Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

U mnie tez trawa jest zólta w ogole wszystko wysycha,szkoda.A na szczescie ta fryzjerka przyjedzie do mnie do domu znalazlam taką fajną dziewczyne kolezanki mi polecily mam nadzieje ,ze bede zadowolona.No i w domu moze jakos wytrzymam w to cieplo i rzeczywiscie mozna suszyc na dworku oszczednosc energii.A robie sobie jasne pasemka bo mam odrosty jak cholera ,przez te upaly sie tak zapuscilam ,ze tragedia i strasznie mi wlosy urosly.Tylko nie wiem jak obciac zawsze ogladam przed fryzjerem mnostwo gazet a potem i tak nie wiem jak.Dlugo szukalam fryzjerki ,ktora przyjezdza do domu u mnie to super rozwiazanie bo maz wyjezdza na dluzsze okresy czasu,to z malą trudno sie wybrac albo zawozic do rodziny nie bardzo mam z kim zostawic.Ale sie rozpisalam,koncze .Pozdrawiam was wszystkie.Dobrej i chlodnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciałam z nocnego spacerku. Byłam w bluzeczce bez rękawków i normalnie lekko zmarzłam :D Cudowne uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa:D a ja pobilam Cie Kasiulek:D dopiero wrocilam;) z erotcznego spacerku;):D ale u nas duchota:( monola to dobre rozwiazanie taki fryzjer co wpada do domku...moja siostra cioteczna tak robi i to sie bardziej oplaca....na dobranoc zycze wszystkim sporo chlodziku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masza racje....o tej godzinie wstawac to zbrodnia:(:D znow slonce grzalo mi w twarz z okna:( a przeciez go nie zamkne...ZNOW upaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy dałyśmy rade, to i teraz damy...choć będzie ciężko. Mam tylko nadzieję, że teraz upały będą już trwały tylko 2-3 dni i koniec, a nie jak wtedy 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Dale to zabrzmialo ...damy rade:D niczym towarzyszki niedoli;) pognamy przez ten gaszcz upalow i wyjdziemy z tej walki zwycieska reka:D:D .....chyba za dlugo na sloncu lezalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka--> na głowę koniecznie kapelusik ;) A tak swoją drogą, to przecież jesteśmy towarzyszki niedoli. A jak wreszcie przyjdzie nasz upragniona zima, to będziemy towarzyszki \"doli\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide na tą wojnę z upalami z wami,obmyslam strategię.Zwyciezymy tyle przetrwalysmy to i to sie wytrzyma ma Ma byc krotko.Byle w sierpniu juz tak nie grzalo.Mam malowanie balkonu bajzer w calym domu bo moja coreczka wszystko roznosi tak chce bardzo pomagac.A mnie sie jakos nic dzis nie chce ,slonce za bardzo grzeje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoh dziewczyny.... ja wlasnie wrocilam i nie ruszam sie do wieczora :( jest upal moze nie jak wtedy w tych krytycznych dzionkach no ale nie tak chlodno jak jeszcze 3 dni temu :) dobrze ze wiaterek jest to chociaz chlodzi i przeciagi robi ;) monola wspolczuje Tobie...malowanie ..baa wogole jakiekolwiek porzadki w taki upal to istna zmora:( tak jak piszesz o coreczce to jakos tak naszla mnie ochota na dzieciatko ;) wczoraj tak mowie do mojego faceta i ....jakos ochota mu odeszla na jakiekolwiek fiku miku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona upalem
ja też nienwidzę upaló w dzisiaj jets mni jakos wyjątkowo gorąco;-oPoza tym w ogrodko wszystko mi wyschlo na wiór,kurwa ja chcę deszczu i ochlodzenia,szczerze mam dość tego koszmarnego skwaru:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho.. bluzgi. Dziewczyny nie przeklinamy tu ok? U mnie dzisiaj całkiem całkiem, bo mimo że gorąco to jest chłodny wiaterek. Ja się czuję całkiem nieźle, bo siedzę cały dzień w domku ;) Ja to też bym już chciała takiego ślicznego, różowego dzidziusia :D ale najpierw muszę skończyc studia! Pozdrawiam, trzymajcie się chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze was zarazilam dziewczyny coreczką dzieci są super ,ale macie jeszcze troche czasu.Ale sie ciesze ,ze macie instynkt macierzynski bo niedawno weszlam na takie forum troche sie nawet wpisalam co bylo nie mile widziane przez zalozycielke i sie zalamalam co dziewczyny mniej wiecej w waszym wieku napisaly a ja naprawde jestem nowoczesna i wyrozumiala,ale to mnie zaskoczylo.Np.cytuje,ze dziecko to nie oplacalna inwestycja.Szok.Moze czytalyscie to forum.U mnie juz po malowaniu,wlasnie sprzatalam w tym sloncu bo balkon od zachodu.Ale juz z glowy i ladniej teraz.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dziecko to nieopłacalna inwestycja\" ???????? S-Z-O-K Nie wiem jak można tak myśleć??!! Dla mnie to niepojęte 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde tak napisaly jak chcesz~~kasiulek~~to znajdz to forum i przeczytaj to zdebiejesz bo az sie wierzyc nie chce .Na szczescie jakos szybko padlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj spokój. Nie będę czytać takich bzdur i się niepotrzebnie denerwować. Ucałuj córeczkę od nas. Jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak tak ,ja sie dolaczam do tych calusow ;) a co do imienia to ja (nie wiem czemu)obstawiam Kasia :D a wogole dziewczyny jak my mamy na imie?:D kasiulek to niech zgadne....pytanie za 100pkt pewnie Katarzynka:D ja Jestm Weronika :) a monola to moze Monika ;) ja wlasnie ogladalam pogode i jutro ma byc jeszcze upal ale potem juz coraz chlodniej,nie musze chyba mowic ze czuje sie tak jakbym wygrala w totka :D a co do tej rozmowy na temat dzieci...powiem Wam ze ja jeszcze jakies 2,3 lata temu mialam podobny poglad...:( az wdtyd sie przyznac no ale uwazalam ze dzieci to nie na ten wiek....ze teraz to dzieci =klopot :( powaznie tak sadzilam ale jakos na szczescie zmienil mi sie tok myslenia :) zreszta nawet moja mama mowi ze ni obrazilaby sie jesli niebawem zostalaby babcia:D Ja uwazam tak-dzieci to skarb ale nie mozna robic nic pochopnie...monola np jest tego najlepszym przykladem po co sie spieszyc z dzieckiem juz majac 20-kilka lat bo to bez senu ja osobiscie uwielbiam dzieci ale nie chce miec wczesniej jak 30 lat....wszystko po kolei studia...porzadny facet;) i dopiero dziecko....a te panienki co sie tak wypowiadaly to widac maja jeszcze nasrane w glowie(kasiulek mysle ze tego slowa nie zaliczysz do bluznierstw;) choc ja tez w kierunku tych ostrzejszych jestem przeciwna) i z wiekiem dojrzeja,wydorosleja i przejdzie im :) wtedy dopiero beda wiedzialy \" czym to sie je \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anabelka :) Czaję się na te kwatery od Ciebie. Zdecydujemy sie chyba na Bukową 8. Tylko powiedz mi teraz czy one są sprawdzone? Jak tam w pokojach standard wygląda? Babka mówiła, że niby wszystko jest, ale wiesz jak to jest. Warto jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! dziekuje bardzo za calusy dla malej a ma na imie Pola.I macie racje moze jeszcze nie teraz ale fajnie ,ze myslicie o dziecku.Ja troche zwlekalam ,ale to byla dobra decyzja i nie wyobrazam sobie zycia bez Poli.Czlowiek sie uczy takiej bezgranicznej milosci,zresztą same zobaczycie co wam będę gadac.A co do imienia ~~anabelka~~nie zgadlas mam na imię Beata,w ogole nie pasuje do Monoli co?Jutro ma byc rzeczywiscie cieplo w Wwie to i u mnie pewnie tez bo blisko.Wieczor dzis fajny bylismy z mezem na romantycznym spacerku na placu zabaw wiecie karuzele ,zjezdzalnie mala sie wyszalala to spi juz padnieta.I nawet troche zmarzlam jak wracalam ,ale to fajne uczucie.Dobra koncze bo ja gadula jestem.Ide do meza bo mi jeszcze usnie.Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj:-O Matko ludziom trudno dogodzić! 😡 Gdyby padało dąsaliby się,że lato, a pada i urlop zrypany, jak gorąco, to za gorąco i wytrzymac nie można:-O Kup klimatyzator i oddychaj swobodnie ;-) Ja tak zrobiłam i mam problem z głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i tak wolę deszcz i zimno
niż aż tak wielki upal:-POwszem jak jets cieplo tak do 25 stopni to jest fajnie,milo,przyjemnie ale te upay jakie mamy ostatnio to przesada:-oAle niestety w Polsce nic nie jest normalne a więc mamy albo minus 35 albo plus 35;-oTakie glupie ekstremy,żadnego wypośrodkowania w postaci np.22 stopni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weredyczki
a sio z naszego topiku! Jak ci sie nasze narzekanie nie podoba, to nie wchodz tu😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek wszystkie t gdzie podalam bylam lub ktos z mojej rodziny byl i zapisal to poniewaz miejsce jest godne polecenia,jesli jest wolne to jedz smialo :) to miejsce jest blisko do morza i do zarelka ;) monola jestes imienniczka mojej mamy ;) wederyczka klimatyzator to nie jest wyjscie,no chyba ze przesiedziec caly urlop w domu ale to chyba nie tak ma wygladac:) ja juz mialam pobudke od 8 nie spie bo oczywiscie tak slonce prazy a ja akurat mam tak ze jak mam nawet uchylnie otwarte okno to przez ta szpare dociera slonce i jarzy mi prosto w twarz 😡 wiec jak tu spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham deszcz
Jeszcze w tamtym roku, wczasie upalu myslalam ze zwariuje. Gdy temperatura przekroczyla 30 stopni - zdychalam. Mowy nie bylo o wyjsciu z domu. Zastanawialam sie jak przezyc. W to lato sytuacja calkowicie sie zmienila. Nic mi sie nie dzieje poki co. Calymi dniami laze i nie odczuwam goraca. Wlasciwie znajomi mi uzmyslowili ze sa upaly. Co wiec zmienilo sie przez ten rok? - rzucilam palenie, schudlam i podleczylam sie ziolkami. Mysle, ze reakcja na upaly - to tez jakis wskaznik zdrowia. Nie wiem czy to utrzyma sie dluzej, ale cieszy mnie sytuacja jaka jest teraz i oby udalo sie utrzymac. Nie mam pojecia z jakich powodow konkretne osoby maja trudnosc w przetrzymaniu upalu, bo zdrowie kazdego czlowieka jest indywidualne. W moim zadzialaly te czynniki o ktorych wspomnialam. Poza tym taki sposob polecam jezeli chodzi o mieszkaniejak nie ma klimatyzacji: Okna od poludniowej strony musza byc zamkniete i zasloniete . Okna od polnocy moga byc otwarte caly dzien. Daje to lepszy efekt niz przeciagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
kocham deszcz --> ja też kocham deszcz :) :) no nie wiem, może i coś ze mną nie tak rzeczywiście :o chociaż nigdy nie paliłam, jestem bardzo szczupła, a zamiast herbaty pijam codziennie różne ziołka, teraz np. herbatkę z pokrzywy :) i moje gratulacje z okazji rzucenia palenia ! :) mam nadzieję, że wytrwasz w abstynencji ;) oby więcej takich jak TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Oj przestańcie narzekać! Przecież są wakacje:) więc pogoda musi być piękna i taka jaka powinna być, czyli letnie upały!:) jest super, wkońcu mamy ładne lato, a nie jak w zeszłym roku mokre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Gdzieś czytałam, że gorzej znoszą upały osoby o jasnych oczach, natomiast ludziki z ciemnymi ślepiami miewają kłopoty zimową porą, minn. z nasiloną depresją. To miało być powodowane ilością barwnika w tęczówce, także skórze, wiecej barwnika - blokada - słabsze " nasycanie " organizmu słońcem, ale czy tu coś jest na rzeczy, nie wiem :) Zdradzicie jakie macie kolory oczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
letnie słońce --> piękna pogoda to jest zimą, tak powiedzmy -5, -10 stopni, chłodne noce :) rześkie powietrze :) śnieg skrzypiacy pod butami i wirujące wokół płatki śniegu, rozmarzyłam się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Widzę, że mamy rózne upodobania:) a przy okazji mam niebieski oczy, jasną cerę i jasne włosy i lubię słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
hymm :D widać coś z tą tezą jest nie tak :p znaczy zimy nie lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×