Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia0202

Wklejajmy tu linki ślicznych sukni ślubnych

Polecane posty

Gość zalamałam się
Niestety, szukam, ale bezskutecznie - nie ma takiej sukienki, która by mi się spodobała, i nie mogę wam jej pokazać. Wasze są ładne, ale nie oryginalne - oczywiście moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywsicie chce gore zmienic na caly haft bez przezroczystego materialu na talii bo raczej do slubu to za odwaznie i nie wypada do kosciola z widocznymi piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej nie ma linka, ale moge powiedziec gdzie ja zobaczyc wejdzcie na http://pronowias.com potem w 2007 Make Your Choice potem na str 6 ostatni rzą, suknia środkowa EBANO nie moze byc inna!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej nie ma linka, ale moge powiedziec gdzie ja zobaczyc wejdzcie na http://pronowias.com potem w 2007 Make Your Choice potem na str 6 ostatni rząd, suknia środkowa EBANO nie moze byc inna!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez niezła ale nie chciałabym miec takiej przezroczystej i mogłoby byc troche mniej tego tiulu na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to bedzie jedna roznica ze ja bede miala zabudowany gorset bez tego przezroczystego materialu drobna jestem wiec powinna na mnie dobrze lezec :) bede ja szyla na zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana po uszyyyyyy
Anetka83 piekna ta suknia. A mozesz powiedziec ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ma was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Anku, ze podoba Ci się moja suknia. Zależało mi na sukni \"niewielkiej\", a mimo to, jako, że ma całkowicie odpinany tren, to po dopięciu jest bardzo okazała, przynajmniej mnie się tak wydaje:) Dziewczynki kochane, pokazujecie wiele sukien z Madonny, w której notabene sama też kupiłam suknię. Jeśli jednak któraś z pań dopiero wybiera, to radzę przejść się do salonu. Mojej sukni nie ma na ich stronie, w ogóle nie eksponują Herm\'sa na stronie, a te suknie są bardzo piękne. Wiele sukien przeciwnie, cudownie wyglądają na zdjęciach, gorzej w rzeczywistości. Idąc kupować miałam upatrzoną suknię Atelie Diagonal, z której zrezygnowałam na rzecz Indago. Polecam oglądanie w rzeczywistości:) Buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku odnalazłam Ebano:) Góra znakomita, bardzo mi się podoba, super dekolt, w ogóle pomysłowa, a nie przesadzona. Dół jak dla mnie za duzy, ale wszystko trzeba wypróbować, jeśli będziesz dobrze się czuła w dość szerokiej sukni, to wspaniale;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kiedys Dzieki :) ja jestem bardzo szczupla, wiec mysle że nie powiekszy mnie ta suknia w złym znaczeniu, ale doda mi uroku. Acia 83 mi podoba sie taka marszczona Perla z tych co dałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku, nie myślałam absolutnie o złym sensie \"powiększenia\", tym bardziej, że suknia która rozszerza się równomiernie, wręcz wyszczupla. Mam na myśli to, jakie kto ma upodobania. Warto zmierzyć - mierzyłam suknie szersze i nie umiałam w nich chodzić, ianczej ogąda się suknie z boku, a inaczej z perspektywy znajdowania się w niej :), tylko to miałam na myśli:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×