Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

KLUB SAMOTNYCH DZIEWIC I PRAWICZKÓW

Polecane posty

tomek 1982 --> dlaczego twierdzisz, ze niektorzy są przegrani juz od początku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
SNEJKI,wlasnie!oni nie chca byc prawiczkami,nie chca miec balastu w postaci rodziny a pobzykac to a jakze!i to nawet w locie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem --> czytajac to, co piszesz, jakbym słyszała swoje mysli! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoisci maja lepiej w zyciu bo ida przebojem przez zycie a nie ogladaja sie wstecz i nie targaja kogos za soba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
ja tez to widze SNEJKI!to bezmozgowie,egoizm i lenistwo sprawia ze facet nie chce rodziny,ale po co pisza tu ze sa biedni,nikt ich nie chce,przegrali zycie????????????????????????????????????????????jakby mieli przy boku dobra ,wrazliwa dziewczyne to by tak nie mowili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki 24 --> egoisci nie targają, bo nikt nie chce byc z takimi ludzmi ! i tym sposobem egoisci zostają sami do konca zycia, predzej czy pozniej prawdziwie nieszczesliwi.. a na emeryturze ockną sie, ze chyba cos w zyciu stracili i ze czegos im teraz brakuje.. ale wtedy juz po zabawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem --> własnie, dzieki kobietom, ktore zechca poswiecic facetom troche siebie (swojej milosci, zdrowia i cierpliwosci ;)) wielu facetow wychodzi wreszcie \"na ludzi\" ;) bez nas byliby pewnie stadem ogłupiałych samców myślacych tylko o jednym... ;) (a przeciez nie tylko o seks w zyciu chodzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek_1982 --> czy TY uwazasz, ze juz od urodzenia jesles przegrany?? po czym tak wnioskujesz?? (jesli tylko po tym, ze do tej pory jestes prawiczkiem, to pociesz sie, ze to ZADEN wyznacznik ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem was przeciez w zyciu wazne jest jakie masz wyksztalcenie ile zarabiasz jaka masz pozycje etc...chyba lepiej byc samotnym i miec bogactwo i te wszystkie rzeczy o ktorych pisalem niz byc mniej bogatym miec babe i bachory :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
Koledzy i koleżanki ;o) Ja też tak kiedyś myślałam - jakaś iłość, przygoda ale... ale nie zaangażowanie. Chciałam w życiu jak najwięcej osiagnąc i myślałam ze ta druga osoba bezie mi w tym przeszkadzać. Fakt! Nie raz nalżało z czegoś zrezygnować, ale tak naprawde to z odpowiednią osobą jest łatwiej w życiu a nie gorzej. To jest wasz przyjaciel - przede wszystkim przyjaciel. Nie szukajcie kochanków/kochanek szukajcie przyjaciół a wówczas zmienicie zdanie co do wiązania sie na stałe i jakiegoś tam ciezaru. Z resztą dzieci się planuje, bocican na siłe na pewno Wam ich nie przyniesie ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
ale masz szczescie ze nie moge ci nakopac,brzydki,bo zaslugujesz!no co ci bogactwo jak jestes samotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
Brzydki24 Raz jeszcze powtarzam - łatwije zdobyć sukces, bogactwo itp. jesli jest się we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki --> bogactwo wyjdzie ci predzej czy pozniej bokiem jesli nie bedziesz mogl sie w pelni cieszyc zyciem-a w pelnie cieszyc sie zyciem mozna wtedy, gdy ma sie obok siebie tego kogos, kto bedzie sie nim cieszyl razem z Toba! .. bo w zyciu najwazniejsza jest milosc a nie kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek_1982 --> jesli bedziesz tylko (tak) gadac i nie nie robic, by to zmienic, to wkrótce zostaniesz prezydentem gabinetu cieniasow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda bo ta druga strona zawsze jakos hamuje w pewien sposob rozwoj, a kobiety mnie denrwuja trzeba na nie dmuchac chuchac a ja nie mam na to ochoty bo ja pracuje i nie mam na to czasu zeby ja jeszcze zabawiac...jestem tytanem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyna...jestem dziewica...jestem singlem,gdyz unikam okreslenia samotna...mam 18 lat...nie mam faceta...ostatnio dowiedzialam sie, iz, byc moze, dlatego, ze nie ufam ludziom...nauczyc sie ufac?ale jak?...nie szukam nikogo na sile... a propos mundialu...kibicowałam niemcom...:D a poza tym wszystkim to jestem wesoła i cieszy mnie stan w jakim sie znajduje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego świata
eee, wypisuję się, bom wątek zgubiła! "Trzymta" się współtowarzysze! Niedługo ; ) na pewno przejdziemy über die Schwelle do 'świata peeb peeb'-już to widzę, oczyma wyobraźni:P ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w ostatni weekend sierpnia we Wrocławiu odbedzie sie pierwszy ogolnopolski zlot singli ;) ciekawa sprawa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
to moze i pucio tam zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i jak sie meczyk podobal?? :D ja jestem super-zadowolona, ze Wlosi wygrali!! :) :) :) a Luca Toni jest boski!! :) taki to mogłby mnie rozdziweiczyć :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...
Włosi---:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ;) I podzielam zdanie przedmówcy: Włosi --> :O Snejki - a Ty skąd jesteś, jeśli można spytać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Podbeskidzia :) a co macie przeciwko Włochom? ;) fajne, przystojne chłopaki :D ( a najlepszy z nich jest LUCA :D 👄)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opierałabys sie mu długo chyba;) nie ma to jak wycisnac z faceta wszystki soki, ku jego i swojej przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×