Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TO JUZ CHYBA KONIEC

NIE UMIEM NIKOGO POKOCHAC NIKT MI SIE NAWET NIE PODOBA

Polecane posty

Gość TO JUZ CHYBA KONIEC

a juz rok jestem sama a jak widze bylego to czuje sie jak przed matura miekkie nogi bicie sercs choc wiem ze on mnie nie nawidzi dzialam na niego jak plachta na byka choc od rozstania on nie szuka tylko przelatuje panienki cokroc toinna a ja nawet nie bylam przez ten rok na jednej randce. CHCE BYC KOCHANA CZY TO TAK WIELE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz nie gniewaj się
szkoda i mówi się ....... trudno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umow sie z panem klockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JUZ CHYBA KONIEC
TO NIE JEST SMIESZNE... MOJE zycie jest puste mam 23 lata i chce umrzec mieszkam za granica z dala od znajomych rodziny widuje go czasem i az mnie sciska na jego widok jestemjus tak zla na wlasne zycie ze nawet przyaciolke z ktora mieszkam odtracam i olewam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie.. Nie zalamuj sie i nie panikuj. Wez gleboki oddech. Nie wiem, od czego powinnas zaczac... Moze od wypisania sobie po jedenej stronie kartki to wszystko, co w Nim jest piekne i to, co piekne wcale nie jest.. Moze uswiadomisz sobie, ze tak naprawde, to wogole juz Go nie kochasz, tylko po prostu kochasz to, jakim byl kiedys... Nie mozna zyc wspomnieniami i cofac sie- MUSISZ ISC NAPRZOD! I posluchaj, teraz najwazniejsze... Nie szukaj milosci na sile - ona sama Cie znajdzie i ja w to wierze, bo mnie to spotkalo.. Gdy usilni eszukalam tego KOGOS, to nie widzialam nikogo. Ale jak tylko powiedzielama sobie DOSYC, to On sie pojawil, tk niespodziewanie. Jestesmy juz razem niecale 2 lata. ..... pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×