Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drzewko laurowe

internetowa przyjaźń - czy to jest możliwe?

Polecane posty

Gość sympatyczny ten topik
...ale Piłeczko, nie krzycz tak proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie:) co słychać??? dostałaś maila drzewko? a gdzie dzisiaj piłeczka? witam cie \"sympatyczny ten topik\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra no to co u ciebie? jesteś w pracy? ja tak:) a jaka u ciebie pogoda? bo u mnie to dzis bedą upały, juz sie zaczyna robić duszno:) a to dopiero przed dziewiąta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo pracuje w domku przed komputerem, mam taki zawód że własciwie mogłabym stale pracować w domu. Obecnie jednak w wiekszości muszę sama dbać o swoje dochody bo nie mam stałej pracy, a bardziej dorywczą. Pogoda u mnie upalna a dopiero rano, więc w południe bedzie Afryka dzika;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
WŁAŚNIE CIĘŻKO PRACUJĘ - JAK WIDAĆ HIHIHIHIH, CO U WAŚ??? I DLACZEGO SYMPATYCZNY TOPIK MÓWIŻE JA KRZYCZĘ??? KRZYCZĘ NAPRAWDE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszą tak powoli bo działam tez w sprawie maila do ciebie zakręcona, pisałas do mnie wprost stad czy logowałas sie na pocztę? Szkoda że nic nie doszło. Wtaj miło piłeczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj piłeczko:) wreszcie do nas dołaczyłaś? no nie wiem czy krzyczysz, ja tego nie zauwazyłam:) ja też ciężko pracuje:) jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
CZEŚĆ DRZEWKO, JAK TYLKO TROCHĘ POPLOTKUJEMY TO NAPISZĘ MAILA JAK OBIECAŁAM WCZORAJ, A PÓKI CO, CO SŁYCHAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mówi tak pewnie bo piszesz z wcisnietym caps lockiem ale mnie to osobiscie nie przeszkadza:-) Tez niedawno zajzałyśmy, zakręcona pisze z pracy a ja z domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
CZEŚĆ ZAKRĘCONA, A U CIEBIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam z poczty:) nie wiem dlaczego nie dotarło sprawdzam właśnie czywszystkow porzadku z moją poczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
PISZĘ DUZYMI LITERAMI BO PROGRAM NA KTÓRYM PRACUJE W PRACY TEGO WYMAGA I NIE CHCE MI SIĘ CO CHWILE TEGO ZMIENIAĆ, ALE PRZECIEŻ CO ZA RÓŻNICA, PRAWDA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłeczka no to poplotkujmy:) ja właśnie w pracy:) zapowiada się kolejny ciekawy dzień:) drzewko no sprawdzałam i do innych docierają maile to nie wiem dlaczego nie doszły do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
TAK TAK Z PEWNOŚCIA CIEKAWY, O ILE MOI KLIENCI MNIE NIE WYKOŃCZĄ PSYCHICZNIE PRZED 16-TĄ HIHIH, APÓŹNIEJ NAD WODĘ HURRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
DRZEWKO KOCHANA JESTEŚ !! I OD RAZU CZŁOWIEKOWI PRZYJEMNIE ZACZYNA SIĘ DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
ZAKRĘCONA TY OCZYWIŚCIE TEŻ!!! A W PRACY NARAZIE SPOKÓJ- CIEKAWE TYLKO JAK DŁUGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt! oby do 15.30! ale ci fajnie, nad wode... hmmm...zwłaszcza w taką pogode:) mnie po pracy czekają niestety mniej ciekawe obowiązki:) ale takie jest życie:) jak trzeba to cóż:) ale wieczór już sie zapowiada ciekawiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam zazdroszczę tej normalnej pracy że się wychodzi i wraca i nic juz was nie obchodzi, a ja stale muszę myśleć czy coś jeszcze zrobić czy nie. A nad wodę tez nie mam kiedy isć. Zakręcona wysłałam do ciebie maila, sprawdzaj co jakiś czas pocztę:-), a jak nie to podaje ci mój drugi adres tam najlepiej wyslij tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
zakręcona nie martw się ZAKRĘCONA NIE MARTW SIE DO 15,30 ZLECI JAK Z BICZA, POTEM PRZYJEMNY WIECZÓR A JUTRO JUZ PIĄTEK I ZNOWU WEEKEND!!! I JAK TU SIĘ NIE CIESZYĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
DRZEWKO PRACA W DOMU TEŻ MA SWOJE PLUSY, NP. JAK CI SIE NIE CHCE PRACOWAĆ TO ZAWSZE MOŻESZ SOBIE ZROBIC PRZERWĘ NA ULUBIONY SERIAL, ALBO JAK MASZ KACA TO NIE MUSISZ RANO WSTAWAĆ Z ŁÓŻKA A CO WIĘCEJ MOŻESZ W NIM ZOSTAĆ CAŁY DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×