Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Hej kochane. U mnie duchota, niby słońca nie ma, ale jest 30 stopni 😭 Jutro jadę nad morze pociągiem nocnym i się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio nie muszę się bać?? Kurka będę jechać ponad 12 godzin. no i boję się kradzieży albo napadu, albo że sie pociag wykolei (tfu,tfu,tfu) wiem, że to chore :o Zresztą ja to sie zawsze wszystkiego boję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się zachmurzyło i trochę pokropiło, ale nadal gorąco. Mam nadzieję, że mi pranie na jutro wyschnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
u nie dzisiaj w nocy padalo:-Dtzn.zaczęlo padac w sumie nad ranem ok.4,o 7 byly jeszcze mokre chodniki,bylo chlodnawo i rzeko;)Ale potem znow zaczelo grzac i teraz jets mega duszno;-(Wprawdzie nad miastem wisza ciemne chmury ale nie wiem czy cos z nich popada:-o Kasiulek,fajie masz,ze jedziesz:-)Wypoczniesz sobie,odpoczniesz od tej duchoty bo nad morzem nie odczuwa sie tak upalow,nie jest tak parno no i wogole lepiej tam znosi sie ten skwar:-)Nie bój się jechac noca pociągiem,jedziesz z facetem a nie sama wiec na pewno bedziesz sie czula bezpiecznie i bedzie Ci raźniej.Znalzlam dzisiaj topik,dziewczyna ma podobny problem do Twojego,tez boi sie jechac pociągiem nocą.Moze skorzystasz z tamtych porad:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3282670 Życzę chlodnego i rzeskiego dzionka i wieczoru:-)A Tobie Kasiulek udanej,bezpiecznej,przyjemnej podróży i super wakacji:-) Pozdrawiam🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 latka--> dziękuję. Kochana jesteś 🌻 Oj w sumie, to przecież ludzie jakoś jezdza i sie nie boją. Widziałam linka, rzeczywiście temat dla mnie idealny. Ehh.. ja to stara panikara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie boj zabki ;) moi znajomi jak juz mowilam ci co byli nad morzem tez jechali noca wlasnie i jakos dojechali,wiesz owszem zdarzaja sie jakies tego typu akcje ale nie ma co panikowac tym bardziej ze to sezon bedzie masa ludzi no i najwazniejsze jedziesz z facetem:D u mnie znow duchota sie zrobila pomimo ze nie ma slonca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis pogoda w kratkę ,rano padalo potem jak poszlysmy po zakupy to sie strasznie parno zrobilo ledwo wrocilam cala zgrzana,a pod wieczor znowu chlodniej i rzesko.Ale w porownaniu z upalami to jest super. ~Kasiulek~~zycze Ci udanej podrozy i wypoczynku nad tym morzem! A tak w ogole na co my bedziemy sobie dziewczyny narzekac jak bedzie chlodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola...> ja będę narzekać że jest chłodno:D Kasiulek...> naprawdę im więcej ludzi w pociągu tym lepiej, a napewno tak będzie bo są przecież wakacje. No i oczywiście masz ochronę, jedziesz przecież z facetem:classic_cool: Miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie sloneczko dzieki za pamiec :) wiecie....wlasnie wracam z zakupow...wyszlam z domku z super humorkiem a po drodze gdzies go zapodzialam...jestem sobie ze znajoma a tu nagle kogo widze...Jego....byl sam... moja znajoma odruchowo podeszla do niego i sie przywitala a On...jak na niego spojrzalam to widzialam kompletnie obca osobe,to nie byl juz ten sam facet,dopiero w tym momencie uswiadomilam sobie ze to naprawde koniec..nie wiedzialam ze to moze az tak bolec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Dobranoc Dziewczynki:-)Mllych,kolorowych snów,chłodnej nocki i przyjemnego rześkiego jutrzejszego dnia:-) 🖐️Idę spać,dzisiaj chyba wreszie normalnie usnę bo zrobilo się u mnie cudownie chlodno,niedawno spadł deszczyk i jest takie rzeskie powietrze;-)Aż milo bedzie zasnąć;-)Przynajmniej w nocy nie będę usuychala z duchoty jak podczas upalow:-oMam nadzieję,że jutro nie bedzie tak okropnego skwru o te rześki powietrze i przyjemny chłodek się trzyma;-)Słoneczko moze siwecic byle nie za ostro,takie jak ets wiosna zupelnie wystarczy:-) Dobranoc i papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kochane jesteście, ze mi dodajecie otuchy przed podróżą 🌻 anabelka nie łam się, musisz byc silna jak na lwa przystało:D Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam na tydzień. Będę za Wami tęskniła :) Mam nadzieję, że jak wrócę, to topik nadal będzie się trzymał. U mnie dzisiaj 20 stopni i pochmurno, a całą noc padało. Cudownie, ale.... nad morzem zamawiam słońce i ciepełko!!! :) Jak się upały skończą, to nie będziemy narzekać tylko będziemy sobie gadać i plotkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola...> WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO:D🌼🌼[kwiatek Anabelka...> Trzymaj się i nie pokazuj mu że Ciebie to rozstanie boli, nie dawaj mu powodu do satysfakcji:) Kasiulek...> Miłej jazdy pociągiem, dużo słońca i ciepłych kąpieli w morzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, czuję się okropnie😭, jutro ten dzień na który tak długo czekałam. Nie wiem jak sobie dam radę, bo jestem okropna panikara:OOd wczoraj biorę tabletki na uspokojenie:( bo mój organizm szaleje:( Chce być już po, bezwzględu na wynik, ale poooooooo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie słońce nie bój nic, my trzymamy ksiuki, więc będzie dobrze :D Monola mam nadzieję, że mi wybaczysz, bo z tej gorączki przedwyjazdowej zapomniałam złożyć Ci życzeń z samego rana:o Ale za to teraz życzę Ci duuużo szczęścia, zdrówka dla całej rodziny, miłości i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. Buziaczki 🌻 http://kartki.onet.pl/788,,,,,urodziny-dla_niej-swiece,kartki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak tak ja sie oczywiscie przylaczam do zyczen,wszystkiego Naj Monola spelnienia najskrytszych marzen i oby maz sie nie zmienial i kochal Cie az po grob :) 🌼 Kasiu a Ty nie przejmuj sie tylko wskakuj bezstresowo do pociagu,nasz topik nie umrze bo przeciez upaly zapowiadaja nawet na pazdziernik:D:D udanego wypoczynku i wracaj do nas jak najszybciej :) letnie sloneczko dobrze ze bierzesz cos uspokoajajacego tylko lepiej zeby to nie bylo za bardzo ingerujace w zdrowie,jakies melisy ok ale zadnyh prozackow ;) to oczywiscie byl maly niewinny zarcik :) bedzie dobrze glowka do gory:) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń:-)🌻🌻🌻🌻🌻dla Monoli:-) Kasiulek---->przyjemnej i bezpiecznej podróy oraz milego,udanego wypoczynku nad morzem:-) Letnie slońce--->powodzenia na egzaminie,będziemy trzymać za Ciebie kciuki:-) Anabelka--->mam nadzieję,że dzielnie trzymasz się po rozstaiu z chlopakiem,nie daj się,bądź silna i dzielna jak przystalo na Lwa:-) A u mnie dizsiaj jest super pogoda,nie jest duszno a rześko i bardzo przyjemni,wieje wiaterek,slonce nieśmialo świeci porzez chmurki;-)Jest tak tak przyjemnie chlodnawo,ze aż mam więcej energii do dzialania:-)W nocy troche padalo najważniejsze ,ze już nie ma tych afrykańskich upalow i wreszcie jest normalne,polskie lato;-) Milego dnia Dziewczynki:-)Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~letnie slonce~~~ ~~~~Kasiulek~~~ ~~~anabelka~~~ ~~~23latka~~~ Z calego serca dziekuje wam za zyczenia,to bardzo mile ze pamietalyscie.Nawet nie wiecie jaka to dla mnie niespodzianka.Jestescie wszystkie Kochane! A misio z tortem i krowki super,Pola zobaczyla i byla zachwycona.Jeszcze raz bardzo wam dziekuje i wszystkie pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie mi! jak się ubrać na egzamin??? Przygotowałam: Jasną spódnicę (jasny beż) trochę poniżej kolan, czarny żakiecik, do tego biała zwykła bluzeczka (taka bez żadnych kołnieżyków itp :O ), no i czarne sandałki. Co wy na to, czy kolor jasny+czerń będzie ok? Przymierzałam jasny żakiecik ale jakoś mi nie pasował tak mdło... Aha nie chce wyglądac zbyt elegancko, muszę wyglądać normalnie i wzbudzać zaufanie i poztywnie nastawić komisję:) Proszę pomóżcie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Letnie słońce myślę,ze ten zestaw jasny+czarny bedzie odpiwedni i bedzie Ci pasowal,bezisz w tym wyglądala bardzo ladnie:-)Jasny zakiecik do jasnej spodnicy też pasuje ale ja wybralabym zestaw jasna spodnica i czarny zakiet bo jak ubierzesz wszystko jasno to może rzeczywiscie wyglądać to blado i mdlo:-oPoza tym masz czarne sandalki,do czarnego żakietu bedą idealnie pasować:-)Do tego a bezowa spodniczka,biąl bluzka i będzie super;-) Powodzenia na egzaminie:-0Caly czas trzymamy kciuki za Ciebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 latka...>Dzięki za poradę:) Dziewczyny wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy i za to że trzymacie za mnie w kciuki:D Pa Pa! Pewnie jeszcze coś napiszę bo do wieczora daleko;) a dzisiaj już nic się nie uczę. Niech się dzieje co chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie sloneczko ja tez jestem za tym co mowi 23latka:) wszystko na jasno to byloby zbyt monotonnie a ten zestaw co wybralas jest ok :) 23latka pytalas co u mnie...ehh wstyd mi sie wogole przyznac ale przeplakalam prawie cala noc 😭 dzis wygladam jak wyplosz z tymi podkrazonymi oczami....nie wiem,nie daje sobie rady, po tym jak go wczoraj widzialam to ...tak jakbym mu zwisala kompletnie,odzywal sie do mnie wrecz drwiaco i ironicznie,tak jakbym byla jakims smieciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie slonce napisz dokladnie o ktorej to godzinie? i wyskocz gdzies dzis sobie na spacerek moze na rowerek jesli masz ochote tak aby sie zrelaksowac,a dzis ksiazki w kat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Anabelka wiem,że roztsanie boli,szczególnie z kimś kogo naprawdę kochałaś:-(Ale uwierz m,czas leczy rany,z czasem bedzie C lepiej i lżej,musisz tylko być silna,nie poddawaj sie.Wyplacz sie jak to tylko przyniesie Ci ulgę.Ale badz dzielna,trzymaj się.W sumie to lepiej ze rozstaliscie sie teraz niz gdyby jeszcze dluzej ze sobą byliscie,im dluzszy staz w zwiazku tym rozstanie ciezsze i bardziej bolesne:-o Na pewno znajdziesz faceta który bedzie Cię kochl i szanowla,ktorego Ty tez pokochasz a o swoim ex raz na zawsze zapomnisz!!Tego Ci zycze z calego serca,badz silna,nie poddawaj sie,jestes wartosciową,mądra i symaptyczna dziewczyna i zaslugujesz na naprawdę wyjątkowego faceta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka...> drwina i ironia to reakcje obronne faceta, dla niego porażką jest to że dziewczyna z nim zerwała. Próbuje pokazać że to dla niego nic nie znaczy, a tak naprawdę to myślę że trochę się tym wszytskim przejął. Trzymaj się mocno, popłacz jeszcze trochę a potem wszystko minie i będzie ok:) Egzamin mam jutro o 11.15. Niestety mam go w innym mieście i muszę dojechać pociągiem półtora godziny, więc z domu będę musiała wyjechać o 8:( Odezwę się jutro popołudniu, będę wreszcie poooooooo:D Pa pa dziewczyny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Za 2,5 godziny mam pociąg. Boję się. Ale to chyba normalne przed wyjazdem, że człowiek ma ścisniety żołądek :P Najlepsze życzenia dla następnej w urodzinowej kolejce anabelki 🌻 Składam teraz, bo nie bede mogla tego zrobic pojutrze z powodu braku dostepu do neta. Za tydzien wracam. Mam nadzieje, że bedziecie za mna tesknily ;) Papa. I chłodku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~Kasiulek~~Pa pa!Wracaj do nas cala i zdrowa i wypoczeta. ~~anabelka~~mysle ,ze zachowanie twojego bylego powinno utwierdzic cie w tym ze twoja decyzja byla sluszna.Nie bede sie tu powtarzac ale zobaczysz z czasem bedzie ci latwiej. Ja zrobilam dzis maraton po sklepach kupilam sobie staniczek i Poli kilka ciuszkow.Jak wyjezdzalam bylo fajnie po deszczu a pozniej sie zrobila straszna duchota.No ale troszke sobie humor poprawilam zakupami.No nastepna w kolejce do urodzin jest anabelka. ~~letnie slonce~~tez bede jutro trzymac kciuki,jak tylko wrocisz daj nam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×