Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość fgfggffg
właśnie chciałam taki topic utworzyć.ja chcę piękną,ale chłodną jesień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam problemy z alergią na słońce,więc taka pogoda to........ ja chcę chłód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
wyszła mi numerologiczna 3-jka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu jak ktos ma alergie na slonce to wspolczuje .. :( Chociaz ja tez nie moge slonca przedawkowac, bo jestem potem czerwona jak rak. Niestety mam jasna karnacje :P A co do tych upałow to maja trwac jeszcze do polowy sierpnia :D bo akurat 3 wybieram sie na tydzien do swnoujscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
do połowy sierpnia ????? 😭 😭 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Madrala wybacz ;) ale jak to czytam, to myslę, że jesteś szalona ;) po prostu w głowie mi się nie mieści jak można lubić takie temperatury :o ja juz którąś noc z rzędu na palstrach do oddychania :p http://www.plastrynanos.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;p duzo osob moze tak pomyslec, no ale ludzie sa rozni :) jedni kochaja upaly, inni sie mecza w gorace dni. I fakt, ze osob z drugiej kategori jest wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
w dodatku "czuć" od ciebie taka energię, entuzjazm, kurcze jak to się robi, masz chyba dobre akumulatorki, moje się przegrzały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Już wiem :p te nowsze modele ;) działają widać na baterie słoneczne, a ja, no cóż, na przestarzałym zasilaniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
aleeee chce mi sie marudzić 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie puch - to marudz :) :D moze to pozytywniej nastawi Cie do upalow :d a tak w ogole to skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak muszą byc i tacy cą lubią upaly bo kto by nam robil zakupy .~~anabelka~~wspolczuje ci ,ze musisz isc cos kupic ja bylam wczoraj wieczorem z mezem po zapasy na tydzien albo i wiecej,normalnie jak by wojna miala byc.I nawet wieczorem bylo mi duszno.No ale jesc cos trzeba.A teraz gotuje rosolek i robie szarlotke ,wstawilam wiatrak do kuchni i tak gotuje ,a i tak nie da sie wytrzymac.A co ~~anabelka~~ty gotujesz? A ty sie ~~kasiulek~~sie nie martw 3x3 =9 to ty prawie 9 jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~wszedzie puch~~a ile masz lat ,ze mowisz ze ci sie akumulatorki przegrzaly to co ja mam powiedziec ja chyba tu najstarsza jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Mądralko klikam z podlasia, ziemia tu sucha jak pieprz. fajnie że można marudzić !@#$%!!!! :p Ludzie zabierzcie to słońce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Monola prawie XXX mam :o boże, jak te krzyzyki staro wygladają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to moje akumulatorki rzeczywiscie sa troszke mlodsze, nie dobilam jeszcze nawet XX ;) ja jestem z okolic Gorzowa i upal tu jest ciagle od miesiaca ponad :D raaj na ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Mądralko, toś ty jeszcze dziecię ;) O biedronka :) może chce pić, w radiu kazali poić stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Wiecie jak pije !! tylko jej te czułki po bokach chodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczraj napoiłam jakiegoś bezdomnego pieska :) biedaczek ... Moje dwa koty to nie chca prawie nic pic ;/ wiecej pija zima niz teraz .. dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ~~wszedzie puch~~u mnie jeszcze wiecej,ale ja tam sie czuje mlodo i nie daje sie czasowi.Grunt,ze trzymamy sie razem i mozemy sobie wspolnie pomarudzic na upaly.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam akwarium z rybkami,to nie mam kogo poic .ale plus dla was dziewczyny ,ze myslicie o zwierzatkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,ale my sie raczej radujemy jak deszcz pada albo jest najwyzej 25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem,ja kocham upały to nie powinnam tu pisać :) Mądralalala to jesteśmy razem upało-lubne :) Do połowy sierpnia upały? cuuuuudnie :) tak,jestem szalona :) Jakby ktoś pytał,lat mam prawie XXX :) Cholera chciałam się posmażyć jak codzień na balkonie,to słońce jakby zamglone i ciągle zachodzi :O Wczoraj leżałam prawie 6 godzin na tej patelni :) ślę chłodny wietrzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Macie koty, rybki, oj, to swojskie dusze :) :) Monolko, twoja proporcja wieku do stanu samopoczucia jest ok :) u mnie to na odwrót - rozum nie nadąża za wiekiem :D fatalna sprawa.. :p ;) Cleopatra już sam twój nick jest ciepłolubny, kojarzy mi się z Egiptem, piaskiem i palmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Cleopatra, chłodny wietrzyk, fajnie, a mozna się potargować ? zadowoliłoby mnie cos tak z 7 w skali Beauforta, uwielbiam wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleopatra - ja Cie znam z innego topicku, na ktorym byla mowa o tym, ze upaly sa cudowne :D btw - z jakiego miesiaca jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny o podonych upodobaniach:) Pozdrowienia dla wszystkich Lwiątek, jak sobie dajecie radę? :)Najbliższy tydzień znowu upalny. Zaczynam się martwić, że sierpień będzie desczowy, a akurat wtedy będę mogła odpocząć i trochę poszaleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze coraz wiecej u nas osob lubiacych sloneczko jak wam nie przeszkadza nasze marudzenie to piszcie z nami.Ja jeszcze kilka lat temu tez tak moglam lezec kilka godzinek na sloncu,a teraz chowam sie przed nim jak widzicie wszystko moze sie czlowiekowi pozmieniac.Byle wytrzymac ten tydzien,mam nadzieje ,ze sierpien bedzie chlodniejszy.Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×