Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drzewko laurowe

internetowa przyjaźń - czy to jest możliwe?

Polecane posty

Gość PIŁECZKA
DZIEWCZYNKI NAPISZCIE DO MNIE MAILA (aisha4@o2.pl) BO MUSZE CHWILKE POPRACOWAĆ ALE ZA 20 MIN. BĘDĘ Z POWROTEM. NAPISZCIE COS O SOBIE I WOGÓLE WSZYSTKO TO CO CHCECIE NAPISAĆ, WIEM ŻE JA MIAŁM TO ZROBIĆ PIERWSZA ALE CHOLERA NIE MAM CZASU, BO SIEDZĘ Z WAMI NA KAFE :) NAPISZECIE???? JA ZARAZ WRACAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczyny juz wiedzą, mam 28 lat, męża, dzieci nie posiadam bo na razie sama jestem straszny dzieciuch. Jestem plastykiem, własnie skończyłam dwa tygodnie temu studia, a jak chcesz cos konkretnego wiedzieć to pytaj smiało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfg
drzewko laurowe ..ja chce wiedziec.....dymasz sie od razu czy trzeba z toba chodzic??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak sie domyśliłam mam 25 latek, swoją drogą niedawno skonczyłam, studia też skonczyłam w kwietniu, marketing i pracuje sobie w firmie szkoleniowej jako specjalisa ds marketingu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
Ja w lipcu skończę 25 lat. Mężatką jestem już od 5, dzieci nie posiadam jakoś tak się złożyło, czas tak leci... Skonczyłam tylko szkołę średnią, studia przerwałam bo to nie było to. W dalszym ciągu poszukuję czegoś co by mnie zaciekawiło. Kocham tańczyć, ale niestety amatorsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfg
drzewko laurowe ...Twoj maz ma na imie stefan????? znam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
Nie ma sprawy! Oto nr: 5950438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek81
Przeważnie widnieje jako niewidoczna, więc nie rezygnujcie z odezwu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie. Widze ze temat opanowaly same kobiety i zrobil sie typowo babski temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko dotarł mail:) dziekuje:) mam nadzieje ze odpowiedz tez do ciebie dotrze:) mam gg ale oczywiście korzystam tylko w pracy:) podam ci na maila, ado ciebie iwek zaraz prześle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko to fajnie że dotarł, a co do imienia to tylko skrót ale dzięki, lubie go używać:) hej Roman skoro już tu jesteś to powiedz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i Roman też jesli sie jeszcze zjawi:) iwek kazał was pożegnać ale musiała już wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze roman że jesteś , bo nie ma zkim pogadać:) to nie obserwuj z ukrycia tylko napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ....drzewko laurowe .... na meza juz nie mozesz liczyc??? :) nie mowi juz nic milego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem dlaczego Pan Roman nic nie pisze:) tylko obserwuje:) al my byśmy chciały porozmawiać prawda drzewko? Roman co ty na to? Ps, Do Pana Romana : Moge ci mówić na ty?? wiem że juz przeszłam, ale wole zapytać, bo jeszcze sie obrazisz albo co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ..to o czym porozmawiamy??? :) pewnie ze sie nie obraze ....moze mi Pani mowic na ty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁECZKA
DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA MAILE, OBIECUJE ŻE ODPISZĘ, MAM NADZIEJĘ ŻE JESZCZE DZIŚ. ZAKRĘCONA - RZECZYWIŚCIE PIĘKNE IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×