Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drzewko laurowe

internetowa przyjaźń - czy to jest możliwe?

Polecane posty

Gość PIŁECZKA
A PAN ROMAN TO CHYBA NIEŚMIAŁY JEST HMMM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej roman to teraz ty mi nie mów na Pani, bo sie staro poczuje:) a ile ty masz lat jesli moge zapytać oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
TRZYMAJ SIĘ DRZEWKO, ŻYCZĘ WENY TWÓRCZEJ TAK DUŻEJ ŻEBYŚ MOGŁA JUTRO SIEDZIEĆ PÓŁ DNIA NA KAFE BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan roman to jescze malutki jest 23 na liczniku i wcale nie jest takie niemialy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
A WYGLĄDA NA NIEŚMIAŁEGO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no roman no to na Pan Ci mówic nie będę:) to powiedz co robisz? studiujesz czy coś innego robisz? do piłeczki:) dziękuje i czekam na maila:) tylko go napisz wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman udaje niesmiałego i wszystko z ukrycia obserwuje ale nas tu za niedługo zaskoczy:) ale roman to twoje prawdziwe imie czy tylko pseudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idę idę co jakis czas was podejrzę ha zobaczyc czy grzeczni jesteście;-) Panie Romanie moje uszanowanie, kapelusz z głowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no drzewko zaglądaj zaglądaj i popracuj sobie w spokoju:) troche ci weny wszyscy podrzucamy:) prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
NO NIE CHCE NIE CHCE, PEWNIE MA COŚ DO UKRYCIA, NIE SĄDZISZ???? A SOJA DROGA TO FAJNIE BY BYŁO PRACOWAĆ NA KAFETERII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laurowe drzewko...i zdejmik kapelusz ...za goroco ..głowka Ci sie zagrzeje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
PEWNIE ŻE PODRZUCAMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
ZAKRĘCONA ZARAZ WRACAM IDĘ ZAPALIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ...ja chyba dzisiaj tez weny nie mam .......co zaczne cos odpisywac to jakies glupoty wychodza i kasuje .....:P juz posadzenia ze mam cos do ukrycia ..no ladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oderwaćs ię nie mogę, to tak z szacuneczku-ten kapelusz:-)Na codzień w kapeluszu nie chodzę bo za malutka jestem na to nakrycie głowy. Mam 160 w kapeluszu haha;-) a bez kapelusza jeszcze mniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman to najlepiej pisz co Ci slina na język przyniesie:) tak jest najlepiej:) nie sie co zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge pisac wszytkiego co mi slina przyniesie na jezyk bo by same gwiazdeczki byly ( cenzura) :P 160 cm w kalpeuszu wspanialy wzrost .....schowalabys sie u mnie pod pacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze roman to ty taki jesteś??? a polski słownik taki jest przecież bogaty:) no dobra to nie pisz co Ci ślina na język przyniesie, tylko coś konkretnego o sobie:) drzewko uważaj bo jak cie roman weźmie pod pache to cie nie znajdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
ZAKRĘCONA RZUCAM RZUCAM I RZUCIC NIE MOGĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrecona haha:-) mam o tyle ciałka za dużo że po bokach bedzie wystawać, jakos mnie znajdziecie;-)tylko najpierw trzeba ustalic skąd on jest-ten nasz rodzynek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mam nick bo chcialem stworzyc portret osoby wiele starszej od siebie a zarazem włąsnie takiej dystyngowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×