Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

KLUB SAMOTNYCH DZIEWIC I PRAWICZKÓW

Polecane posty

🖐️ dziewice i prawiczki! :) otwieram dla nas topik, na którym MY - jako specyficzna grupa społeczna ;) - będziemy mogli się poznać i porozmawiać sobie o sprawach naszego życia codziennego.. ;) otwieram jako pierwsza listę członkiń i członków i zapraszam kolejnych klubowiczów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
w takim razie dołączam się do klubu... mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aachullla
19 lat i 5mieś coś tam było w przeszłłości ale niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja ale nie widze sensu
22 lata :), nie wstydze sie chociaz psychicznie i fizycznie zaczynam szaleć...chce zmian1:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ember
a ja mam 22 lata i nigdy nie mialam chlopaka :) i jakos trudno mi uwierzyc ze sa jeszcze faceci starsi ode mnie, ktorzy nigdy nie mieli dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
nie mieliście nigdy dziewczyny? z wałsengo wyboru czy poprostu zycie się wam tak uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ember
po mojej tez nie :( ale co tam, wazne zeby nie tracic nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
życie prawie nigdy nie układa się po naszej myśli... los wciąż płata figle... i jak to zmienić? i jak z tym walczyć?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja ale nie widze sensu
tak się życie poukładało.Kiedyś uciekałam, bo bałam sie że ktoś się dowie prawdy o mnie i mojej rodzinie( alkohol itd) ....a teraz żałuje:(Może cos się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
ja chyba też z powodu nieśmiałości nie miałam nigdy faceta... no ale cóż... nie na tym świat się kończy... może kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ember
a ja potrzebuję kogos juz! teraz! natychmiast! ale tez jestem niesmiala... wiec sobie moge pomarzyc najwyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
no chyba właśnie jedyne co pozostaje teraz to marzenia... mimo wszystko miło by było się do kogoś przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
tez jestem prawiczkiem - mam 22 lata... w sumie sie tego nie wstydze, choc troszke brak tej kobitki zwlaszcza ostatnio !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO TEŻ SIĘ WPISZE
kobieta 22 lata, sama, dziewica, być może przezswoja niesmiałość zmarnowałam kilka okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ember
:) eh... starczy tego uzalania sie nad soba, w koncu sa wakacje;) moze sie kogos pozna, przypadkiem... w parku, w tramwaju, w bibliotece? ;) nigdy nic nie wiadomo... przeciez kazdy predzej czy pozniej trafia na swoja milosc :) i tej optymistycznej wersji bede sie trzymac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
niestety nieśmiałość to cholerna wada... ja przez to zmarnowawałam wręcz kilkadziesiąt okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja ale nie widze sensu
wlasciwie to powinien być klub samotnych, bo co do tego ma praiwctwo/dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
a zresztą... dzisiaj i jutro nic poza MŚ mnie nie interesuje... DLACZEGO TO JUŻ KONIEC?! i co ja mam oglądać?! Dziś PORTUGAL a tomorrow ITALIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ember
u mnie moze nie bylo tych okazji az kilkadziesiat:D ale kilka bylo;) caly czas walcze ze swoja niesmialoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
do - a ja mam 26 lat => Mam nadzieję, że będziesz dobrze dopingował dzisiaj Portugalie! Niemcy i tak za dalego zaszli.... no i niestety Francja będzie musiała zająć 2 miejsce... no ale najważniejsze, że ITALIA GÓRĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że będę dopingował. Wkurzyłem się na Niemców i Francuzów, że wyeliminowali Argentynę i Brazylię i to takimi \"fuksami\" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
nawet mi nie wspominaj, bo byłam za Argentyną! A do Francuzów mam zadawniony żal o pokonanie ITALII w ME 2000... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ciesze sie, że znalezli się chetni do Klubu :D ja mam 25 lat (jeszcze) i wciąż jeszcze nie znalazłam takiego faceta, który by mnie na tyle zauroczył, bym zdecydowała się oddać mu swoją cnotę - w tej materii los tez nie był fla mnie łaskawy... :o i ja ale nie widze sensu --> bo to jest szcezgolny topik-właśnie dla samotnych dziewic i prawiczków, bo takiego jeszcez nie ma.. :p moze dzieki niemu odnajdzie się wreszcie w Sieci kilka par połowek jabłka?... ;) A skad jesteście? ps. fajnie, ze jesteście za zwyciestwem Portugalii i Italii - ja też za nich trzymam! :) szczegolnie za Italią ..bo uwielbiam Włochów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aachullla
włosi są mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
czieszy mnie, że jesteście za ITALIĄ... oby nasze kibicowanie przyniosło zamierzony skutek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAMY ZA MNIAMUŚNYCH MAKARONÓW! :D ...czyżby to byla jakaś reguła, ze dziewice lubia Włochów?... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith20
a teraz to już zmykam.... posłucham co w studio pierdzielom... otworze zimne piwko i zupełnie zrelaksowana poczekam na piękne i bezsprzeczne z wycięstwo Portugalii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×