Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia0202

Wklejajmy tu linki ślicznych sukni ślubnych

Polecane posty

Gość żenisz się///w Holandii///
spierdalaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ma tu nasrane we lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mierzyłam ta sukienkę - w Krakowie kosztuje 2500 plus welon gratis ;) Zastanawiałam sie nawet nad nią ale .......mateiał mi troche nieodpowiadał bo sie bardzo błyszczy i wygląda tak \"tłusto\" - gdyby nie ten połysk - kupiłabym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ślubiku
a czy nie jest zbyt waska? takie wrażenie będzie mało efektowne. Młoda Panan nie będzie się specjalnie wyrózniała. Przypuszczam ,że wiekszośc gości bedzie miało "bezowate bardziej" od tych . jest sliczna , ale chyba nie na ślub a na wesele znajomych, rodziny, sylewstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...może i masz rację ale nie mogę oderwać od tych sukni wzroku :) Są takie urocze i romantyczne a jednocześnie skromne :) Tylko ciekawa jestem jak kształtują się ceny tych sukienek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ślubiku
pewnie bardzo drogie. Fakt sa śliczne i słodkie, ale zbyt skromne jak na ślub niestety. Musimy wybrac coś bardziej obszernieszego:) co będzie z daleka mówiło- ze idzie Młoda panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh chyba że powiemy gościom jak mają się ubrać ;) Chociaż w sumie nie zależy mi tak bardzo na wyglądzie gwiazdki :P tymbardziej że planowaliśmy ślub na lato 2007 ale chyba będziemy musieli przyspieszyć bo prawdopodobnie los zesłał nam Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ślubiku
teraz dla gości tyle słodkich obszernych , drapowanych sukien jest ze kazda z gości bedzie przeurocza. nie mozesz być w ich cieniu i kup coś większego. Te sukienusie sa przesłodkie , ale niektóre nawet wyglądają jak haleczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia0202
popatrzcie jakie te modelki maja długie nogi... i jakie sa figurne wrecz od linijki... ja bała bym się ze w takich sukienkach jak podały poprzedniczki wygladała bym grubo (58 kg i 168) i jak w nije tanczyc...:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia to sa modelki i one maja dlugie nogi zeby te suknie tak pieknie wygladaly. Poza tym \"spodnica\" od sukni zaczyna sie juz od pasa, bardzo wysokiego pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubna.pl
Zapraszam do nowo powstajacej Galerii sukni slubnych http://slubna.pl Co prawda na ta chwile sa tam tylko dwie suknie za to na zdjeciach sa prawdziwe Panny Mlode a nie zadne modelki :) Bedziemy wdzieczni za przesylanie nam kolejnych sukni do naszej galerii wraz z ciekawym podpisem na adres suknia@slubna.pl Pozdrawiamy Slubna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celtic
A co myslicie o sukienakach w takim stylu? www.rivendellbridal.com ja wybralam sobie Celtic star. Oczywiscie cena jest nie do przejscia wiec..szyje sobie taka za 800 zl z materialem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celic jak z władcy pierścienia lub jakiegoś robin hooda, ale ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę ze wiekszość modeli jest Madonny - dość drogo jak dla mnie. Modele które mi sie podoba ły podczas mierzenia nie schodziły niżej niz 2500. Dla mnie za drogo niestety. Wybrałam taką z margarett- całość w kolorze ecru tylko dodatkowo suknia bedzie miała tren. http://www.gracja.poznan.pl/gracja/kolekcje/margarett/2006/maria.jpg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno bylam na weselu i panna mloda miala sukienke ecru ale to nie jest ten sam efekt, zawsze mi sie podobaly, ale jak zobaczylam w parku panny mlode w bialych sukniach to przy ecru wypadla marnie, ja tam bede miala (mam nadzieje ze kiedys bede miala) biala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calista.
one ładnie wyglądaja na modelce, ale patrząc na nią np na alegro na zwykłej dziewczynie już nie jest taka ładna.(mówie o wiekszości sukienkach, nie tylko tej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×