Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia0202

Wklejajmy tu linki ślicznych sukni ślubnych

Polecane posty

laluniu nie bulwersuj się moja droga.Ciesze sie że podoba ci się twoja suknia a co do tego czy jest ładniejsza od mojej to nie wiem bo swojej jakoś nie pokazujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vall nie obraź
sie, ale obie są okropne ........ Naprawde Ci sie podobaja? A co wnich takiego ladnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
obie są jak koszule nocne. Ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
jak koszule nocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz ja coś wkleje ;) 1. http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/38?osCsid=5617a09352114bdaf2a20751839ef911 tylko oczywiście biała. i zmieniłabym gore, zeby byla na ramiaczkach ;) 2. http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/42/cPath/34_36?osCsid=5617a09352114bdaf2a20751839ef911 ciągle jestem za tą, tylko oczywiscie białą. i te ramiaczka. ale sliczna jest. ;) 3. http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/60?osCsid=5617a09352114bdaf2a20751839ef911 tej tez nie odpuszcze. i i nawet gora mi sie podoba ;) 4. http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/6?osCsid=5617a09352114bdaf2a20751839ef911 ktos tu chyba juz podal ta sukienke. sliczna jest. tylko biala. 5. http://slubne.pl/?pid=3&col=29&item_id=1225&cmd=show_item&gallery_id=&shift=3 zrobila na mnie wrazenie. Ale wiem jedno. jak będe miala kupic suknie, to napewno nie przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najładniejsza 3
z tych co podalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka
Twoja 1 jest jedną z moich ulubionych :) ale droga... ponad 2 tysiace za kiecke,chociaz tu dziewczyny dawaly i 4.600 :( wiec 2tys to cena raczej śednia.Chyba zaczne juz zbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki bratki
marzy mi sie taka "polna sukienka" welon z margaretkami i margaretkowy bukiet, skromnie, elegancko, nieco artystycznie... moze wiecie gdzie mozna kupic cos takiego?, cena bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronxiku kupowałam suknię w Madonnie, oglądałam suknie z tej satyny i radzę Ci, obejrzyj je na żywo. NIestety ten materiał wygląda zjawiskowo na zdjęciach modelek, na żywo wygląda zupełnie inaczej. Szczerze przyznam, że wybrałam inną suknię, której nie oglądałam w internecie. Suknie, które być może wyglądają mniej efektownie w internecie-prawdziwe wrażenie robią na żywo. Obecnie sprzedaję suknię i cieszę się, że ją wybrałam, bo świetnie się w niej czułam. Pozdrawiam i radzę tylko wybierać \"na żywo\" no i oczywiście mierząc, wówczas wybierze się najlepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagoodka drugą w kolejnosci widzialam ostatnio na slubie. Panna mloda wyglądala w niej bajecznie, na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna23
Oj nie załapało:( wiec jeszzce razhttp://www.sinceritybridal.com/eu_en/collection.php?linenum=0&totlines=-1 najbardziej podobaja mi sie modele 3159, 3113 ,3112 ,3050 ,2952, 3157 a ten ostatni 3157 chyba najbardziej ...nie wiem nie moge sie zdecydowac bo bardzo podoba mi sie ta równiez http://suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=2&gr=2&poz=129 ale skoro mowicie ze róznia sie w zeczywistosci...to trzeba sie zastanowic.Chciałabym cos nie banalnego a z drugiej strony...sama nie wiem strasznie trudny wybór...zwłaszcza ze moj gust zmienia sie co 10 minut:D:Da moze taka ? amoze taka?strasznie ciezko podjac decyzje ale te dwie ostatnie najbardziej mi sie podobaja co o nich myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ma racje nie patrzcie na suknie w necie bo wygladaja zupelnie inaczej ja kupilam w lisie ferrerze i to taką która w niecie nie zwrocila mojej uwagi a jak ja zalozylam to czulam sie w niej swietnie i tak tez podobno wygladalam i nie zaluje swojego wyboru chociaz podobaly mi sie zupelnie inne suknie jedno moge doradzic mierzyc mierzy i jeszcze raz mierzyc dopiero wtedy znajdziecie taka która Wam sie spodoba naprawde - NA WAS a nie na modelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś -- masz racje:) ale mi chodzi glownie o styl/krój sukienki, nie cierpie sukienek bez ramiaczek,mam waskie ramionka i wiem,ze wygladalabym tragicznie zalaszcza z \'\'ciążkim\'\' dolem :) :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna stronka,3180 calkiem niezla:) jakby kto nie wiedzial jak dojscto trzeba napisac numer obok Find style: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Milo mi, że zgadzacie się ze mna. Bronxiku, sprawdź na żywo. Wiem, poprostu chcesz zaoszczędzić czasu i nie chodzić do salonów, w których nic nie znajdziesz. Jednak jeśli wybierzesz się do dużych salonów, to naprawdę w momencie kiedy wspomnisz o czyms ( charakterystycznej cesze sukni) ekspedientka przyniesie kilkanascie do wyboru. Ja byłam w Madonnie, akuart podobały mi się suknie \"bez ramion\", chociaż też myslałam, że nie jest dla mnie, a tym czasem... właśnie taką kupiłam. Druga sprawą było to, że zależało mi na sukni z małym dołem, nie chciałam napuszonej gigantycznej sukni, zle czułabym się w takiej, zle wyglądała i nie umiałabym w niej chodzić, no i w momencie kiedy powiedziałam, że chce rozszerzana, ale bardzo delikatnie, wówczas babeczka przyniosła stopniowo 18!!!! sukien właśnie z delikatnie rozszerzanym dołem. Zobaczyłam jedną z nich, przymierzyłam i zdecydowałam na 100% tak, pomimo, że wcześniej nie zwróciłam na nią uwagę, z resztą na zdjęciu była bez trenu, na dosyć mało ciekawej modelce, w rzeczywistości dla mnie rewelacja. Pozdrawiam, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatycznie 3180 jest ladniutka ale do nie trzeba miec ladna figure..mam namysli szczupla i przedewszystkim dlugie nogi inaczej traci caly urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S
do Adrianna 23 Hej!! Patrzyłam na suknie, które Ci się podobają i widze że masz podobny do mnie. Ja miałam Sinceritybridal 2981, na zdjęciu nie prezentuje się zbyt fajnie a w rzeczywistości wygląda dużo lepiej. Teraz chcę ją sprzedać gdybyś była zainteresowana to podaj maila, a wtedy prześle zdjęcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adianna23
Kasiu S musze przyznac,ze mamy podobne gusta...i ze miałas bardzo ładną sukienkę...lecz nie jestem zainteresowana na razie zakupem,gdyz moje gusta zmieniaja sie z kazdym dniem a do mojego slubu jest jeszcze troche czasu gdyz termin ustalony jest na sierpien 2008 wiec naazie orientacyjnie sie rozglądam wiec moje przygotowania sa narazie pobiezne i bardzo podstawowe...no i na sukienke mam jeszcze duzo czasu.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S
Adrianna to faktycznie na pewno Twoje gusta ie jeszcze zmienią z 1000 razy, a zresztą do tego czasu to na pewno będą nowe i ładniejsze wzory i fasony, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-lusia
jogurcie ja jestem za 1 sama taką chce mieć i powiem Ci że jak nie chciałam z odkrytymi ramionami to ubrałam się w nią i zakochałam w sobie w niej w Krakowie ta sukienka kosztuje raptem 2200 zł szukaj na filipa ja mierzyłam wersję ecru i tez jest rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×