Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

a teraz jest ulepszony onet bo tam jest srednia temp nawet juz na grudzien,widzialyscie? i w lipcu wychodzi ze bedzie 23 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi ten onet to jest normalnie ściemniacz. Jak narazie średnia temp. na lipiec wynisi 30 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dziewczyny macie jakies pomysly...? bo mi juz nawet napoje z lodem nie pomagaja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to wiatrak :P No i zastanawiam się ile może kosztować taki domowy klimatyzator ;) A i jeszcze pomaga zimny prysznic, ale to tylko na 15-20 minut :( A dodatkowo lody, albo schłodziny arbuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymi arbuzami to ja sobie gardlo tak odwalilam ze porazka;) ledwo mowie:D nie wiecie moze ile tak na powaznie taka pogoda sie utrzyma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co klimatyzatora to tez dobry pomysl ale u nas lato trwa krotko....ale widac ze intensywnie za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochooo wlasnie zobaczylam na onecie pisza ze od 15 lipca u mnie bedzie 23:D pewnie zapomnieli dodac w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppp
hej wiecie jak sprawdzic jakie temperatury beda w drugiej polowie lipca na poln,w rejonie Gdanska? -ja juz nie wyrabiam,dusznooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja już na Onecie nie raz się przejechałam. Może na najbliższe 2-3 dni się sprawdzi, ale na nastepne to bym już nie wierzyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie te prognozy to sie w ogole nie sprawdzają,po co oni klepia takie bzdury tyle wprzod jak jak sie nie sprawdza to co ma byc na drugi dzien.U mnie tez mial byc wczoraj deszcz i co wielkie g.... ,ale teraz jakby bylo troche chmurek moze sie wreszcie cos wykluje albo ja wczesniej padne.A le z wiatraczkiem lepiej tylko trzeba przy nim siedziec ja kupilam taki duzy stojacy za 80 zl.i nawet jest niezly.Ale jak tu sie chlodzic jak ciagle musze biegac za moja trzyletnia corka pilnowac bo ma setki pomyslow i energia ja rozpiera a czlowiek padniety jak detka.Czekam tylko do wieczora i sie dopiero wynurzam na swiat jak jakis kret.A lodow to nie jedzcie bo za duza roznica temperatur i angina murowana,chociaz ja nie jadlam a i tak mnie gardlo nawala jak nie lody to wirus dopadnie.Co nas nie zabije to nas wzmocni.Pozdrawiam zycze deszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc to ja juz wolę
mrozy z izmie niż ten pieprzony😡W tak pogodę jak dzis tęsknię za zimą:-oNa mrozy nigdy nie narzekam a na upał zawsze:-PPoza tym łatwie(i przyjemniej) jest sie ogrzac w mroźny dzionek niż ochlodzićw taki uapl:-oczasami myślę,że jest to wręcz niewykonywalne,trzeba najlepiej wyjechac w jakieś chlodne kraje aby poczuć ulgę.ABY DO ZIMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jaka to abstrakcja:D zycze deszczu:D no ale co prawda to prawda...:( u mnie tez zachmurzylo sie troszke ale powietrze stoi w miejscu:( nie wiem jak Wy ale ja nie pamietam takich upalow:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę za okno domku a tam 38 na słońcu u mnie:( Ja już nie mogę:( I jeszcze obiad w ogrodzie z roziną, która przyjechała-ale planujemy w sadzie..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA CHCĘ DESZCZU I OCHŁODZENIA
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA CHCĘ DESZCZU I OCHŁODZENIA
masz racje,pogoda calkiem zbzikowala:-otakich upalow to chyba nie ma nawet w tropikach!!!Nie trzeba wyjezdzac do Tunezji na urlop skoro w PL jets taki skwar:-PAle juz mam serdecznie dosc tego upalu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 na słońcu??? U nie jest 32 w cieniu!!!!! 😡 Wiecie co wydaje mi się ze kiedyś nie bylo takich upałów. Normalnie Afryka. Niedlugo zaczną wielbłądy po ulicach chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no porazka....raz w fakcie pisali ze w sloncu doszlo do 52 a w ciueniu 38:( choc trzeba brac pod uwage rowniez wiarygodnosc faktu:Dniczym nasz onet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggunia
dziewczyny,gdzie sprawdze pogodę na najblizsze 14 dni? znacie linki do str? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggunia
dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety klimat nam sie popieprzyl i zrobila sia Afryka a my nie jestesmy przyzwyczajeni do takiej temperatury.Dobre bylo z tymi wielbladami ale sie usmialam.bo chyba do tego dojdzie.Dawniej bylo normalniej w nocy deszcze a rano rzeskie powietrze normalnie pamietam jeszcze jak pachnialo po takim deszczu czy burzy jak sie wyszlo na dwor.A teraz syf i duchota slonce pali jak oszalale,nie ma czym oddychac,do sklepu obok nie mam sily wyjsc w dzien.Dobrze ,ze mąz ma urlop to go wysylam po zakupy ale niedlugo wyjedzie i jak bedzie dalej tak gorąco to nie wyrobie.Piszcie jak bedziecie mieli jakies pomyslne dla nas prognozy oczywiscie z wiarygodnych zrodel.Byle do zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
jeszcze pare dni i bedzie ziab jak cholera zobaczycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz zaraz padnę
Od dwóch tygodni taki upał, że mam wrażenie że już zawsze tak będzie i nigdy sie nie ochlodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że jednak się
ochlodzi bo te upaly nas wszystkich wykończą,roztopimy i udusimy się w tym slońcu i duchocie:-oIstna masakra,lepiej jakby bylo chlodniej,czlowiek y mial wiecej sily i energii...teoretycznie w taki upal wszyscy powinni isc na dwór bo swieci slonce itp ale tak sie nie da!!!!Ludzie zamist isc na spacer wola siedziec w domu jak nie chca dostac udaru i pasc dzie po drodze jak muchy:-(Jest za goraco aby gdziekolwiek sie ruszyc,niestety nie kazdy moze pojehac nad wode,najlepij to siedziec chyba w chlodnej piwnicy po na dworze mo9zna dostac pierdolca od tego gorąca:-oJA CHCE ABY BYLO CHLODNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że jednak się
tam mialo byc pojechać a nie pojehac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że jednak się
przydalby sie porzadny deszcz,burza i tak z 15 stopnichlodniej;-0Od razu byloby swieze powietrze i byloby czym oddychac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz kur** :( byly chmury myslaalm ze cos z nich pokroopi a tu dupa:( porazka....ale dobrze powiedziane...pierdolca mozna dostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MieszkającaNaOstatnimPietrze
nie nadązam uzupelnic parującej ze mnie wody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to dobrze jest zazywac te tabsy capivit Hydro Control one podobno nawadniaja skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×