Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drzewko laurowe

internetowa przyjaźń - czy to jest możliwe?

Polecane posty

Gość PIŁECZKA
TRZYMAJ SIĘ IWEK A JA TYMCZASEM ZAGLĄDAM NA TE GAFY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
Wiecie co jednak zmieniłam zdanie. Nie wyrobie się, bo na 14 mam lekarza, w mieszkaniu chcę troche ogarnąć. Jutro też jest dzień i jutro pojade się poopalać;) Choć tak szczerze, to już nie jestem taka cierpliwa co do leżenia na słońcu, zresztą zabardzo też jest mi to niewskazane, bo mam niewydolność żylną w nogach, ale czego się nie robi, żeby ładniej wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE JESTEM ŚLEPA!!!!!!!!!!! NIE MOGĘ ZNALEŹĆ TEGO TOPIKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.....
cześć dziwczyny !!! tak czytam ten wasz topik i wiecie co powiem Wam ze macie dużą szansę na przyjaźń prwdziwą..... ja rok temu poznałam tutaj na kafe moją jedyną i kochaną żabeczkę nasza przyjaźń rozwija się z dnia na dzień spotkałyśmy sie już 3 razy nawet mimo 100 km dzielących nas od siebie i chociaż jesteśmy od Was ciut starsze to teraz już wierzę że nie warto rezygnoawać i szukać prawdziwej przyjaźni a czasem spada na nas tak nie oczekiwanie ze tylko należy być szczęśliwym jak my dwie teraz jesteśmy obie wierzymy ze przetrwa ona już do konca naszych dni... życzę Wam szczęścia i nie przestawajcie szukać lub pielęgnować tego co już macie życie jest za krótkie pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co piłeczka znalazłaś?? pewnie tak, bo sie nie odzywasz:) pewnie śmiejesz sie teaz do rozpuku:) ale to swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
O MATKO!! PŁACZĘ ZE ŚMIECHU!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.....
zakręcona 81 nie ma za co szczęściem należy się dzielić bo ponoć po tem do nas wraca :) dobra nie przyszkadzam Wam... lecę na pocztę bo pewnie zabka już pisze do mnie następnego maila to już 9 dziś będzie hehehe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to miałam, ale musiałam stamąd wyjść bo patrzyli na mnie w biurze dziwnie a mój smiech słychac było w drugim pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna to gratuluje że ty znalazłaś nam też sie uda, to idz sprawdzać te mailiki, dzieki za dobre słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedyna dzieki bardzo:-)Ja tez mam nadzieję że cos z tego bedzie, mam racje dziewczyny? Mnie boczki bolą buhahaha, sama z siebie się smieję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
JASNE DZIEWCZYNY ŻE BĘDZIE!!!!! TO PRZECIEŻ ZALEŻY TYLKO OD NAS, PRAWDA??? DZIEKI TAKA JEDNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
IWEK A TY W KOŃCU JESTEŚ ???? BO JAKOS NIC SIĘ NIE ODZYWASZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
tak latam po mieszkaniu, ale nie zapomniałąm o Was oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
IWEK TY LATASZ PO MIESZKANIU A MY PO TOPIKACH HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
a drzewko laurowe skąd jest?? No i zakręcona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
można i tak!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że bedzie :) kto ma wątpliwości?? a ja jak na złość nie mogę sobie przypomnieć żadnej gafy, a zdarzają mi sie codziennie, tak że przeważnie sama z siebie sie śmieje:) to dopiero wyglada zabawnie jak ide sama ulica i śmieje sie jak głupia:) z tego co wcześniej zrobiłam:) ale jak sobie tylko cos przypomne, albo na świerzo to zaraz tam napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
Dzięki za zaproszenie:) Może teraz zaczne byc bardziej optymistyczna, bo ostatnio wygasłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
napiszcie coś o sobie . Oczywiście nie nalegam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwek wbrew pozorom to ja straszna malkontentka jestem, ale czasem mam momenty;-)Jak to spiewał Rysiek, w zyciu piekne są tylko chwile, no ale na całe szczęście są:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×