Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikunia19

Gotowe na wszystko

Polecane posty

no właśnie,dzięki temu,że każda jest inna to tak przyciąga a serial fajnie się ogląda;-)Bohaterki uzupelniają się wzajemnie,nie wyobrażam sobie aby którejś miało zabraknąć w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytalam ze Longoria chce odejsc, ale jeszcze nie teraz. Powiedziala ze nie wyobraza sobie grania w takim serialu jak \"Siodme niebo\" gdzie leci tysicktorys tam odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaa
Longoria nie odejdzie napewno... Ale tak poza nawiasem to właśnie Gabi lubię najbardziej, Susan jest dla mnie zbyt zwariowana a Bree zbyt pedantyczna... :) Zła jestem, że Carlos zdradza Gabi, przeciesz ona się tak bardzo dla niego zmieniła... A wy co na ten temat sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zambia
Bree- Ruda, blada perfekcjonistka. Angażuje się zwykle w związki bez przyszłości:) MA dwójkę okropnych dzieci syna i córkę... Wiesz?? Susan- taka zwariowana ciapa... Gra ją dziewczyna supermana:) Teri jakaś tam:) Ma córkę i ostro romansuje z przystojnum hydraulikiem Mikiem:) Lynett- blondynka, pracowita mądra kobieta. Ma dużo dzieci i kolejny problem na głowie. Okazało się że jej ukochany mąż ma dziecko z inną... Gabi- latoynoska piękność (w tej roli Longoria) jej mężem jest atrakcyjny latynos Carlos... Oboje starają się o dziecko... Jednak Carlos mimo tego że żona zmienia się dla niego i kocha go absolutnie zdradza ją z pokojówką... Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaa
zapomniałaś o Edie... Takiej dzikiej blondynce, która nadaje serialowi humorystyczne zabarwienie... Jej osobiście nie lubię... :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
czy ktos mógłby opisać ostatni wątek w serialu dot. Lynette? Jak dowiedziała się o tym, że mąż ją zdradza? Kim jest ta druga? Ile lat ma dziecko? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaa
Myślę że znasz wątek z Lynett i jej "gąrącą" rozmową z żoną Eda (szefa). Otóż żona domyśliła się że to nie mąż z nią rozmawia, powiedziała że jeśli Ed nie ukara rozmówcy ta wystąpi o rozwód. Ed, nie mógł przeciesz powiedzieć i zwolinć Lynnet, powiedział więc że te listy pochodziły od Toma. Nie mógł zwolnić go ednak bez konkretnego powodu. Zatrudnił więc windykatora by ten znalazł coś na Toma. Okazało się, że Tom lata do Atlanty i tam wydaje pieniądze na kwiaty, czy bilety (podwójne) do teatru... Z wielką satysfakcją powiedział Ed o tym Lynet... Kobieta zaczęła mieć podejżenia... Czyżby TOm miał romans?? Zapytała go wieczorem wprost. Ten zaprzeczył i powiedział że nigdy nie zdradził by żony. Ta jednak nie będąc do końca pewną poleciała za nim by zobaczyć co tak naprwdę kryje się za służbowymi podrózami Toma. Zobaczyła coś niedwuznacnego, Toma wchodzącego wieczorem do domu, do któego drzwi otworzyła mu piękna kobieta. Po chwili poszli razem na górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaa
Lynnet zabiera walizki i ucieka z dziećmi do hotelu. Tom gorączkowo pragnie odnaleźć żonę, spotykają się w szpitalu, gdyż syn ich spadł z balkonu w hotelu i złamał rękę. Lynnet nie chce uwoerzyć męzowi że ten nie ma romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
ale, czy on ma naprawdę romans? A Carlos, czy już było coś między nim a pokojówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fanka, niestety nie zawsze mam okazje zobaczyc. Lynnet podczas spotkania w szpitalu i dosc burzliwej rozmowie, zaczyna chyba wierzyc mezowi. Na pytanie dzieci \'\'czy mozemy wrocic juz do domu\'\' odpowiada TAK, maz ja przytula... i a tym konczy sie odcinek. No wlasnie, Carlos naprawde ma romans z pokojowka ?? (z ta azjatka?) Dlaczego Brie trafila do osrodka odwykowego? wiem ze pila ale nic wiecej. Dlaczego Teri zamieszkala w przyczepie ?? Kurde, ogladalam koncowke odcinka, kiedy to z balkonu spada synek Lynnete, stad tyle pytan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
u nas w polsacie obcięli odcinek, oglądałam końcówkę angielską. Tom ma dziecko z tą kobietą ale poznał ją jeszcze przed poznaniem obecnej żony. Susan mieszka w przyczepie bo chce sama się uporać z problemami, bez pomcy niczyjej. Bree sama się zgłasza do szpitala, jest tam przetrzymwana gdyż podpisała zgodę o ubezwłasnowolnienie, ale ucieknie:) A Gabi przyłapie Carosa jak będzie zabawiał się z pokojówką w aucie:) wyrzuci go z domu:) napiszę wiecej potem bo teraz nie mogę, to tylko tak żeby zaspokoić waszą ciekawość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki halla za strszecznie,konieczne napisz cos jeszze się dzialo w tym ostatnim odcinku:-)Ostatni odcinek piwinien trwać 1,5 godz(tak jest w oryginalnej wersji)ale Polsat oczywiście musial go ocno skrocić i odcinek trwal 40 minut😡Ciag dalszy tego odcinka ędzie pewnie po wakacjach😡wkurwilam się mocno,nie mozna naet w calości obejrzec osttaniego odcinka:-oCo by im szkodzilo gdyby wyemitowali go w calości?:-oGlupie taie rzerywanie odcinka w polowie...no ale w tym kraju wszystko jest możliwe:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
Otóż, Gabi "przyłapie" Carlosa na zdradzie, i bardzo zła stwierdzi "Że między nimi KONIEC..." Z pomocą azjatki wyrzuca wszystkie ubrania Carlosa, który zdaje się zaczyna rozumieć błąd... :> (Tak bardzo lubię tą parę, myślę że jadnak Gabi wybaczy mężowi:>) Kiedy przystkojny hydraulik będzie szedł na spotkanie z Susan, ka którym zresztą chce się jej oświadczyć , przechodząc przez jezdnię wpadnie pod auto... Ten wypadek naprawdę wygląda groźnie. A ciekawe jest to, że kierowcą jest tajemniczy ORSON. Te, które oglądają z uwagą serial wiedzą że Orson, to typ, którego Susan spotyka w kinie, i ten który pomaga jej w sprzątaniu pogożeliska... Oj, będzie się działo:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskowa bryza
wiecie czy za tydzien i pozniej beda dalsze odcinki GNW ? w gazecie nic nie pisze i nikc nic nie mowil ze na czas wakacji nie bedzie puszczany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Po wiedzcie mi czy w ten czwartek leca gotowe na wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaa
w gazecie telwizyjnej wlasnie nic nie pisalo, ale mam nadzieje ze w ten czw beda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sciaglam z netu ostatni odc
inek , a wiec dla ciekawskich: Tom , maz Lynette ma corke z kobieta z ktora tylko raz sie przespal i nie wiedzial, ze ona jest w ciazy, potem ona bedzie chciala zalegle alimenty na ta corke a jak wiadomo sytuacja materialna Toma i Lynette nie jest najlepsza, wkoncu daja jej pewna wieksza sumke bo w sadzie dostala by wiecej ale ta kobieta za te pieniadze kupla dom 5 minut drogi od nich i zamieszka tam z corka, okazuje sie , ze to nie Caleb ale ten drugio syn zabil ta dziewczyne i kiedy przychodza do domu Brre po pieniadze z sejfu ,matka tego chlopaka dzwoni na policje, potem zjawia sie Bree, ktora uciekla z zakladu psychiatrycznego i staje w obronie corki , nastepnie policja zabija tego chlopaka. Suzane czeka na Mike z kolacja ale on sie nie zjawia poniewaz zostaje potracony przez tego dentyste, i koncowka jest ciekawa poniewaz ten dentysta przychodzi z kwiatami do Bree , to znaczy ze nie potracil Mike bo chcial miec Suzane dla siebie, ciekawe o co mu chodzi....ale to dopiero we wrzesniu:) jak macie jakies pytania to pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaa
bree jest spooko, najmniej lubie suzann czy jakos tak ta ktora grala w supermanie:) nie wiem czemu ale dziala mi na nerwy .. a hydraulik jest przystojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za streszczenie serialu. Bez sensu ze puszcza druga polowe odcinka po wakacjach (jesli tak zrobia) bo we wrzesniu to ja juz nie bede pamietala szczegolow tego serialu a szczegoly sa akurat najwazniejsze. Ja wam powiem ze mi sie bardzo podobal ten ogrodnik z ktorym Gabi miala romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole uważam,że to najlepszy serial w tv:-)Mogiby przez wakacje puścić wszystkie odcinki od początku,nie widzialam kilku odcinków pierwszej serii więc z chęcią bym sobie obejrzala wszystkie odcinki,to jest akurat serial,który można oglądać wiele razy i się nie nudzi jak inne seriale:-PUWIELBIAM GNW;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki halla za streszczenie tego ostatniego odcinka:-) Pozdrawiam wszytskie fanki i fanów tego serialu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje
ze nie usmierca Mike'a, ale ten samochod niezle go poturbowal, najbardziej lubie Lynette, Bree tez ale aby nie zwiazala sie z tym dentysta , kolejnym psychnie , mogliby dac jej dac jej wkoncu normalnego faceta. Susane tez mnie denerwuje, dobrze jej powiedziala Edie, ze robi z siebie ofiare. W ostatnim odcinku jest dobra scena z Lynette jak dogaduje tej babce , z ktora ma corke Tom, ale beda z nia klopoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
POwiem wam i tak, że jalepsza jest Gabi. I jej mąż:) Ona taka mała a on taki wielki... Ale chyba będą razem?? A ja czuję, że będą jeszcze kłopoty z tą pokojówką:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie Susan, z nia jest tyle zabawnych sytuacji. Nie kazdy musi byc taki powazny i odpowiedzialny jak Edie. Ona urzeka swoja beztroską. Nie przepadam za Bree, jest za bardzo sztuczna i zaklamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakajak
sprawdzałam w telemagazynie:(, nie ma GNW przez najbliższe 3 tyg. chyba zawiesili na wakacje:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
Nie ma. i chyba dopiero po wakacjach nasz ukochany serial będzie wyemitowany do końca... to znaczy został jeszcze jeden odcinek z 2 serii... Acha, a następna seria w Ameryce będzie emitowana od poaździernika, więc obawiam się, że my możemy na nią liczyć około stycznia...:< Pozdrawiam:) (ps, halla i halaa to ja:) Tylko klawiszki mi przeskakują:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehry
ja tez sie poplakalam na tym odcinku w ktorym gabi odebrali dzieciatko, boze jak ona to zagrala super, ogladalam pozniej powtorke w sobote i znowu ryczalam !!! łzy mi same płynely :) myslalam ze jestem jakas dziwna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×