Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość letnie słońce
Nie lubię, to mało powiedziane. NIENAWIDZĘ zimy, zimna, deszczu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....o.....o....
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Co ? deszczu też nie ? Nie mogę sobie tego wyobrazić ;) jak wieje taki lodowy wiatr :) w twarz :) to przecież jest sama poezja :) rześkość rzeskość rześkość :) energii przybywa, nie to co w lipcowo-sierpniowe upały, gzdei nawet spać nie można :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
ja też mam zielone ślepia, hymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
No cóz taka jest uroda ludzi, jedni lubią ciepełko, inni przeciwnie:) ja lubię upały letnie, bo mam wakacje i nie muszę iść do pracy:) jak bym musiała chodzić do pracy w takie upały, to pewnie troszkę bym narzekała, ale tylko troszkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze sa juz tu rozne teorie na temat dlaczego nie lubimy upalow ja mam ciemne ,oczy ,ciemną cerę jestem zdrowa nigdy nie palilam w zyciu,jestem bardzo ,bardzo szczupla nawet kawy w ogole nie pije.I co nie nawidze upalow i tak.No moze tylko mam tendencje do niskiego cisnienia a przy takim upal jeszcze poteguje oslabienie.Niech sobie inni piszą jak to kochają upaly ,ale niech zalozą sobie swoj topik,nasz jest do naszego marudzenia.Ja zdania nie zmienie chce jesieni i zimy!!!!!!!!!!!Pozrawiam was dziewczyny wiecie ktore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
ja mam taki sma typ urody jak Monola czyli ciemne oczy i cerę:-)Do tego mam jeszcze ciemne włosy.Tez jestem szczupla,zdrowa,nie palę,zdrowo sie odzywiam a mimo to NIENAWIDZĘ TAKICH UPALOW😡Cisnienie mi wtedy spada,nie mam ochoty i energii na jakiekolwiek dzialanie:-(jestem senna ale spac ne mogę bo est tak goraco,parno i duszno:-oUpal odbiera mi energię a nie dodaje:-Pczuję sie jak mucha w smole w taką pogode,nigdzie nie mam ochoty wychodzić:-oA jak jest chłodniej lub spadnie oreżwiajacy deszcz to odzywam,pryzbywa mi energii:-)Osttaio tez byl caly dzien taki upal,ok.20-21 spadl deszczyk,zrobilo sie rzesko....a ja dopiero wtedy wyszlam z domu,na spacer,w ten deszcz;-)Ludzi uciekali przed deszczema ja wtedy wlsnie wyszlam;-)Czulam sie cudownie,pelna sil i energi,swiezo,i rzesko;-)Kocham jak paa deszcz i jest chodnawo,jak wieje wierzyk;-)echhhh rozmrzylam sie...mam nadzieje,ze taka pogoda niedlugo przyjdzie i wreszcie na dobre skoncza sie te męzące,tropikaln upaly bo one odbioeraja mi chec do życia i aktywnego dzialania:-( Pozdrawiam bywalczynie tego tpiku i ochlodzenia życzę:-)🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Nie rozumiem tego waszego marudzenia. Przecież przez większość roku w naszym kraju jest chłodno:( a po zimie nie można się doczekać wiosny, jesienią jest szaro i zimno, depresji się można czasem nabawić. A jak wkońcu mamy trochę lata to wam nie pasuje. Wytrzymajcie jeszcze troszkę, niedługo przyjdzie ta okropna zazwyczaj jesień (bo o pięknej złotek polskiej jesieni można sobie tylko pmarzyć) i znowu będę odliczać dni do lata:( a wy będziecie szczęśliwe:) przez prawie rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest tak ,ze my w ogole nie lubimy lata ja tez jak wiele tu osob lubie ale jak jest tak do 25 stopni bo powyzej naprawde zle sie czuje,myslisz ze my chcemy zeby tak bylo.Chciala bym zeby normalnie funkjonowac w takie upaly ,ale coz jak organizm odmawia posluszenstwa.A ten topik jak juz pisalam jest do naszego wyzalenia sie nawzajem.Nam to pasuje a jak inne osoby denerwuje nasze marudzenie to po prostu niech nie wchodza na naszą stronke,po co maja sobie psuc humor.~~23 latka~~~~pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
23 latka no tak samo mam ! upał zdecydowanie zabiera energię :o Tak jak Monola mam tendencje do niskiego ciśnienia, np. teraz mam 100/60, spac mi się chce, w nocy nie mogłam oddychac przez to gorąco, już się chwytam róznych sposobów, nawet korzystam ze specjalnych plasterków ułatwiających oddychanie :p Zimą naczynia krwionośne kurczą się pod wpływem zimna i wtedy cisnienie podnosi się, może stąd ta energia i lepsze samopoczucie, to chyba dobry trop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Ale wy mnie wcale nie denerwujecie. Tylko dziwi mnie to, że ktoś tak marudzi na wkońcu ładną letnią pogodę. Szkoda, że mnie wyganiasz, bo warto czasem podyskutować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
jak możecie wyganiać Letnie Słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~letnie slonce~~nie bierz tego tak do siebie ja tu wcale nie chce nikogo wyganiac jestem otwarta na dyskusje.Ja jeszcze kilka lat temu moglam lezec kilka godzin na sloncu i nie przeszkadzal mi zaden upal ,ale niestety cos mi sie pozmienialo po ciazy w organizmie cieplota ciala mi sie chyba podniosla.Raz nawet zaslablam i wyladowalam w szpitalu na neurologie na 3 dni.To sie na prawde nie dziw ,ze my tak nie znosimy tych upalow.Naprawde chciala bym sie cieszyc z tej pogody i biegac po sloneczku.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
nikt nikogo nie wygania:-)My po prostu na topiku tłumaczymy dlaczego nie lubimy tak wielkich upałów jak jest plus 30 w cienu,pnuje totalna susza i nie ma czym oddychać:-)Lubimy lato,słońce,lubimy jak jest CIEPŁO a nie UPALNIE!A to wielka różnica...lubimy polskie a nie tropikalne,afrykańskie lato...lubimy lato jak jest 25 a nie 35 stopni...jak wieje wietrzyk i pada letni orzeźwiajacy deszcz;-)jak trawa jest zielona a nie żólta od słońca a wszystko wokół,łacznie z nami usycha od tego nadmiernego gorąco:-oBrakuje nie tylko polskiej zlotej jesieni ale także polskiego NORMLANEGO lata z deszczykiem i wiatrem gdzie można normalnie funcjonowa bez obawy,ze się czlowiek udusi i roztopi od takich mocnych upalow:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze\' chcialabym \'pisze sie razem,przepraszam za blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~23 latka~~tak fajnie dzis marzycielsko piszesz ,ale ja tez chce takiego lata jak piszesz.Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem nad czym tu polemizowac! my nie lubimy Wy lubicie i w czym problem?? zalozcie sobie wlasny topik-ubostwiamy taki skwar!- i recze za pozostale stale bywajace dziewczyny na tym topiku ze zadna do Was nie zajrzy i nie powie ale wy narzekacie na chlod! Ja nie przecze ze lubie lato...ale lato! nie skwar,duchote i spiekote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well - Well
lubie jak jest cieplo :) ale trzeba duzo duzo duzo pic :) juz wypilam 2 litry wody ... _________________ Jestem Well... A Ty? Po prostu - www.WellnessLife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Wasz temat widzę już od dobrych kilku dni albo nawet dłużej. Więc wkońcu z ciekawości się do was dołączyłam. Poznałam i rozumiem wasze powody nielubienia upałów i troszkę szkoda że się tak męczycie. Ja jeszcze raz powtarzam, że mi nie przeszkadzają upały, bo przez wakacje nie muszę pracować:) Gdyby było inaczej pewnie bym się do was prezyłączyła:) Ale tak nie jest więc cieszę się taką pogodą, bo pewnie niedługo się to skończy, a ja tak tęskniłam za słońcem tyle miesięcy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To duzo wypilas Well Well jak na tą godzine a robilas siku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Well - Well
Tylko raz ________________ Jestem Well... A Ty? Po prostu - www.WellnessLife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiedzialyscie ,ze trzeba duzo pic???????????????? O kurcze ale porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Monola...>Ale jesteś zgryźliwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dziwnego ze nie rozumiesz jak siedzisz w mieście, ja tez siedząc w warszawie nie mogę wytrzymać, ale jak wyjadę na działke.. i siedze sobie w opalaczach nad wodą... życ nie umierać!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wiesz taka gadka ,ze trzeba duzo pic to dla dzieci ja o tym wiem i duzo pije ale to nie rozwiazuje problemu ze sie zle czuje w upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie słońce
Rozumiem. Każde dziecko wie, że trzeba dużo pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×