Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

o rany ale nad czym tu gadkowac....picie to samo zycie:D a co lata w miescie hmm....dzialka to zle porownanie jesli juz to morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Monola...>czepiasz się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well - Well
Monola, to nie porada, daruj sobie ironie. mniemam, ze ludzie na tym forum maja IQ wyzszy od dziecka, totez to byla luzna uwaga, ktora ma kontrastowac z narzekaniem na upal. Przeczytaj jeszcze raz, wczuwajac sie w nastroj osoby radosnej :) pozdrawiam i zycze slonca na twarz _______________________ Jestem Well - a Ty? Po prostu ... www.WellnessLife.pl "Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem." Napoleon Bonaparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze w taki upal ciezko byc radosnym:( chociaz.....chyba ze miec w perspektywnie chlodzik ktory sie do nas zbliza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakTakTak
wszyscy tacy madrzy. wiedza PIC wode i Pic dlaczego tyle smiertelnych przypadkow w Europie? z wycienczenia i braku wody w organizmie. Wiec dobra jest porada i przypomnienie o piciu wody litrami dziennie. co sie tak peszycie, jesli ktos napisze z zyczliwosci. dobra rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra !Nie zamierzam sie z nikim tu klocic nie naleze do osob klotliwych.Ok!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spory i klotnie niech spoczywaja w spokoju:) a propos nawadniania skory/organizmu....czy ktoraś z Was stosuje ten preparat Hydro controll czy jakos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Słyszałam, że to tylko ściema:( też chciałam sobie to kupić, ale zrezygnowałam, chyba lepiej pić litry wody, a nie wydawać kasy na takie naciągactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well - Well
:) pozdrawia Monola :):):) PS.. jest taka teoria "Dlugiego upalnego lata"... W upaly dochodzi do wiekszej ilosci przestepstw :> ________________ Jestem Well - a Ty? Po prostu ... www.WellnessLife.pl "Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem." Napoleon Bonaparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciema ale cholercia kusi :D nie wiem czemu ale jak lykne witaminke to wydaje mi sie ze to jakos lepiej...ze cos do wewnatrz korzystniej dziala niz na zewnatrz....a picie wody przynajmniej mnie nie pomaga na sucha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Lepiej kupić sobie jakiś komplex witamin. Ja też mam podobny problem lubię brać jakieś pigułki:) Ale tego nie kupię!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha witam lekomanke:D ja biore komplex witamin i to organicznych ale to....tak kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Kupując to będziesz musiała zrezygnować z tamtego, czyli komplexu witamin:) Nie możesz brać obu naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Chyba są, witamina A i E, a ich nie wolno przedawkować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz ;) Nie było mnie tylko pół dnia, a tu az trzy strony wpisów przybyło :P Ładnie to tak beze mnie dyskutować ;) Well well--> twój tekst do Monoli w stylu \"życzę słońca na twarz\" był złośliwy, bo myślę, że dla Monoli nie ma w tym momencie nic gorszego. :D anabelka--> zamówiliśmy tę kwaterę i jedziemy na Bukową 8 :D Wielkie dzięki za namiary 🌻 A druga sprawa, to skąd wiedziałaś że mam na imię Kasia :D Ale detektyw z Ciebie pierwsza klasa. :P Hihi. Buźka. Monola--> no faktycznie zapomniałam, że przecież kilka stron temu pisałaś że Twoja córeczka to Pola.Zapomniało nam się. Jak widać na każdej stronie trafi się jakiś głupi wpis typu: \"przestańcie narzekać\". Ehh w takich chwilach żałuję, że nie jestem moderatorką, to bym to wycinała ;) letnie słońce--> fajnie, że mimo odmiennych poglądów na lato jesteś z nami. Dobra koniec, ale się rozpisałam, sorry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc~~kasiulek~~widzisz ile sie wydarzylo jak cie nie bylo.Dzieki za obrone my towarzyszki walki musimy sie wspierac.Fajnie ,ze juz szykujesz sie do wyjazdu szczerze ci zycze zebys sobie odpoczela,tam na pewno nie bedzie tak goraco.U mnie juz ponad 30 st.szkoda mowic same wiecie.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
wie może ktoś jaka będzie pogoda w najbliższych tygodniach orazw sierpiu?mam nadzieję,ze te upaly nie potrwaja dlugo bo ja już nie wyrabiam przy takiej pogodzie:-oNajbardziej to chcialbym aby się ochlodzilo,byl orzeziwjący wiaterek i zeby wreszcie porządnie popadalo,od razu byloby lepiej,byloby cym oddcyhac,bo te uaplne powietrze jest potwornie duszne,geste:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Do końca lipca ma być ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Apokalipsa ! ;) http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/Rekordowa_fala_upa%B3%F3w_zmar%B3o_ju%BF_siedem_os%F3b,772252,2943 zwróciłam uwagę na post Well - Well : " W upaly dochodzi do wiekszej ilosci przestepstw " , sama mam ochotę jakieś popełnić, bo nerwowa się robię od upałów i z niewyspania, oto ja ---> 😡 Czy Wy też tak wyglądacie, esencja urody :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~23 latka~~ja tez slyszalam ,ze ma byc cieplo do konca lipca,ale mam nadzieje,ze nie za gorąco.Wiesz jak te prognozy sie sprawdzają.Ja juz po fryzjerce nawet sie nie upieklam,zyję.I humorek lepszy zrobilam pasemka jasne takie cieniutkie i sporo podcielam.Jutro mam grilka u rodzinki to moze wreszcie bede jakos wygladac.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
jaNiedawno wrocilam z dzialki,pojechal dopiero ok.18 bo wcześniej to lepiej nie wychodzić z domu jak się nie musi,bo masakra na dworze,parno,duszno,gorąco,brak tlenu,wietrzyku zero:-oOd tego slońca trawni na dzialce jest żołty iklujacy,wygląda jak wyschnięte na wior siano:-(Troche podlalam kwiatki ale i tak niewiele dalo bo jest okropnie sucho:-oTeraz na dworze nie ma czym oddychać,jest taka duchota:-ojejku,jak ja chce deszczu i ochldzenia choć o 10 stopni😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
ide za niedlugo spać ale sadzę,ze i tak nie usnę przez tą duchote a nawet jakusne to obudzę sie wczesnie rano bo slonce mnie bedzie od rana prażyc przez okno:-(Życze wam chlodnej,przyjemnej nocki i zimowych snów;-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dziewczyny:D musimy keidys razem ulepic balwana jako czczenie zimy:D:D:D Dobranoc wszystkim,nawet tym co lubia upaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę 3. sierpnia na tydzień. Juz nie mogę się doczekać :D Tylko coś się boję, że jak te upały będą przez cały lipiec, to potem w sierpniu się pogoda załamie, bo limit się wyczerpie i będzie akurat na mój wyjazd lało cały tydzień 😭 Ale mam nadzieję, że to się nie sprawdzi. I znów zaczynamy upalny dzień. Jadę dzisiaj na zakupy w poszukiwaniu stroju kąpielowego. Ale w taki skwar nie chce mi się mierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no fakt nie mozn spac smacznie w taki upal :( ja to zwykle jestem nocny marek i lubie sobie potem pospac do poludnia tym bardziej jesli teraz jest okazja a tu dupka 😡 u mnie juz z ranca 29 stopnii az strach myslec co bedzie pozniej...podobno u nas to ma byc najgoretszy dzien w to lato :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiule...> ale Ci zazdroszczę!!! Ja 3 sierpnia mam egzamin:O i dlatego nie mogę się cieszyć z tych ładnych dni, tylko siedzę w domku zestresowana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×