendo, You dont fool me Lady Pank - Zapłacę każdą cenę, Nie omijaj mnie, Rozmowa z, Do Moniki L Limahl - Love in your eyes, Tell me why, I was fool narazie chyba starczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka_maja
Moim zdaniem te piosenki są fajne: 1. De Mono- siedem dni 2. Gosia Andrzejewicz- Slowa 3. Mariah Carey- All I want for christmas is you 4. Celine Dion- My heart will go on 5. The Jet Set- Just call me 6. Lindsay Lohan- Confessions of a broken heart 7. Janusz Radek, Piotr Rubik- Psalm dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje \"come back to me baby\"-US5 Give It Up to me-Sean Paul temperature-Sean Paul Shake that-Eminem When I\'am gone-Eminem Window Shopper-50 cent In da club-50 cent Candy Shop-50 cent TO MOJE ULUBINE PIOSENKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwaizdeczka
no wlasnie moze ktos przetłumaczyc piosenke Cristania Castro Why? bo jest śliczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczoszek
Ja polecam piosenki Natalii Oreiro (wszystkie są świetne) i Emanuela Ortegi (młodzieńcza miłość).Jednocześnie muszę wam podziękować za natchnienie do ściągania piosenek Cristiana Castro. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real madryt
1 we are the champions 2 dan dan kokoro hikareteku 2 niepokonani 4 kantata 5 i love you i wont you 6 crazy 7 bohemian rapsody 8 jolka jolka i wszystko perfectu queen budki suflera the beatles i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villcia
Cylsoud- Get Drill and Work BassHunter- Boten Anna "Weird Al" Yankovic- White& Nerdy Mauro Picotto- Komodo Nie chce mi sie zabardzo pisac;d ale cos tam fajnego sobie dalej znajdziecie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co....
jak czytam te wasze propozycje "fajnej piosenki" to mną aż trzęsie i nie moge wprost uwierzyć, że większość (nie wszyscy oczywiście) z was takiego kiczu słucha!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeh
translate please:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camille blanchet
ojj romantic piosenek to za bardzo nie znam. wole rocka (-; np. happysad, akurat, soad itp ((-: suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasek
Jak dla mnie spoko piosenkami są: -Green day-Jesus of Suburbia -Dj Magic-Get down -Verba-Życie Snow Patrol-Chasing cars -My chemical romance-Famous last words -Roger Sanchez-Lost -Akon feat.Snoop Dog-I wanna love you -Fergie-Fergalicious -P.Diddy feat. Christina Aguilera-Tell me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutek15
macie morze tą piosenke Fedde Ie Grand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
Niektórzy są dysortografikami! I trzeba też na to spojrzeć z tej strony... :/ więc sorry ale bądźcie wyrozumiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysortografia dysortografią, ale pisanie morze zamiast może to wg mnie lekka przesada, a nawet śmiem twierdzić, że zwykłe lenistwo, słowniki ortograficzne istnieją nawet w formie elektronicznej i \"on-line\" jak już się 4 liter sprzed kompa ruszyć nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×