Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaskaa5

Tani i dobry balsam do ciała!

Polecane posty

Ja uzywam teraz mleczka do ciala Golden Oils z bielendy i jestem z niego zadowolona. Ładnie pachnie i dobrze nawilża, więc polecam jak ktoś ma bardzo suchą skóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiosnę odkryłam lekki e mleczko z bielendy Golden oils, skórę mam nawilżoną, po kilku zastosowaniach skóra nie jest szorstka a bardzo gładka, zawarte w mleczku olejki to wszystko sprawiają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie najtańszy ale bardzo skuteczny jest balsam z Neutrogeny. Najlepsze kosmetyki ever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam skórę bardzo wrażliwą i skłonną do alergii więc tanie balsamy u mnie w ogóle nie wchodzą w grę. Ostatnio spasowała mi emulsja do ciała Latopic, bardzo intensywnie nawilża, delikatnie natłuszcza, idealna dla alergików. Cenowo też OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żart jakie masz wymagania co do ceny i ilości balsamu w butelce,a może taki litrowy od razu za te 5 zł chcesz zakupić polecam Garniera. Dziewczyno idź do sklepu i zapoznaj się z cenami, za 5 zł kupisz małą butelkę nie najlepszej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam balsam do ciała firmy Farmona - jesli lubisz kosmetyki mocno pachnace owocami, na pewno znajdziesz coś dla siebie. ja używam tylko takich, łatwo mnie skusić ładnym obrazkiem na opakowaniu i pięknym zapachem :) polecam wybrać sobie coś tutaj http://farmona.pl/promowane-produkty/balsamy-do-ciala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margonta
Prosze bardzo - https://www.kremus.pl/ Tam masz na glownej stronie jakosciowy, porzadny kosmetyk ktory robi roznice - https://www.kremus.pl/ Generalnie porzadne kosmetyki musza kosztowac, ale w tym przypadku nie ma dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej popytać po prostu w taniej aptece. Powiedzieć farmaceutce ile się ma funduszy i w tej cenie poprosić o najlepszy krem. Ja zawsze tak robię w całodobowej aptece Kwiaty Polskie w Łęczycy. Pani farmaceutka zawsze mi najlepiej doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam emulsję z Anidy nie jest droga, a działa fantastycznie. Używam ją zawsze po kąpieli i do rąk po każdym myciu- efekty widać po pierwszym użyciu. Podrzucam link http://scananida.com.pl/pl/produkt/104/178 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie na trenie jest mega tani ten balsam ! a jak z jego działaniem bo za tą cenę może być lipny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej stosować olej migdałowy i olej kokosowy do ciała- sa pozbawione parabenow i substancji konserwujących z basamów Patanjali -ale ten dostepny w sieci mydlnica lekarska balsam dostepny w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaoranżada
Balsamy z Farmony można kupić za niewygórowaną cenę - http://sklep.farmona.pl/balsam-do-ciala-199 Co najważniejsze, niższa cena nie oznacza utraty na jakości i ich kosmetyki są tak samo dobre, jak te z wyższych półek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronie znajdziesz fajne kosmetyki do ciała http://www.mixa.pl Będziesz zadowolona, a jak masz suchą skórę, to tym bardziej. Gdy zobaczysz skład, to zrozumiesz, że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam do ciała z Farmony miałam, ale mi nie podpasował, bo nie podobał mi się zapach i za szybko się wchłaniał. Wolę balsamy czy masła o bogatszej konsystencji i używam teraz masła nawilżającego od Bielendy z olejkami. Masło jest w słoiczku (nie lubię butelek czy tubek, bo nie można nigdy wydobyć produktu do końca) i po miesiącu używania co drugi dzień została jeszcze połowa. Plus za wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam do ciała z avokado HB - wystarczy. Dla cery suchej genialna sprawa - przede wszystkim chodzi o nawilżenie. W zasadzie przez 24h od użycia cera jest naprawdę miła w dotyku. Po prostu używając tego balsamu nie doprowadzam cery do sytuacji, jakiej najbardziej nie lubię, - takiej suchości, że nawet dotyk jest nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle określenie "tanie i dobre" wzajemnie się wykluczają, bo albo coś jest dobre, albo tanie i marnej jakości. Kupując balsam do ciała patrze przede wszystkim na jego skład, który MUSI być naturalny. Balsam powinien nadawać się do wrażliwej i alergicznej skóry, musi dobrze się wchłaniać i mieć delikatny zapach. Od kilku lat kupuję w aptece balsam wiesiołkowy Gal - niedrogi, nadaje się do skóry wrażliwej, dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia i przede wszystkim ma naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam te od Floslek, świetnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam zawsze po kąpieli BALSAMu DO CIAŁA Z AVOKADO HB. Skóra gładka i elastyczna, taki stan udaje mi się utrzymywać przez 24h, nie dopuszczam do suchości, a wręcz przeciwnie - mam naprawdę fajną, zdrową, estetycznie wyglądającą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie problemy z wysuszeniem skóry, to zdecydowanie polecam - BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO od Hildegard Braukmann. Daje świetne efekty, cera wygląda dużo lepiej, zdrowo, jest estetyczna i miła w dotyku. A wszystko uzyskane wyłącznie podstawową pielęgnacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził się Moisturizing marki Lab One. Ma delikatny zapach, fajną konsystencję, która szybko się wchlania. Nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości. Perfekcyjnie nawilża skórę, sprawa że staje się ona gładka, jędrna i sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze balsamy do ciała, to te z naturalnymi i krótkimi składami. Moim faworytem jest balsam wiesiołkowy Gal, który kupuje w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA bardziej skłoniłabym sie w kierunku dobrego balsamu do ciała, zdecydowanie skutecznego jesli chodzi o pielegnację. Dlatego polecam Wam La Roche-Posay Lipikar Lait sprawdzi sie zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze koniecznie wypróbowac tego balsamu, bo powiem szczerze ze jeszcze własnie nie znalazłam dla siebie idealnego jesli chodzi o takie nawilżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kiedy nasza skóra jest naprawdę bardzo przesuszona warto siegnąc po jeden z lepszych balsamów La Roche-Posay Lipikar Lait. Same już po pierwszym zastosowaniu zauważycie niesamowitą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×