Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ja aaaaaaa

fajne piosenki

Polecane posty

Gość stachu
siemka wsztstkim odwiedzjoncym te stronke :) ja lubie hip-hop a szczegulnie peje i wam tesz go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj guwno
pod pa pugami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj guwno
zobaczcie na strone elektomania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsenauka
Snoop Dogg, Pharell, Usher, Destiny's Child, Ciara, Mario, Ashanti, N.O.R.E., Pitbull, lloyd Banks, Akon, Ll Cool J, T.I Outkast, Nelly, Diplomat - You Hot double_nation-move_your_love 2pac - Dear mama Honey Original Soundtrack - I Believe- Yolanda Adams Fredro Starr feat. Jill Scott - True Colors (Save The Last Dance Soundtrack)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .NeMo.vel.Arthurek.
Good Charlotte "Lifestyles Of The Rich And Famous" Good Charlotte "We Belive" Killerpilze "Springt hoich" Killerpilze "Ich Kann Auch Ohne Dich" Tokio Hotel "Instant Karma" Avril Lavigne "Nobody's Home" to raczej dla fanów rocka ... ale mam jeszcze inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .NeMo.vel.Arthurek.
upsss błąd ... Killerpilze "Springt hoch*"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszek.
fajne piosenki : 3 doors down - This Is The Story Of a Girl Aaliyah-Try Again Akon & Snoop Dogg- I Wanna Love U Akon ft. Eminem & Lil Jon - Smack That Blink 182 - I Miss You Ciara - Hotline Ciara Ft. 50 Cent - Can't Leave Him Alone Ciara - Get Up (ft. Chamillionaire) Fall Out Boy - A Little Less Sixteen Candles, A Little More Fall Out Boy - Dance Dance molesta-tak_mialo_byc ROGER SANCHEZ-Lost Chamillionaire-Ridin itd :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzena
interesuje mnie tytuł piosenki Shakiry z teledysku, w którym Ona jest długowłosą blondyną w czerwonej sukni a On czarnoskórym bokserem; nie mogę sobie przypomnieć, bardzo mnie to męczy, znacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzena
i jeszcze jedno: kto zna wykonawcę takiego fajnego letniego kawałka: ...Bałtyk jest chłodnym morzem i dlatego miłość nad morzem udać się nie może... bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość four
ja proponuje tokio hotel to niemiecki zespul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .NeMo.vel.Arthurek.
MMARZENA - chyba o tą piosenke Ci chodzi ... " illegal " ... pozdro :* ;) pees. z zespołów doradzam tokio hotel ... killerpilze... good charlotte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZIULEK
JEST TAKA GITES PIOSENKA. W TELEDYSKU KILKU NASTOLATKÓW PRESKAKUJE JAKIEŚ PŁOTY I ROBIĄ WIELE FAJNYCH FIGUR. JEST TO PIOSENKA FACETA, MAJĄCEGO 40 ILEŚ LAT. BYŁA TEŻ W TELEEKSPRESIE.NIKT W TEJ PIOSENCE NIE ŚPIEWA. ONA JEST CHYBA ZMIKSOWANA. CI NASTOLATKOWIE GDY DOTYKAJĄ DRUGIEGO CZŁOWIEKA TO PRZESTAJĄ TAŃCZYĆ A ON ZACZYNA. JEŚLI KTOŚ KOJARZY TYTUŁ LUB WYKONAWCĘ TO NIECH NAPISZE.proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzena
dzięki, to Illegal, właśnie ją ściągnęłam i słucham, baaaardzo mi się podoba, a jak Santana ślicznie przygrywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudii
Ja proponuje dota i botenn anna basshhanter te piosenki wchodcie i słuchajcie www.muzyka.interia.pl teledyski zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Lopezszyb
Ja proponuję coś z każdego gatunku muzycznego, bo uważam, że każdy ma coś ciekawego do zaprezentowania... a więc: C - Mos - 2 million ways (axwell remix) Monika Salita - Napisz Proszę Amos Lee - Colors (zgodna z tematem dyskusji :) ) Bodyrockers - I like the way you move Dante Thomas - Miss California Drew Sidora - `til the dawn Eve - whos that girl? Goo Goo Dolls - Big Machine Jet - are You gonna be my girl Joy Kitikonti - Dirtysummer Juanes - La camisa negra JuniorJack - stupidisco Katie Melua - wszystkie nutki (zgodne z tematem dyskusji) Michael Gray - The Weekend, Borderline Moguai - U know Y N.E.R.D. - she wants to move (remix) Norah Jones - Who am i for you (zgodne z tematem) Beck - Strange Invitation (zgodne..) Twista - Sunshine (tak jak wyzej) Will young - who am i (tak samo) junior senior- move ya feet supafly - lets get blown , moving too fast Cake - love you madly Nelly Furtado - All good things Pozdrawiam Serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia06
zna ktoś piosenke Akona w której on tak dużo razy powtarza smagdad czy jakoś tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 91
ko Karcia06 jest to piosenka ,,Smack that" jak bedziesz jeszcze czegos potrzebowala to mozesz pisac na moj email szymannia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałata=
Ja polecam pioseneczki: 1.Wsz i Cne-Jeszcze raz 2.Pussycat Dolls-How many times how many lies 3.Jeden Osiem L-Smak zwycięstwa 4.Ne-Yo-So sick 5.Frankee-Fuck you right back 6.Sound Master Dj-Biedroneczka 7.WestBam-United states of love 8.Eric Prydz feat. Steve Angello-Woz not Woz (club mix) 9.U2-With or without you 10.Pijani powietrzem-Marzenia senne 11.Jeden Osiem L-51 stan 12.Borixon-Dedykacje 13.Peja-Szacunek ludzi ulicy 14.Wzgórze Yapa-Mam tak samo jak ty ... no i narazie tyle =) pozdróffki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid
Mam kilka fajnych tytułów. Jak ktoś bedzie chciał więcej,niech napisze na maila,podam więcej tytułów. 1. Konik na Biegunach – Urszula 2. Na sen – Urszula 3. Makumba – Big Cyc 4. Rudy - Big Cyc 5. Facet to świnia - Big Cyc 6. Słoneczny patrol – Big Cyc 7. Can you feel the love tonight – Elton John 8. Don’t cry – Guns and roses 9. Knocking on heavens door – Guns and roses 10. Pride – U2 11. Stuck in a moment – U2 12. Wind of change – Scorpions 13. Still loving you – Scorpions 14. Here I am – Scorpions 15. Teksański – HEY 16. Wild thing – The Trogges 17. Całuj mnie – Piersi 18. Happy day – gospel ??? 19. Beautifull day – U2 20. One – U2 21. Friends will be friends – Queen 22. We are the champions - || - 23. Mama - || - 24. Zawsze tam gdzie ty – Lady pank 25. Kochaj mnie – Perfect 26. Nie płacz Ewka - -||- 27. Chcemy być sobą - || - 28. Autobiografia - || - 29. Uh la la la – Alexia 30. Gimme love - || - 31. Rock and roll is music 32. Game rock & roll 33. Tutti frutti – Little Richard 34. Only you – Elvis 35. O Hela! – Piersi 36. Żałuje – Flinta 37. Maccaryna 38. Life is life! 39. Sweet dreams are made of lifes 40. Acapulco 41. Samba de Janerio 42. La bamba – Richie Valens 43. Lambada 44. Johnny B. Goode – Chuck Berry 45. California dreaming – Mamas and Papas 46. Takie tango – Budka Suflera 47. Budzikom śmierć – Chojnacki Robert 48. Jesteś szalona – Bayer Full (disco polo ;-) 49. Moja mała blądyneczko - -||- 50. Tak bardzo się starałem – Czerwone gitary 51. Powiedz stary gdzieś ty był - -||- 52. Chodź pomaluj mój świat – Dwa plus jeden 53. Lato – Formacja nieżywych schabuff 54. Prawy do lewego – Kayah i Bregovic 55. Mój przyjacielu – Krawczyk i Bregovic 56. Dla ciebie – Myslovitz 57. Scenariusz dla moich sąsiadów - -||- 58. Sprzedawcy marzeń - -||- 59. Rezerwa 60. Au sza la la la – Shakin’ Dudi 61. Za 10 minut 13:00 - -||- 62. Och, Ziuta - -||- 63. Zastanów się,co robisz - -||- 64. Twist & shout – The Beatles 65. Agnieszka – Łzy 66. Narcyz - || - 67. Julia, tak na imię mam - || - 68. I love rock and roll 69. Do you love me? – The Beatles 70. Electrical storm – U2 71. Stay – U2 72. Numb – U2 73. All I want is you – U2 74. Angel of Harlem – U2 75. I still haven’t found what I’m looking for – U2 76. With or Without you – U2 77. Raz-dwa, Raz-dwa – Maanam 78. Nie, nie, nie –T. Love 79. Chłopaki nie płaczą – T. Love 80. Hymn rock & rola – TSA 81. Przeżyj to sam – Lombard 82. Jestem zły – Oddział zamknięty 83. Andzia i ja – Oddział zamknięty 84. O! Ela – Chłopcy z placu broni 85. Tańcz głupia tańcz – Lady pank 86. Mniej niż zero – Lady pank 87. Szklana pogoda – Lombard 88. Anka – Lombard 89. Ale to już było – Maryla Rodowicz 90. Remedium - || - 91. Małgośka - || - 92. Łatwopalni -||- 93. I wanna rock – Twisted sister 94. Were not gonna take it - || - 95. Don’t speak – No doubt 96. Nie byłem nigdy w Californi – Harlem 97. Sweet home Alabama – Gary Rossington 98. Westing love – Iron Maiden 99. Tolerancja – Sojka Stasiu 100. Mydełko Fa 101. Baśka – Wilki 102. Małe pieski dwa 103. What a feeling – Global deeJess 104. You are the one that I want – John Farrar 105. Celebrate – DJ Bobo 106. Chihuahua – DJ Bobo 107. Rock around the clock 108. Pretty woman 109. Oh, my darling 110. Dziwny jest ten świat – Niemen 111. Sen o Warszawie – Niemen 112. Wspomnienie – Niemen 113. Dwudziestolatki – Maciej Kossowski 114. Black velvet – Alannah myles 115. I feel it in my tools – Jean Francois 116. Walking in Memphis – Cher 117. Kill – Cher 118. Belive – Cher 119. Susanna 120. Wake me up before you go-go – WHAM 121. Sun shine reggae 122. Babilon – Bony M 123. Woman no cry – Bony M 124. Słońce świeci nad nami – Sami – Lato 2000 125. Biała armia – Bajm 126. Szklanka wody – Bajm 127. Ta sama chwila – Bajm 128. Cyganeczka Janeczka – Bayer Full 129. It’s my life – Bon Jovi 130. Jeśli tylko chcesz – Borysewicz i Kukiz 131. Bo tutaj jest jak jest – Borysewicz i Kukiz 132. Carol – Chuck Berry 133. Rock and roll music - -||- 134. School day - -||- 135. Roll over Beethoven – -||- 136. Thirty days - -||- 137. Do da da – Green day 138. Holiday – Green day 139. Let’s get laud – Jennifer Lopez 140. Summer night – John Travolta 141. Maczo – KASA 142. Daddy cool – Bony M 143. She’s like the wind – Patrick Schwazey 144. Heal the world – Michael Jackson 145. We are the world – Michael Jackson 146. Cuba – Gibson and brother 147. Just like a pill – Pink 148. Coś optymistycznego – Kasia Kowalska 149. Nie mam nic – Kasia Kowalska 150. Sorry – Madonna 151. Kacaraba – Jan Wojdas 152. Sleeping in my car – 4 no Blondes 153. Real suger – 4 non Blondes 154. Listen to my heart - -||- 155. I’m walking on sun shine – ? 156. In the Botton – ? 157. I can’t get no – Rolling stones 158. Każde pokolenie – Combi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deduś
Ja powiem tylko tyle : Bryan Adams-Cloud number nine.... Boskie. Nic więcej nie mam do powiedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinch55
ja proponuje bassunter- Boten Anna * DotA Sextasy Jojo- To little to late i wiele innych zaczepistycz piosenek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
ja lubie piosenkę Celine Dione "My heart will go on" jest śliczna posłuchajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloonya
mi baardzo podba sie pisenka : Hania stach- Gdy Cie nie ma (obok mnie) Toples-Sny Whitney Huston- I have naothing Natalia Kukulska- Nie wierz mi Natalia Kukulska i andrzej Piasaczny- Jestes blisko mnie Disco Polo- jesteś playboyem disco polo- lobóz D- Bomb- Sexu smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatkareczka
mam wielką prośbę czy ktoś wie z jakiej strony ściągnąć piosenkę "My road" Blue Cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidyś_znajdę...
Ja polecam Pisenka Księżycowa - Varius Manx. Sliczna piosenka dla zakochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy
lopez- Que hiciste, i ain't funny verba - moglismy dna /gal - budzic swiat september- satelites blue cafe - my road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H wam w D
Najlepszy autor to : Basshunter. Najlepsze jego piosenki to: Botten Anna Hallaa Dar DotA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł lol ziom
wy nie macie pojęcia o fajnych piosenkach wogle ta strona jest do d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRolciAD
No nie powiem bo niektore tyluty ktore podajecie sa fajnie:D Ja podam kila tylulow utworoFf ktore dla mnie sa super:D No wiec..... Peja-Szacunek ludzi ulicy....sciagnac obowiazkowo;p Forseco-Insane -Hi Fi Superstar Basshunter-Botten Anna Basshunter-Dota C-boo-l House Baby Cascada-Miracle -The Drill Dj Magic-Get Down Dj Maurice-Hands up baby hadns up Ras Luta i Grizzle-Dotknąć Cię...........super:D:D -Sextasy -La fiest loca Holly Dolly-Dolly Song Kasia Kowalska-Dlaczego nie MBrather-Trebles Majk.ft.Kabu-Zapomnieć MC Pele-Namorar pelado Mika-Relax,Take it Easy Molesta-Tak miało być Orbita-Call Me Misha Pakito-Living on Video Pakito-Moving on Stereo Piotr Rubik,Monika Boras-Posłuchaj życie Red i Spinache-Kochać September-Satellites Verba- Życie Verba-Młode wilki cz.3 No to na tyle:D Mam nadzieje,ze Wam sie spodobaja;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×