Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasia0202

Wklejajmy tu linki ślicznych sukni ślubnych

Polecane posty

w koncu jakies normalne sukienki a nie kolejna tysieczna wersja bezy :-) BRAWO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooxi
rondalla san patrick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJCUDOWNIEJSZE SUKNIE
Gość Bride to be
suknia salonu mloda i moda, zdjecie 6/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wszytskie tylko szukają (ja też) na necie sukienek, zachwycają się nimi (bo fakt sa piekne niektóre) ale nikt nie bierze pod uwagę, że to MODELKI eksponują te kiece, jest odpowiednie światło, ustawienie, rozłożenie sukienki....nie warto się chyba napalać na coś, czego się nawet nie przymierzało...bo w rzeczywistości albo nie będzie to fason na nasza figurę, albo po prostu sie mozna rozczarować...w końcu modelki sa wysokie, zgrabne...nie wszytskie będą wyglądać w tych sukniach samo...wystarczy wejsc na allegro i sprawdzić fotę kogos, kto wystawia markowa sukienkę i porównać z ta na oryginalnej stronie producenta...3000 wywalone a efekt żaden, a wręcz ko(s)miczny. zastanówcie Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, zwiedziona pięknymi sukniami Demetrios, wybrałam się do salonu, poprzymierzałam i wyglądałam jak karykatura panny młodej, mimo że gruba nie jestem:-D Wszystkie zdjęcia na necie są po fotoshopie, laski mają 50 cm w talii i 1,90 wzrostu, rozmiar XS, więc we wszystkim wyglądają dobrze. Ja w 80% sukienek wyglądałam jak kurduplowate dziecko przebrane do szkolnego przedstawienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to :( 50 cm w talii? ja mam 60 :( tzn , że źle będę wyglądać w mojej sukni? No nie wierzę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-maja
A ja chciałam ładną skromną jednoczęściową suknię. I okazało się,że muszę się poszerzyć, bo za chuda jestem w pupie i w ogóle wszędzie za chuda, tak więc muszę mieć suknię z gorsetem i rozszerzaną spódnicą, bo w innych o jak kościotrup wyglądam.Cóż - najpierw wybierzcie się przymierzyć wymarzone fasony, a potem kupujcie, bo może być niezła \"niespodzianka\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×