Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

a co do pogody u mnie chlodniutko w nocy bardzo lało ten deszcz jest akurat potrzebny.Teraz niebo zachmurzone,ciekawe jaka dzis bedzie pogoda?Po poludniu chce jechac do siostry w odwiedzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka....> zachowanie twojego ex to nawet mnie zaskoczyło. Faceci są dziwni, nigdy nie potrafią się odpowiednio zachować. Przyniósł kwiaty i pewnie liczył na to że Ty zrobisz pierwszy krok ku zgodzie Nic się nie martw, trzymaj się i staraj się o nim zapomnieć, bo na razie Ci dobrze szło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj troszkę poszalałam i rano okropnie mnie głowa bolała:P Pogoda dalej brzydka, a w tym tygodniu wyjeżdżam znowu na wieś i tak mi się marzyło leniuchowanie pod gruszą:) Pozdrowienia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka19
Hej Dziewuszki!!Godzine temu wrocilam od babuni!Chyba o mnie zapomnialyscie juz cio??:( Ale wrocilam!!!!!myslalam ze umre tam na tej dzialce.A jak patrze na moich dziadkow to az mi sie niedobrze robi.myslalam ze ich tam pozabijam.bo siedze sobie,jeszcze sie wtedy opalalam zanim ta cudowna,chlodna pogoda nastala a moja babcia z tekstem:Kochanie a kiedy ty nam narzeczonego pzrdstawisz??bo ty masz juz dziecko praiwe 20 lat a jego cos nie widac....,dziadek przysluchujacy sie tej rozmowie krzyczy:Bozena nie mac w glowie dziecku,pzreciez ona jeszcze mloda jest,a poza tym jest za ladna i za dobra,nikt na nia nie zasluguje.... i jak tu takich ludzi sluchac??!!zawsze mi sie wydawalo ze moi dziadkowie to ludzie na poziomie a sie troszke pomylilam,ale to nic...mam spokoj do pzryszlych wakacji:) teraz znowu jestem troszke do tylu bo wiedze ze sie tu sporo dzialo *wszystkim solenizantkom zycze wszystkiego najlepszego!!duzo szczescia,przede wszystkim zdrowka,wiecej chlodnych dni i czego sobie tylko zyczycie!! *ja niestety nie ejstem z pod znaku lwa,jestem panną i za miesiac koncze 20 latek,oj starzeje sie powoli..hehe *Anabelka nie pzrejmuj sie nim,to ze sie tak zachowal to tylko o nim swiadczy,poprostu zżera go ta pieprzona,meska duma.urazilas ja zrywajac z nim a on nie moze tego pzrezyc bo jest zbyt pewny siebie.zaloze sie ze jak przyszedl z tymi kwiatami to byl przekonany ze wymiekniesz i sie nad nim zlitujesz i przyjmiesz z powrotem.nie daj sie Kochana,nie warto!!jestesmy z Toba!!!pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ~~Marcheweczka~~fajnie ,ze wrocilas bo cos spokojnie sie u nas ostatnio zrobilo.To posiedzialas sobie z dziadkami,niezle.My teraz mamy swoja wymarzoną pogode tylko szkoda naszego Kasiulka bo nad morzem ponoc zimno.Zresztą prawie kazdy gdzies wyjezdza tylko chyba ja i anabelka jestesmy w wakacje w domku.Ja bylam dzisiaj u siostry Pola poszalala na powietrzu i ladnie spi ja tez chyba niedlugo padnę.Widze że cos dzis u nas cisza na topiku,moze jutro sie cos ruszy.Pozdrawiam i zyczę spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie sloneczko ja za to dzis mam mega kaca:D marcheweczka dzieki slonko za slowa otuchy:) w umie to sama potem sie sobie dziwilam ze tak to spokojnie przyjelam nawet ironia go poczestowalam :D on daje mi te kwiaty wybakal te zyczenia i nagle taka cisza...a ja mowie cos jeszcze? a on no raczej nie ja mowie to zegnam ...nie wiem czy nie za ostro no ale....samtego chcial! marchewko co do Twoich dziadkow...hmmm...ja powiem szczerze ze przez dluzszy okres czasu mialam tak od strony rodzicow....matka to mi prawie ze zyc nie dawala :( ciagle gderala a kiedy to ja bede miala faceta i dziecko 😡 ona miala mnie majac 20 lat i wydaje jej sie ze i ja juz powinnam ...nie potrafia zrozumiec ze mam pewne swoje zasady i kryteria ktorymi kieruje sie w zyciu :) monola no z tego co widze to tylko my dzielnie nigdzie sie nie oddalamy od naszego topiku;) ja to nie moge nigdzie wyjechac bo nie mialby kto zostac ze zwierzakami w domu:( mam nadzieje ze odbebnie sobie we wrzesniu :) u mnie fatalna pogoda:( znow upal duszno i parno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim A ja się cieszę wakacjami, tylko pogoda taka jakaś nie tak:O Ale wczoraj oglądałam prognozę pogody i zapowiedzieli od soboty poprawę, może będzie nawet 30 stopni:) Wiem, wiem, nie cieszycie się... ale zawsze są jakieś plusy: nasz topik ruszy pełną parą:D Dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie kosmetyki, bo mi się wszystkie skończyły, tylko przy kasie jakoś mi mina zrzedła :O No ale co oszczędzać będę na sobie???:P A mąż i tak nie musi wiedzieć ile wydałam, niech się chłopak nie martwi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!To anabelka wczoraj bylo chyba jakies piwko ,ze masz kaca.Ja nic nie pilam ale w ogole ostatnio nie moge wstac mam taką melodie do spania.Tak czytalam co piszecie o rodzicach i dziadkach ,ze sie was czepiają co do zamązpojscia i nie rozumiem co oni od was chcą jestescie takie mlode do czego sie spieszyc jeszcze macie czas trzeba uzyc zycia ja uwielbiam swoją rodzinke,coreczke ale tez sie nie spieszylam na wszystko jest swoja kolej.Wcale sie nie przejmujcie takimi gadkami ja swojej corki na pewno nigdy nie bede poganiac zreszta ja mam troche dziwne poglady jak dla mnie to moze w ogole nie byc slubu. Przejdzmy do pogody u mnie znowu cos za cieplo i duszno jak na moj gust mam nadzieje ,ze znow cos pozniej popada.A na dodatek mam wieczorem dentystkę ostatnie przygotowania do aparatu chyba juz będę miala pod koniec tygodnia czym blizej tym bardziej sie boję ,najgorsze ponoc początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!To anabelka wczoraj bylo chyba jakies piwko ,ze masz kaca.Ja nic nie pilam ale w ogole ostatnio nie moge wstac mam taką melodie do spania.Tak czytalam co piszecie o rodzicach i dziadkach ,ze sie was czepiają co do zamązpojscia i nie rozumiem co oni od was chcą jestescie takie mlode do czego sie spieszyc jeszcze macie czas trzeba uzyc zycia ja uwielbiam swoją rodzinke,coreczke ale tez sie nie spieszylam na wszystko jest swoja kolej.Wcale sie nie przejmujcie takimi gadkami ja swojej corki na pewno nigdy nie bede poganiac zreszta ja mam troche dziwne poglady jak dla mnie to moze w ogole nie byc slubu. Przejdzmy do pogody u mnie znowu cos za cieplo i duszno jak na moj gust mam nadzieje ,ze znow cos pozniej popada.A na dodatek mam wieczorem dentystkę ostatnie przygotowania do aparatu chyba juz będę miala pod koniec tygodnia czym blizej tym bardziej sie boję ,najgorsze ponoc początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka19
Czesc!!!!! Wlasnie wstalam,wreszcie sie wyspalam w swoim lozeczku,bo na dzialce spalam z kuzynkami w namiocie.Przez pierwsze dni bylo fajnie ale pozniej coraz gorzej i niewygodnie:) Moje kuzynki nie mogly sie wyspac bo caly czas nadawalam w nocy,nie moja wina że ze mnie taka gadula:) Przynajmniej sie tutaj wygadam,chyba krzyczec nie bedziecie,ale jak bedziecie mnie mialy dosc to walic prosto z mostu. U mnie pogoda taka sobie.Raz slonce,raz chmury nie wiadomo jak sie ubrac.Na szczescie nigdzie dzisiaj nie wychodze. *Letnie slonce,a co sobie kupilas??mnie tez sie sporo pokonczylo,bo mi wszystko mlodsze kuzynki pozuzywaly:0Malowac sie im zachcialo hehe:) *Co zamierzacie dzisiaj robic??Bo ja zjem zaraz sniadanko i bede sie nudzic.Moze mi wymyslicie jakies zajecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coc mi sie pokrecilo i mi sie wpis powtorzyl. Czesc ~~letnie slonce~~no troche mnie przestraszylas tą temperaturą mam nadzieje ,ze sie nie sprawdzi.Fajnie ,ze sobie kupilas kosmetyki ja tez lubie je kupowac tez musze sie wybrac po jakis blyszczyk i lakier do paznokci.A ty co kupilas ciekawego? No i masz racje po co faceci maja wszystko wiedziec szkoda ich stresowac. a wlasnie co do blyszczyka moze mi cos dziewczyny doradzicie chcę jakis kolor bezowo -rozowy taki naturalny i nie wiem jaki kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka19
Hej Monola!! A moze Ty mi wymyslisz jakies zajecie.Bo tak sobie mysle ze jak masz corke to pewnie jej tez sie nudzi i musisz wymyslac jej cos do roboty hehe:) nie no zartuje sobie,ale nie wiecie co moge porobic sama w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mozesz Marcheweczka poukladac klocki Duplo albo pomalowac farbami no albo wozeczek z lalkami.Moja corka bedzie miala we wrzesniu 3 latka to raczej ci nic nie wymysle.A tak powaznie jakas ksiazka zostaje albo nasze forum.My zaraz na jakis spacer chyba pojdziemy.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj dziewczyny mnie to chyba jakies chorobsko bierze:( temperaturki dostalam i okropnie sie czuje,watpie zeby to sprawka kaca bo az tak duzo nie wypilam ,znam swoj umiar ale dzis to ja nawet nic przelknac nie moge,chodze jakas taka oslabiona:( letnie slonce wez nas nie przerazaj tymi upalami :( chociaz nawet mi znajoma mowila ze podobno to prawda:( marcheweczka pisz pisz i jeszcz raz pisz:) ja tez dzis nie wylaze z domu wiec mozemy razem ponarzekac ;) monola co do blyszczykow to zalezy jaki przedzial cenowy z tych tanszych dobre sa inglota;bell nie polecam bo wcale nie nawilza a z drozszych super jest lancome i sally hansen,dobry tez isa dory a gama kolorkow dosyc pokazna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka19
Anabelka Ty nie wiesz co mowisz,jak ja sie rozgadam to....klawiatura mi padnie hehe:) co do blyszczykow to nie polecam z oriflame,sa beznadziejne. Najlepiej Monola zobacz w jakiejs drogerii,powiedz jaki chcesz kolor to Ci doradza tam. Monola dzieki za wymyslone zajecia,chyba wybiore to z wozeczkiem,ale fajnie bym wygladala.Zabawkoy wozek ktory mi siega do kolan hehe:):) A Ty Anabelka co bedziesz robila?? Bo ja caly czas na forum siedziec nie moge bo mam mlodsza siostre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcheweczka siadaj tu i mnie zabawiaj :D dzis znow mysle o nim....nie wiem co mi jest,przeciez on jest dla mnie okropny...boże dziewczyny zebyscie wiedzialy co on mi mowil...tuz przed klotnia....\"jak Ci sie nie podoba to sobie znajdz innego\" .....czasem mysle ze moze ja jestem jakos automatycznie nastawiona na taki zwiazek destrukcyjny,toksyczny...kiedys matka mi tak powiedziala mowi zobaczysz Weronika Ciebie to zatrzyma facet nie dobry,posluszny tylko taki ktory bedzie cie trzymal krotko....teraz widze ze cos w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !Co tak u nas spokojnie?Mnie nie bylo caly dzien dopiero zjechalam na baze.Co u was jak sie anabelka czujesz bo pisalas ,ze cos Cie bierze mam nadzieje ,ze juz jest dobrze.Ja sie dzis wkurzylam wychodze sobie na spacerek w dzien przed blok patrze a mi stlukli prawe lusterko w samochodzie bo nie mogli wyjąc ,a lewe lusterko ukradli i po zlosci cala obudowę zniszczyli,myslalam ze mnie szlag trafi łapy bym poucinała.Musialam wsiasc i jezdzic po sklepach nigdzie nie bylo wszedzie na zamowienia.W koncu brat pojechal ze mną do jakiegos kolegi na szrot i znalezli mi .Cale szczescie bo jak bym jezdzila no i zaoszczedzilam bo nowe ze 150 zl.a tak zaplacilam 60 zl. a jest jak nowe.Dzieki wam za rady w sprawie blyszczykow moze jutro gdzies pojde no chcialam taki w sredniej cenie Lancome sA fajne ale troche drogie moze zobacze te z Isadory widzialam kolo mnie.Kiedys bardziej szalalam z kosmetykami ale to jak jezdzilam z mezem do Niemiec tam nie dosc że zarobki wieksze to kosmetyki te z gornej polki tansze niz u nas.Teraz to tylko maz mi tusz przywozi i perfumy jak mu napisze konkretnie jaki bo wiadomo jak to facet nie zna sie na tym.Ale sie rozpisalam musialam sie wyzalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty anabelka nie nastawiaj sie w ten sposob bo naprawde duzo zalezy od naszej psychiki.Mysl ,ze zaslugujesz na super faceta ,ktory bedzie Cie bardzo kochal a zobaczysz ,ze tak bedzie.Z czasem naprawde sie wszystko ulozy sluchaj starszej doswiadczonej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc co taka cisza ?Wstawac spiochy gdzie jestescie?A myslalam ,ze ja dlugo spię.Co porabiacie upalow nie ma i topik pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Cześć Dziewczyny!!!:-)Nie byl mnie troszkę na forum to przyjechal do mnie facet na kilkanascie dni(na codzien on mieszka w Lodzi więc troszke km nas dzieli:-o)Tak wiec siedzimy teraz razem i nadrabiamy czas kiedy jesteśmy dlaeko od siebie;-)Teraz on poszedl na miasto a ja dorwlaam sie do forum;-)Umnie od kilku dni i nocy z malymi przerwami non stop pada:-)Ale nie jest zby zimno w ciągu dni,wczorak poznym popoludniem bylo nawet troche duszno ale dzisiaj rano na szczęście zrobiło sie chlodnie;-)Tak ię cieszę,że nie ma juz upałow;-DMam tylko nadzieję,że nad morzem jest cieplej i nasz Kasiulek ma fajną pogodę:-) Monola----> bardzo mi przykro z powodu lusterek:-(Niesety chmastwo i chuliganstwo niektorych ludzi nie zna ganic😡Juz kurde wszystko kradną i niszczą:-o Anabelka---->mam nadizeje,ze dzielnie trzymasz sie po rozstaniu z facetem,czytałąm jaki zrobil Ci prezent z tymi rozami...cóż wydaje mi sie,że moze myślal,że sie zlamiesz i moze do niego wrócisz...faceci są niekiedy bardzo dziwni,czasmi zupelnie ich nie rozumiem:-oAle dobrze,że nie dajesz sie.Mysle,ze zaslugujesz na naprawdę wartościowego chlopaka,kto9ry bedzie bezgranicznie Cię kochal i szanowal.Na pewnokiedyś spotkasz kogoś takiego:-) A jeszcze co pogody to wszyscy wokól narzekają,ze zimno,ze pada,ze juz takie upaly nie wrócą itp.a ja sie cieszę z tego co wywoluje ogolnie zdziwnie wsród moich znajomych a nwet chlopaka,ktory dziwil sie,ze az tak cieszę sie,ze uapaly już odeszly(mam nadzieje,ze juz na dobre;-))Wreszcie zalatwilam wszystkie zalegle sprawy w domu i na mieście,wreszcie zrobilam zakupy bo przez ten upal wogole na nic nie mialam ochoty:-o Dobrze,ze jest tak jak jest,ten chlodizk jets naprawdę super:-) pozdarwiam Was Kcohane i życzę przyjemnego dzionka🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki 23latka,fajnie ze sie odezwalas dawno Cie nie bylo.Ciesze sie ze sobie fajnie czas spedzasz ze swoim facetem wiadomo jak dzieli was taka odleglosc musicie nadrobic zaleglosci.Baw sie dobrze! U mnie nie padalo od soboty,ja tez jak glupia ciesze sie z takiej pogody chociaz nawet jak dla mnie to momentami jest jeszcze za cieplo i duszno.Mogla by juz zostac taka pogoda za upalami nie tesknie.Tez nadrabiam teraz zaleglosci wreszcie chata posprzatana.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka19
Czesc dziewuszki!!!! Nie odezwalam sie wczoraj bo rodzinka sie do mnie zwalila i moja kochna ciocia mi zostawila 16letnia coreczke!!kurde co ja mam z nia rozbic??wyjsc nie ma gdzie,na zakupy wszedzie daleko musialabym pociagiem do radomia albo busem ktory jezdzi co 5 godzin do wawy,wiec wszystko odpada.opalac nam sie nie chce,poza tym ja za bardzo nie lubie.wymyslcie cos!!!najgorsze ze w przyszlym tygodniu ja do niej jade na jakies 10 dni wiec nie wiem czy bede sie mogla odezwac,bo nie maja neta.niby Łódz takie cywilizowane miasto a tu prosze heehe:) Pozdrowienia dla wszystkich Monola lusterkami sie nie pzrejmuj,tak bylo,jest i bedzie zawsze:POLSKA to beznadziejny kraj,jak bede miala szanse to zostawiam to wszystko w pierony i wyjezdzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie poszlam poprawic humorek kupilam ten blyszczyk w koncu Isa Dory taki rozowy ale ladny jest teraz tego mnostwo czlowiek glupieje nie wiadomo co wybrac.A lakier kupilam ten co zwykle z Maybelline taki z zelazem jasniutki bezowy jak do franc.manik.Od razu mi lepiej.U mnie coc grzmi zbiera sie na burzę ale ciekawe pewnie jak zwykle przejdzie wszystko bokiem.Co tam u was dziewczyny ~~anabelka~~cos sie nie odzywasz martwie sie i tesknię.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny nie bylo mnie wczoraj bo praktycznie nie mialam kiedy :( z samego rana na 10 powinnam byc w jednym urzedzie ale oczywiscie przysnelo mi sie do 11 😡 wiec spieszylam sie i nie wlaczalam nawet kompa potem jak juz padnieta wracalam o 22 do domu przed moim blokiem kogo ujrzalam....? brawo zgadlyscie! Jego.... znow przyszedl ja juz powiem szczerze ze nie mialam nawet sily na kolejne zaczepki z jego strony,wiec po prostu spytalam po co przyszedles,a on ze chce pogadac czy moze do mnie wejsc,no wiec gdyby nie to ze ja nogi odmawialy mi posluszenstwa po calodziennej bieganinie to bym go chyba nie zaprosila...wszedl i zaczal gadac...ale to co on mowil to sie kompletnie kupy nie trzymalo,zaczal zazalenia w stylu ze ja go olalam bo sie tyle nie odzywalam czyli ze mam go gdzies! no kurcze az mnie wkurzyl! a co to on nie moze sie odezwac?nie moze zrobic pierwszego kroku? powiedzialam mu to a on ze nie bo jemu meska duma nie pozwala!!! wyobrazacie sobie to? myslalam ze go strzele w pysk! juz mialam tego dosc! wiec powiedzialam ze a na to co teraz robisz meska duma ci pozwala? a on ze tez nie na co ja odpowiedzialam no to splywaj stad! on szczerze mowiac nie wierzyl chyba w te slowa ale oczywiscie jak przystalo na dumnego pawia wyszedl :] mi potem nerwy juz puscily,jak poszedl ja zaczelam ryczec jak male dziecko...nie wytrzymalam ale dobre i to ze przy nim sie nie rozkleilam u mnie pogoda wrecz boska wczoraj troszke popadalo ale jest chmurnie i chlodniutko :) o ile sie nie myle to dzis juz wraca do nas Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc anabelka!Napisze pozniej bo zaraz lece do urzedu spiesze sie.Ale jaja z tym bylym masz,trzymaj sie jestem z Ciebie dumna ze sie nie zlamalas.Kurcze co on mysli ze kobiety dumy nie maja.Pa pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monola dopiero teraz przeczytalam co sie mialas z tymi lusterkami:( ehh takie jest zycie jak to marchewka napisala:( sa ludzie i taborety😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem mialam troche spraw do zalatwienia i jeszcze zakupy,najezdzilam sie po miescie.A lało u mnie do poludnia bardzo normalnie oberwanie chmury.A potem nagle slonce i duchota ,jakas dziwna ta pogoda co chwile sie zmienia ,ale chyba juz wszystko zniosę byle upalow nie bylo.I jeszcze mi cos dzis net nie dzialal albo telefon jutro maja mi drugi modem zalozyc bo czesto mam jakies usterki. ~~anabelka~~caly czas mysle o tej twojej sytuacji . i nie wiem o co mu chodzi,co juz troche zapomnisz to on sie pojawia.Chyba on oczekiwal ,ze bedziesz za nim biegac i go przepraszac ,naprawde nie wiem.Nie daj sie ,badz twarda !Pozdrawiam Cie gorąco!W razie czego pisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Witajcie Dziewczyny!U mnie zonu dzisiaj sloneczko ale na szczęście nie grzeje tak mocno jak wczasie upalów:-otaką pogode jeszcze zniosę,mam nadzieje,że jakby sie miala coś zmienic to tylko na chlodniejszą a nie znow na spiekotę:-PZa to w nocy cudnie mi sie spalo o bylo przyjemnie chlodn i rzęsko;-) Anabelka---->Twoj facet zachowuje się co najmniej dziwnie,w sumie achowuje się jak typowy odrzucny facet czyli unosząc się męska duma próbuje byc moze wziść Cie na litosć,ma chyba nadzieje,ze moze go przeprosiusz,ze z nim zerwąłś i do niego wrócisz:-ona dodatek te teksty,że męska duma czegos mu nie pozwala:-PA czy on nie wzial pod uwagę,że kobiety też mają swoja dumę i Twoja kobieca duma nie pozoli Ci go przepraszac i się trzymasz dzielnie przy nim ,nie rozklejasz sie na ego oczach,na dodatek kazal mu się wynieść z domu:-PI dobrze,tak trzymaj,nie daj się!!!Zaslugujesz na wyjątkowego faceta a przed tym nie musiz się z niczego tumaczyc czy go za cokolwiek przepraszac!!!Bądz siln,pewna siebie i stanowcza!!Dasz radę dziewczyno,naprawdę:-) Pozdrawiam wszystkie bywlzynie topiku i zyczę milego dnia🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Ja juz mam od dzis aparat na ząbkach ,jestem zmeczona dwie godziny samo zakladanie.Nie moge sie przyzwyczaic to jest straszne ,mecze sie okropnie.Przeszkadza jak cholera ,a najgorzej z jedzeniem ,nawet herbaty sie nie moge normalnie napic.I tak dwa lata,na wlasne zyczenie.Ponoc najgorszy pierwszy tydzien zobaczymy.Co u was jakos u nas pusto ostatnio.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×