Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

23 latka dzieki,naprawde podnioslas mnie na duchu:):) mam juz dosc tego \"poniewierania\" i tym razem nie dam sie! tymbardziej ze calkiem niezle mi idzie ;) ja wczoraj nie pisalam bo wybylam ze znajomymi na wycieczke rowerowa do lasu:) wyjechalismy o 10 a wrocilam do domu o 1 ;) ale super bylo :) pogoda jak najbardziej bo bylo chlodniutko i chmurki sie przewalalay non stop monola musisz przetrzymac ten okres przyzwyczajenia sie do aparatu,ja mam kilku znajomych ktorzy i juz maja dlugo i niedawno zaczeli to tez na poczatku jeczeli a teraz wszyscy im zazdroszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Widzę, że mało piszecie. Ja nie pisałam bo byłam na wsi, a wcześniej coś mi net nie działał. U mnie zimno:O czuć już jesień:( Anabelka...> gratuluję postawy:) Twój były nie zasługuje na Ciebie! Monola...> ten aparat to pewnie okropnie przeszkadza Ci przy jedzeniu? No cóż, ale jak się chce mieć piękne ząbki to trzeba troszkę pocierpieć:D Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!Mnie dzis nie bylo troche w domu znowu musialam jechac do dentystki po wosk do aparatu bo mi zamowila.Tragedia caly dzien cierpialam ,kazdy mnie pociesza ze to przejdzie.Mam poraniony caly jezyk,chodze i marudze.U mnie dzisiaj padal czesto deszczyk no i dobrze,jest fajnie chlodno.Pozdrawiam was,dzieki za pocieszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Dla ~~~~23latki~~~~ W Dniu Urodzin!!!! Wszystkiego co najlepsze, co dobre i mile, co budzi usmiech na twarzy, co kryje się w malenkim slowie - szczęście! Zyczy Monola. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Witajcie dziewczyny!:-)Wielkie dzięki Monola za życzenia:-)Jesteś kochana;-) U mnie dzisiaj nie pada,świeci slońce ale na szczęście nie jest dusznodzisiaj jestem trochę skacowana bo wczoraj wieczrem przyjechal do mnie kuzyn i trochę popiliśmy i teraz pomalu dochodzę do siebie:-o Monola---->współcuzje Ci z powodu tegobólu od aparatu ale wytrzymaj!!Na początku boli,trzeba to przecierpieć ale za to potem bedziesz miala śliczne ząbki:-)jak zobaczysz swoje ząbki po noszeniu to uznasz,ze warto było cierpiec dla takiego efektu;-)wiem bo moja kolezanka nosila aparatna początku bolalo ale potem sie przyzwyczaila,nawet ne czula ze nosi aparat a teraz cieszy sie pieknym usmiechem:-)Trzymaj się Monola,bol minie,pzyzwyczaisz sie do aparatu a potem będziesz z dumą pokazywac swoje piękne ząbki:-) Miłego dnia dziewczyny🌻Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) anabelka nie martw się już jestem 🌻 Wróciłam troszkę później, ale warto było zostać :) Widzę, że się kochane martwiłyście o pogodę nad morzem, ale nie było źle. Wiem, że zapowiadali cały czas deszcz, ale tego deszczu nie było :D A dwa dni było bezmchmurne niebo i sie spiekłam na czerwono, bo ja strasznie blada jestem ;) Podróż była bezpieczna, niepotrzebnie się bałam. Chociaż w drodze powrotniej jechała z nami w wagonie rezerwa i się trochę bałam, bo chodzili, tłukli się, darli i przeklinali. Aż ich po drodze na jakiejś stacji policja uspokajała. Pogoda jak dla mnie teraz wymarzona. 22 stopnie, słoneczko i wiaterek. Super!!! :D Nareszcie. Mam nadzieję, że upały już nie powrócą!!! Muszę teraz odrobić zaległości na topiku ;) letnie słońce--> gratuluję zdanego egzaminu. WIedziałam,że będzie dobrze. anabelka--> cieszę się, że jesteś twarda i stanowcza jak na lwa przystało. Nie daj mu tej satysfakcji, że może Tobą rządzić 23 latka--> sto lat, sto lat, spełnienia wszystkich marzeń i duuużo zdrówka i chłodu ;) marcheweczka--> no to miałaś z dziadkami wesoło :D Nie przejmuj się, oni zawsze tak gadają... :P Monola--> a kiedy mąż wraca? Przykro mi z powodu lusterek. Niestety Polska to nie Norwegia :( Tam nie wiedzą co znaczy słowo \"kradzież\" A co tam u poziomki? Jak dzidziuś? Urodziła już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Cześć Kasiulek:-)Fajnie,ze już wrociłaś i że mialaś pogodę nad morzem,na peweno super się bawiłaś;-)Dzięki za życzonka i pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23-latka wszystkiego Naj Naj :) spelnienia marzen 🌼 tych najbardziej skrytych szczegolnie ;) Monola jakie to uczucie? boli az tak? glowa do gory:) przyzwyczaisz sie a potem tylko.....usmiech prosze ;) Kasiu ja to tak myslalam ze spodobalo sie wam i zostaliscie dluzej ;) a jak kwatera?dalo sie przezyc? dobrze ze juz z nami jestes:)wyrobilas sie na urodzinki 23latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka szczerze mówiąc to kwatera była tragiczna :( Jak dla mnie to absolutnie nie spełniała norm unijnych ;) W łazience syf i grzyb, nie sprzątane od wieków. Po dwóch dniach przenieślimy się dwie ulice dalej i tam było 100 razy lepiej. Cena ta sama i łazienka czyściutka i nowiutka. Rośnie mi ząb mądrości i tak mnie boli,że zaraz nie wytrzymam 😭 Mam spuchnięte pół szczęki, nie mogę jeść a nawet mówić. W nocy nie mogę spać..... Buuu.... kiedy to się skończy?? To już ze 2 lata jak mi ten ząb rośnie i co jakiś czas tak na 3-4 dni zaczyna boleć a potem przechodzi. Buuu... A dentystka kazała przeczekać... taaa ... łatwo mówić.. ile mam czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Kasiu przykro mi ze tak wyszlo:( ja tam bylam 2 lata temu i bylo znosnie.... Najwazniejsze ze pogode mieliscie:) tutaj byla prawdziwa\"zima\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ~~Kasiulek~~wsrod nas brakowalo nam Ciebie.Ciesze sie ze jestes zadowolaona z wyjazdu. Dzieki wam za pocieszenia ja naprawde nie myslalam ,ze to tak boli na poczatku,najgorzej z jedzeniem.Milej wspominam porod niz ten aparat,co prawda mialam cesarke ale tez boli po.U mnie pogoda idealna taka jak lubie,bylam dzis u siostry dotlenilysmy sie z Polką na powietrzu.Pozdrawiam was,wreszcie cos u nas odzylo na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie juz spicie nie mam z kim pogadac?Jak tak to kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kasiulek...> fajnie że już jesteś, zazdroszczę Ci opalenizny:) bo ja jestem blada i chyba tego nie zmienię, u mnie od dawna już zimno i nie pamiętam co to upały:O 23 latka...> spóźnione ale za to szczere życzenia 🌼🌼🌼WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK 🌼🌼🌼 sorki że tak pózno, ale tak jak wcześniej pisałam mam ostatnio problemy z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc letnie slonce!Rzeczywiscie chyba wszyscy spią,to chyba przez deszczyk,przynajmniej u mnie pada tak z przerwami.Ale udalo mi sie wyjsc na spacerek.Ja chyba za dlugo siedze wiczorami i nie mam z kim pogadac,dopiero wtedy mam troche ciszy w domu jak mala spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane.🌻 Ja nie pisalam wczoraj, bo musialam ochlonąć po podróży ;) Poza tym mialam wczoraj gości. U mnie pogoda wymarzona. 16 stopni i od rana caly czas pada deszcz :D Jest cudownie. Ale pod koniec tygodnia znowu zapowiadaja 30 stopni :( Mam nadzieje, ze im sie to nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Cześć dziewczyny:-)Osttanio rzadko bywam na forum bo facet przyjechal do mnie więc korzystamy z okzaji i cieszymy sie sobą i tą pogodą bo wreszcie mozna wyjsć na spcer bez obawy,ze się po drodze człowiek roztopi czy udusi z duchoty:-PU mnie dzisiaj wpradzie nie pada ale jest przyjemny wiaterek i nie jest goraco.Mam nadzieje,że te prognozy o upalach sie ne sprawdzą a jeśli nawet to upaly potrawają najwyzej 1-2 dni:-oBo więcej nie zniosę:-oAle miejmy nadzieję,ze nie będzie tak strasznie. Milego dnia Kochane:-) Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!U mnie nawet cieplo,troche padalo do poludnia.Przerazila mnie znowu prognoza pogody,tez jak wy mam nadzieje ze sie nie sprawdzi bo chyba bym nie zniosla znowu tego piekla.Nie dosc ,ze sie morduje z tym aparatem na zebach to jeszcze bym sie miala z tymi upalami meczyc.Siedze i gotuje jakies papki bo nic nie moge pogryzc,najgorzej z tym jedzeniem.No i mam caly pocharatany jezyk od tych piersieni co sa na 6,ja nie wiem jak oni to produkuja zeby tak kaleczylo.Mam wizyte w piatek niech mi cos wymysli ta dentystka bo sie z tym wykoncze.Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monola trzymaj się. Pomyśl sobie, że Ty się tam z tym aparatem męczysz, a ja Ci zazdroszczę. Będziesz miała śliczne, równe ząbki. Efekt będzie piorunujący, że zapomnisz jak się nacierpiałaś. To tak jak z porodem. Zobaczysz niedługo się przyzwyczaisz i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no nie straszcie z ta pogoda :( kiedy maja powrocic?bo ja ostatnio zaniedbuj pogode;) monola takie sa poczatki:( ze jama ustna,brzegi ust moga byc posiekane:(ale przeciez to minie,zapomnisz a sliczne zabki pozostana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Cześć dziewczyny!U mnie dzisiaj jest przyjemnie chlodnawo i rzesko,wieje wiaterek,jest bardzo dobrze,Liczę na to,ze upay jednak nie wrócą,cały lipiec skwaru i duchoty wystarczy:-P Monola--->wytrzymaj kilka pierwszyscvh tygdni,wtedy jet najgorzej,potem juz sie przyzwyczaisz do aparatu,przestanie boleć a Ci pozostaną piękne ząbki,zobaczysz wtedy,ze warto bylo na początku noszenia aparatu tak sie meczyć bo efekt będzie super:-) Anabelka--->jak tam u Ciebie po rozstaniu z facetem,widzialaś sie znim jeszcze?Mam nadzieję,że dzielnie się trzymasz!Najwazniejsza w takch omentach jets siłą psychiczna1Nie daj sie a będzie dobrze!Jeszcze spotkasz fajnego faceta,którego pokochasz z wzajemnościa:-) Pozdrawiam i życzę udanego dzionka🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety anabelka już od czwartku ma być gorąco, a kulminacja w piątek i sobotę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Kasiulek kochaa nie strasz proszę tymi upalami:-oChyba nie będzie az tak gorąco jak w lipcu:-(Jesli już musi byc upal to niech bedzie tylko ewentualnie jeden dzień bo jak taki skwar potrwa dluzej to znow bedziemy sie dusic i topic😭a już zrobilo sie tak przyjemnie chlodnawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenia,jestescie wszystkie kochane.Nie martwcie sie upalami bo ponoc maja byc tylko przez 3 dni a potem ma wrocic taka pogoda jak jest teraz.Tez nie chce zeby bylo goraco ale miejmy nadzieje ,ze tym razem sie sprawdzi prognoza i upal odejdzie szybko.Albo wcale nie dojdzie tak by bylo najlepiej.Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23latka- hmm...co z nim...ostatnio przyuwazyl mnie na gg,produkowal sie,gadal jakies pierdoly na ktore nawet nie chcialo mi sie odpisywac,chcial mnie jeszcze bardziej rozzloscic...nie powiem ze mu sie nie udalo ale najwazniejsze ze nie dalam tego po sobie poznac:) nic sie nie odezwalam...nie przecze ze tam gdzies w srodku jeszcze jest....troszke boli ale na zewnatrz staram sie tego nie okazywac,dobrze sie zlozylo bo mam troszke zajec,wiec malo czasu pozostaje na myslenie... jak na razie jakos nie odczuwam zeby ponownie rzucac sie komus w ramiona;) chyba troszke przyda mi sie odpoczynku od meskiego towarzystwa...potem studia i mysle ze przejdzie mi calkowicie :) dzieki dziewczyny za pamiec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej bo nie wiem
anabelka a o co wam poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Widzę, że drżycie przed upałami:) ale też słyszałam, że mają być tylko kilka dni a potem znowu brzydko:O Ja tam się cieszę bo u mnie ciągle zimno i tęsknie za słoneczkiem. Nic się nie martwcie wytrzymacie! Monola...>ojoj pokaleczony język, to musi boleć:(trzymaj się:D Anabelka...>ten twoj ex coś nie chce się odczepić, pamiętaj głowa do góry, nie daj się zdenerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola--> to może płucz jakimś naparem z szałwii A tak swoja drogą dziewuszki, to ciekawa jestem jak wyglądacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Hmm może ja zacznę,mam 160 cm wzrostu,dość szczuplą budowę ciała, brązowe włosy do ramion,piwno-brązowe oczy,cerę w raczej ciepłym odcieniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×