Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikunia19

Gotowe na wszystko

Polecane posty

Gość kakikamikak
ale tak ogolnie rzecz biorac to tamte tez nie sa zle .mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalala
wszystkie są ładne:-)Najbardziej to chcialabym wyglądać jak Gabi;-) A jesli chodzi o facetów z serialu to najlepszy jest Mike;-)Ciacho z niego😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wERoSIA94
Na najbardziej lubie Eve Longorie(Gabi) jest śliczna i fajna mam z nia caałego blog:)Lubie też Bree czyli Marcie Cross:) POPROSTU KOCHAM GOTOWE NA WSZYSTKO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uwielbiam ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan rządzi
Ja najbardziej lubię Susan. Jest najbardziej sympatyczna, często ma jednak pecha i popełnia jakąś gafę. W tym jestem do niej podobna ;) Poza tym wygląda na miłą i wrażliwą osobę, taką, którą zaraz można polubić, jak tylko się ją pozna. Lynette lubię za inteligencję, za to, że jest zaradna i umie sobie poradzić w każdej sytuacji w nietuzinkowy sposób. Eddie - ostry język, jak dla mnie najzabawniejsza babka w serialu. Bree - zdecydowanie mi jej żal. Sprawia wrażenie takiej zimnej i wyniosłej damy, a w głębi duszy jest bardzo zagubiona. Gabrielle - najładniejsza, ale straszna egoistka. Wreszcie jednak Carlos odegrał się na niej za jej wszystkie intrygi. No a Mike, rzeczywiście, jest szalenie przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo lubie Susan
jest ona do mnie podobna pod zdględem popelniania gaf i ogolnego zakecia;-)Jest bardzo sympatyczna:-)Mike miodzi😍Nie gę sie juz dczekac 3 serii teg serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibib
ile wogole lat ma longoria? bo ona jest namlodsza z nich, a one raczej strasze babki a wygladaja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
A no Lynet > Jest zdecydowanie jakbardziej inteligentna:) Mądra kobieta, a w dodatku ma tysiące problemów... współczuję jej czasami.. A teraz doszła jeszcze ta pukffffa z córką Toma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lynette jest inteligentna, ale nie mowcie mi ze bree jest mniej inteligentna od niej ona tez zawsze znajduje jakies wyjscie z sytuacji, no i ma zdecydowanie większe problemy niz lynette, sami spojrzcie, lynette zawsze ma wsparcie w kochającym męzu, bree niestety rozczarowuje sie po kolei na wszystkich męzczyznach, kazdy ją w jakis sposob krzywdzi, a o wlasne no i trzeba przyznac podle dzieci walczy do upadlego jak lwica , ja najbardziej lubie bree ps. nie dziwie sie ze ma problemy z alkoholem, wiele z nas po takich przejsciach mialoby za soba juz proby samobójcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Gotowe na wszystko
lubię kazdą boahaterke,najbardziej Bree,jest ona chyba najbardziej silna psychicznie ze wszystkich(chociaz uwazam ze kazda na silny charakter)Ale Bree najwięcej z nich rzeszla,spotyka ja najwięcej nieszczes i rozczarowan a ona mimo wszytsko nie poddala sie i dalej walczy o szczescie swoje i swoiclh dzieci.Podziwiam ja,j bym n jej mijscu chyb dawno zalmlabym sie psychicznie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka desperatek
Dziewczyny,ja też uwielbiam ten serial:) Ciekawe kiedy będzie puszczana kolejna seria... Bo chyba będzie,nie?? Pierwsza seria skończyła się tak,że szło się domyśliż,że będzie kontynuacja. Druga też, ostatni odcinek rozwiązał sprawę z sąsiadką i jej synami... Ale ten dentysta? To chyba będzie nowy narzeczony Bree:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie lubie Bree za jej falszywosc i sztucznosc. Wiem ze robi to wszystko dla dzieci ktore sa niestety przez nia takie wredne. Oszukuje, kreci, klamie. Nawet wobec przyjaciolek nie jest szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
Według mnie, Bree nie jest fałszywa ani sztuczna... Jest w tym momencie zagubiona, samotna, słaba. Kryje się pod płaszczem doskonałości i pomagając innym zapomina o sobie. Dzieci zamiast być jej oparciem są jeszcze większym problemem i nie dziwię się jej że tak naprawdę jest po prostu przerażona. Też bym była... Mając takie doświadczenia z facetami i własnymi dziećmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam ten serial, juz nie moge sie doczekac trzeciego sezonu ;) jak myslicie dziewczyny, co sie stalo z Mike\'iem i dlaczego ten dentysta chcial go zabic/zabil go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebyczek
hihih nic nie wiadomo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
podnoszę... MOŻE MAŁA SONDA?? JAK WASZYM ZDANIEM POTOCZĄ SIĘ LOSY NASZYCH BOHATEREK W NASTĘPNEJ SERII?? a)Gabrysia b)Susan c)Bree d)Lynett e)Edie ___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii
Wypowiem się na podpunkt chyba D :) Chcę, żeby ta wredna S*** , ta która ma dziecko z Tomem zniknęła z ich życia, choć wiem że tak nie będzie... o biedna ta Lyneet... Tyle ma zmartwień i jeszcze TO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaaa
mozecie mi powiedziec kiedy bedzie 1 odcinek 3 seri bardzo prosze o ta wiadomosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaaa
czekam ciagle na odpowiedz odopiedzcie mi jak najszypiciej i zgadzam sie ze gabi jest sliczna ale tez asiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×