Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaskaa5

Tani i dobry balsam do ciała!

Polecane posty

Gość taka tam ...
wg mnie najlepszy jest wyszczuplający z wyciągiem z bluszczu Cztery Pory Roku jest naprawdę super , cena w promocjach nie przekracza 5 zł a jest skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja..........................
Ile kosztuje Kozie Mleko Ziaji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam BABYDREAM
w Rossmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja..........................
Ile kosztuje Kozie Mleko Ziaji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 123
jak to wyglada ? jaki to opakowanie? bo ja byłam w drogerii i nie mogłam znależć takiego balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam BABYDREAM
tam na półce gdzie są produkty dla dzieci, tam gdzie kremy bambino, johnson etc, w pobliżu pieluszek zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newewe
a ten kozie mleko ziaja, tez pachnie kakaowo? A nie jest to czasme ziaja z masłem kakaowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te kosmetyki babydream to chyba tłuste są,takie połączenie balsamu z oliwka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładoga
polecam "cztery pory roku" antycelluitowy i wyszczuplający z bluszczem - kosztował mało, tuba ogromna. kupiłam bo lubię 4 pory roku, w działanie nie wierzyłam, a wiecie że cholera trochę działa chyba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że te Cztery Pory kiepskie sa. Moja kolezanka ma krem do rak i jest beznadziejny - kiepsko sie wchłania i kiepsko nawilza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
hey ja tez mialam ten z bluszczem 4 pory roku, jest bardzo gesty rzeczywiscie trudno sie wchlania, ale skore mialam jakas taka nawilzona..... taki najgorszy to wcale nie byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
eveline - kremy do ciała są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łan tu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam krem do ciała isany w takich plastikowych slojach po 500 ml :) bardzo dobry, tylko troche drozszy niz 5 zl :P - kosztuje 9,99 chyba :) do wyboru oliwkowy, kakaowy i o ile pamietam figa&granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy jest balsam do ciała z olejem z wiesiołka Gal, skutecznie nawilża, delikatnie natłuszcza i nadaje skórze uczucie świeżości. Doskonale się wchłania i regeneruje naskórek. Jest tani i naprawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej naprawdę do dvpy, inaczej by nie potrzebował takiej spamerskiej żałosnej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne balsamy kup sobie olej argonowy , jojoba migdałowy to jest istna bomba składników odżywczych witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaczka123
Ja jednak nie jestem przekonana do olejków - znacznie wygodniejsze jest dla mnie stosowanie balsamów a tym bardziej masełek do ciała, których gęstą konsystencję wprost uwielbiam ! Za to najlepszym balsamem jaki do tej pory stosowałam jest zdecydowanie Emolium: http://www.skapiec.pl/site/cat/114/comp/244689 - już po pierwszym zastosowaniu zobaczyłam, że skóra jest bardzo delikatna, nawilżona. Ma dobre działanie ponieważ zatrzymuje wilgoć w skórze i tworzy warstwę ochronną. Warto jest kupić w sieci ponieważ ceny są jednak niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka7
Balsam do ciała aloesowy z HB. Może nie jest tani, ale skuteczny. Łagodzi skórę i sprawia, że jest znacznie gładsza. Nie sądzę, by tanie balsamy miały dobry wpływ na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrzę na skład, najbardziej odpowiadają mi balsamy, które wysoko mają masło shea w składzie. A z innych to uwielbiam Isana Urea 5,5%- rewelacyjny jest i bardzo tani, świetny ma skład, mocznik wysoko, genialnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurra dla lipidowego balsamu z Flosleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię balsamy z bielendy ale obecnie mam masełko golden oil jest mega <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bielendy mialam takie owocowe maselka latem, ale widze ze musze nadgonic nowinki i sprobowac golden oils :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z golden oils bielendy, ale olejek :) piekny zapach i bardzo silnie natłuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam masełka do ciała, ostatnio wypróbowałam wiśniowe z bielendy:-) tak cudnie pachnie a przy tym skóre mam tak gładką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam te masło, mam też takie do ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×