Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikunia19

Gotowe na wszystko

Polecane posty

Wiem ze juz bylo ale moze ten przetrwa Moze sa tu jakies fanki tego serialu? Ja ogladam kazdy odcinek, ostatnio sie rozplakalam nawet ( jak Gabi odebrali dziecko) moze jest tu ktos chetny do rozmowy na temat mojego ulubionego serialu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
niestety brak czasu mi nie pozwala na oglądanie każdego odcinka ale uwielbiam ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam każdy odcinek, bo to dobra zabawa :D ale żeby płakać? - to nie ten film :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze gupio plakac, tez sie duzo smieje ogladajac ten serial, ale ta jedna scena mnie wruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie tylko troche za pozno go puszczaja, bo na tym drugim odcinku czasem przysypiam ( w przerwach). Strasznie mnie wciagnelo ogladanie. Teraz wyjezdzam na wakacje i musze sobie nagrac te cztery odcinki. Pozdrawiam was!!! A ostatni odcinek byl jakis smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie oglądałam :/ ale moze załapię sie na sobotnią powtórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r24t
moim zdaniem jest drętwy jak wysuszony kałczuk, albo jak Prezydent Kaczyński.. ogladałam go raz z ciekawosci, bo ktos ze znajomych sie zachwycał, mnie nie zachwycił.. Sztucznotą wieje z serialu, że aż boli, aktorki stare wysuszone lafiryndy robiące się na niewiadomo jak młode, jedynie ta brunetka co ma tego męża latynosa..z brudką..jest śliczna..reszta to wysuszone cukinie. Powiem szczerze niektore wątki sa tak debilne, jak np. koles kupił mieszkanie swoje żonie, a ona na to "nie moge tego przyjac", normalnie bo pękne..szczegolnie patrzac na Polskie warunki mieszkaniowe ten serial..to taka Dynastia..ludzie całe zycie spłacaja raty za mieszkanie..a tu w serialu..amerykanskim, moga sobie obejrzec.."lepsze zycie" bogatych , niekumatych, majacych debilne problemy amerkanow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemy
a o ktorej leci? wiem ze na polsacie... raz ogladalam i zakonczenie bylo o pocalunkach ale za cholere nie wiem ktora godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r24t co Ci przeszkadza ze ktos oglada i komentuje serial. Tak Cie to boli ze musisz sie tu wpychac swoimi bezsensownymi wpisami. Nie podoba Ci sie- nie ogladaj, krotka pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r24t
no wiec juz nie bede ogladac, chciałam dac swoja opinie, ze komus sie nie podoba to zle wszyscy musza przytakiwac..tak?Obejrzałąm raz , zeby zobaczyc, przekonac sie, zeby powiedziec ze nam sie cos nie podoba trzeba to najpierw obejrzec!!! Mam prawo miec takie zdanie, nie bede juz wiecej go ogladac...i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
mi tez sie nie podoba ten serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrere
no kazdy ma prawo miec swoje zdanie, nie wszyscy musza isc za masą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapooddf
Teri Hatcher, ma takie wielkie balony a nogi jak dwie igły......i miedzy tymi igłami...taka przerwa..wielkia..z czołg by przejechał.. powiedzcie MI CYZ ONA MA ANOREKSJE? Pamietam ja jeszcze z Supermana, była całkiem inna taka, piekna , kobieca...teraz ma takia koscista ta mordke i nogi..żał mijej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok macie racje, ale ja nie po to zakladalam ten topic. Przeczytajcie pierwszy wpis. Zapytalam czy sa tu jakies fanki tego serialu. Jak wam sie nie podoba to zalozcie sobie topic \"nie lubie serialu GNW\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak ona wyglada. No jak juz mowilam mi sie podoba, mojej mamie tez. Telewizja troche pogrubia i w serialu wyglada w miare fajnie. Wolalabym wygladac tak jak ona niz wazyc 80kg. (Bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapooddf
ale jaki kosztem głodzenia sie tak wygladac? czy uazasz ze to dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapooddf
zreszta młodziez młode dziewczyny ogladaja seria i sie wzoruja na niej moim zdaniem piekna jest Eva Longoria..ma sliczna buzie i figure do pozazdroszczenia!!!a nie jakas wysoszona stara teri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Longoria jest o ok 10 lat mlodsza i dlatego tez lepiej wyglada. Jak bym miala po czterdziestce to wolalabym po prostu tak wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapooddf
a ja wolałabym wygladac w wieku 40 lat jak Sharon Stone.. mam ciotke ktora w wieku 40 lat wyglada duzo lepiej niz Teri.Hatcher..wiec nie mam jej czego zazdroscic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie kazda. Żal mi troche tej co ma czworke dzieci. Kazda jest inna i to chyba przyciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×