Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość 23 latka
w sumie jestem zadowolona zwyglądu ale jeśli mialabm coś w sobie zmienic to wolalabym być nieco wyższaz figury i wlosów jestem zadowolona tylko chcialabym miec przynjamniej 168;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toja też ;) Mam 169 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, tzn. taką w sam raz :P (ale skromna jestem) Mam bardzo jasne (naturalne) blond włosy za ramiona, jasną karnację, szare oczy i troszkę jasnych piegów. :D UIubione kolory: zielony i pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 168 cm wzrostu i jestem szczupła, chciałabym trochę przytyć ale w moim przypadku to się chyba nie da zrobić:) Włosy - ciemny bolnd do ramion, jasna cera, nawet za bardzo:D Miałam się opalić w te wakacje ale coś sierpień nie dopisuje z pogodą, a lipiec no to same wiecie...uczyłam się:( A Ty Kasiulek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie słońce--> jasna skóra jest piękna. Taka szlachetna. Zobacz np. Nicole Kidman czy Liv Tayler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
ja takze mam proste wlosy z grzywką na bok,teraz je zapuszczam,chcialam zafarbować sobie wlosy na ciemny brąz ale postanowilam postwic na naturę i pozostać przy swoim jasno czekoladowym brązie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
zgadzam sie z Wami,jasna skóra,ktorej sie nie opala nadmiernie albo wogole jest delikatniejsza,ladniejsza niż ta usamżona ns loncu czy solarium:-PPoza tym starzeje sie wolniej,jeszcze kilka lat temu opalalam się ale teraz unikam raczej slonce,raz ze szkoda mi skóry ,dwa,ze nie znoszą upalow i smazenie sie na slońcu:-oJeżeli już się opalę latem to "przyadkowo",ze tak powiem,jak spaceruje w czasie slonecznego dnia:-)Ale zeby lezec plackiem na sloncu?O co to to nie:-PNawet będąc nad wodą,na plazy to wolę poplywać,pochodzić po plazy niż smazyć się plackiem na lezaku czy kocu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chwile mnie nie bylo a tu tyle wpisow ,wreszcie jakis ruch sie zrobil.Chyba to nadchodzace upaly zrobily.Same laski na naszym topiku.To i ja cos napisze o sobie.Mam 159cm wzrostu i jestem straszna chudziną wlasnie jestem w trakcie diety na przytycie tylko mi aparat troche to utrudnia.Mam raczej ciemną karnacje no ale nie tak bardzo,jestem brunetką tylko robie cienkie jasne pasemka,oczy mam takie brazowo zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Monola---->z Ciebie też jest łądna kobitka,z pozostalych forumowiczek też:-)Rzeczwysićie ruch się zrobil na topiku,mam nazieję,ze powodem nie sa nadchodzące upaly bo duchoty to ja mam dość już w tym roku,caly upalny i suchy lipec wystarczył:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co bylam na spacerku ,wlasnie wrocilam i chyba pierwszy raz od dawna zmarzlam.Jakos tak chlodno sie zrobilo.Ale tez wole to niz duchote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to widze ze najwyzsza poki co ;) mam 175 wzrostu,blond wloski,zielone oczka i w szczupla figurke :) w sumie to nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co marcheweczka pisała, to też ładna dziewuszka :) A wiecie co? ja mam strasznie dużo kompleksów i ciągle porownuję się z innymi dziewczynami. Nie muszę chyba dodawać, że bilans ten wg mnie zawsze wychodzi na niekorzyść. Potrafię się porównywać ze skrajnie różnymi typami dziewczyn i zawsze uważam się za gorszą i brzydszą. Ehh... niskie poczucie wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
w pelni zgadzam sie z Anabelką:-)Nie porownój się do nikogo,kazdy jets inny i nie ma sensu porownywac sie do kogokolwiek,każdy jest wyjatkowy i niepowtarzalny!Najwazniejsze aby podobac się sobie i siebie w pelni zaakceptowac!Porownywani sie do innych nie ma sensu,kazda z nas jest inna i jedyna w swoim rodzaju;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem najnizsza z was kurcze i najstarsza.Wiadomo kazdy ma tam jakies kompleksy ale ja tam sie nie przejmuje grunt zeby byc szczesliwym.wedlug mnie zaliczam sie do przecietnych,ale jak patrze na dziewczyny w swoim wieku to uwazam ,ze nie jest tak zle ja przy niektorych zwlaszcza z figury i ubioru to na jakas dziewczynke wygladam.Wiecznie dziny i kangureczki,no i adidaski,zapomnialam o plecaczku.A wy to w ogole jakies modelki jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
nie przesadzaj Monola z tymi mdelkami:Pja w kazdym badź razie nia nie jestem ale lubię i akcpetuję so0wj wygląd pomimo pewnych niedoskonalosci.Kazdy powinien polubić siebie.fajnie ze wyglądasz młodo i ze tak sie czujesz,po Twoih wypowiedziach,bardzo sympatycznych i naturalnych nigdy bym Ci nie dala tyle lat ile masz,czuje sie jakbyś byla naszą rowiesniczką:-)Tak trzymaj Monola,najwazniejsze to zachowac młodość ducha! Pozdrawiam izyczę udanego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem kochane, że takie porównywanie się nie ma żadnego sensu, ale moje niskie poczucie wartości niestety czasami mnie dobija. Są dni, w których się sobie podobam, ale to rzadko. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Każda kobieta ma czaem takie chwile,ze się sobie nie podoba:oAle należy strac sie aby takich chwil bylo jak najmniej,tzreba polubic i zaakceptować siebie ze wszystikimi swoimi zaletami i wadami.Glowa do góry Kasiulek,uwierz w siebie:-) A co do pogody to dz\iś u mnie znowu zaczyna robic się gorąco:-oPodobno jutro i pojutrze ma byc jeszcze gorze😭Żeby tylko te upalne dni szybko minęly bo nie chcę znowu powtorki lipcowego skwaru przez kilka tygodni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wiecie dziewczyny co mi sie w sobie podoba?glownie moj wzrost;) zawsze chcialam byc wysoka i powiem szczerze ze ta zaleta przyslania mi innych plusy :D nie wiem czemu ale zawsze jak np widze panne ktora ma wieksze piersi albo cos innego ladne to mysle sobie eee a ja jestem wysoka i jakos to dziala :D:D moze to glupie ale grunt ze nie chodze zdolowana,trzeba w sobie znalezc cos co sie nam maxymalnie podoba,kazda to ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
wszędzie puch--->mam nadzieję,ze niedlugo odwiedzisz nasz topik:-)Przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia urodzinowe🌻🌻🌻WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!:-)Dużo zdrówka,szczęścia i spelnienia marzeń;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Anabelka--->i bardzo dobrze,ze masz takie podejście do siebie i potrafisz znaleść w sobie zalety:-)Kzy je ma,trzeba tylko je w sobie znaleść i docenic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"wszędzie puch\" ma dzisiaj urodziny??? O ja głupia zapomniałam :o Składam więc spóźnione ale najszczersze życzenia. Dużo zdrówka, miłości, radości i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń!!! 🌻 👄 Z tymi kompleksami to nie jest tak łatwo. One już mną tak zawładnęły, że nie chcą sobie tak po prostu odejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabalka o co wam poszlo
ze zerwalas z choplakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabalka o co wam poszlo
dlaczego unikasz odpowiedzi na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! ~~wszedzie puch~~Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin! 🌼🌼🌼 anabelka widze ,ze sie ktos bardzo interesuje twoimi sprawami. ja dzis musialam jechac po zakupy,kurcze ale sie upieklam straszna duchota.ja juz nie chce tego upalu juz za goraco jest.Upal precz! Co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenilam sobie to ze stale bywalczynie wykazaly sie subtelna kultura i nie dociekaly a czemu dlaczego i po co :) jakbym chciala to bym napisala...zapewniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×