Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

KLUB SAMOTNYCH DZIEWIC I PRAWICZKÓW

Polecane posty

Gość solero
podnosze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można byc samotnym
Teraz idzie się w dowolne miejsce o dowolnej porze dnia lub nocy i po kilkunastu minutach wyciąga się stamtąd nastkę w dowolnym wieku i korzysta z niej w samochodzie lub domu. Rano wyrywa się wagarowiczki w galeriach handlowych, w południe znudzone studentki w kawiarniach, a wieczorami wyciąga z dyskotek lub sprzed dyskotek, te, które albo już skończyły zabawę, albo się tam nie dostały, bo niedobry "bramkarz" jednak sprawdził jej wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy nikt
Jestem pasztetem. Tragicznym, makabrycznym pasztetem, który odstrasza swoim wyglądem facetów. Na dodatek jestem chorobliwie niesmiała i mam niskie poczucie własnej wartości. Dodam że inteligencją też nie grzeszę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy nikt
Zapomniałam dodać że mam chyba fobię społeczną. No i jestem dziewicą - oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można byc samotnym bo widzisz roznica tkwi w najwaznijeszym, w osobowosci, samotnym jest ktos, kto nigdy nie bedzie wyrywal nastolatek i uprawial z nimi seksu zaraz po wyrwaniu nie dlatego, ze jest swiety ale ze nie umie, nie lubi i nie chce tak robic, za to moze godzinami wpatrywac sie w gwiazdy na niebie albo może wąchać delikatne zapachy powietrza w roznych porach roku, czego pewnie ktos taki jak ty nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my samotni, z tego co widzę jestesmy poprostu strasznie wrazliwi , wszystko bardzo przezywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie. Ile wynosi wpisowe?:) Jestem prawiczkiem przez moja niesmialosc i fobie spoleczna. Nie moge powiedziec ze nie mialem okazji poznania lub chodzenia z dziewczynami. W liceum kilka probowalo, na studiach tez. Niestety moja niesmialosc brala gore nad wszystkim. Wstyd powodowal ze unikalem takich kontaktow. Bycie prawiczkiem mnie nie przeraza, obawiam sie czegos innego. Boje sie ze nie poznam kobiety z ktora bede mogl spedzic milo czas. Czas leci szybko a ja nadal stoje w miejscu. Chociaz bardzo bym chcial poznac podobna osobe. Nadal mam watpliwosci czy strach i wstyd nie wygra z checa poznania i pokochania kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł86
Też sie dołącze, mam 20 lat i jak wy jestem prawiczniekm, w zasadzie z wyboru, jestem nieśmiały i mimo 2 okazji jakoś stwierdziłem że niechcę, chyba wtedy było jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brown_eyes
Witajcie :-) Przyłączam się do Was drodzy ;-) Mam 20 lat, za 1,5 miesiąca będe mieć 21 i tez jestem dziewicą. Miałam chłopaka przez prawie 5 lata, a mimo to, zachowałam ten swój skarb dla kogoś cenniejszego niż On. I wcale nad tym nie ubolweam. Fajnie wiedzieć, że jest nas więcej :-) Pozdrawiam 👋 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 37 lat
czy jest tu ktos w podobnym wieku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzoonaaa z opętaniem
jeSuchnu maryjo 5 lat :O:O ascetka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzona a ty
dziewica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzoonaaa z opętaniem
no - jeszcze jakieś dziwne te zasady. 5 lat to już jak małżeństwo. Aby tyle wytrzymać, warunkiem jest miłość. Jeśli jest miłość, powinien być seks - przynajmniej moim zdaniem. Inaczej...jest chyba ten związek jakiś taki wybrakowany, hę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzona a ile masz lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka
moja kolezanka byla z facetem od 3 klasy liceum teraz rok po slubie wcale nie jestesmy pewni czy w koncu mu dala serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzoonaaa z opętaniem
duuuużo już :O 22; ale ja chyba tylko fizycznie jestem dziewicą, bo psychicznie to raczej nie bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz... jak zaczęliśmy się spotykac mieliśmy po 14 lat i troszkę... I teraz, kiedy od roku nie jesteśmy razem, to wiem, że to była miłość. A to, że nie uprawialiśmy seksu to nie znaczy, że się nie kochalismy. Miłość, to przecież nie tylko seks... Wiem, że możesz się wzburzyć na te słowa, ale ja mam takie zasady i koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodzoonaaa z opętaniem
nie twierdzę, że się nie kochaliście, tylko że ten związek=> jakiś taki wybrakowany - oczywiście tylko moim zdaniem; w sumie 18 czy 19 lat to chyba wiek w zasadzie w sam raz do seksu; ale fakt Twoje małpy, Twój cyrk :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni są już gotowi w wieku 16 lat a inni nie, mając 22 lata. Mnie jakos nie jest źle z tym, że się nie kochałam z nim. Ani ja ani mój eks nie uważaliśmy, że ten związek był wybrakowany. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuehehehe
W wieku 22 lat niebyć gotowym. Zastanów się kobieto co piszesz, bo teraz to już pojechałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jakas chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
Chętna na...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvzcbvzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkjkac
Stańczyk i Tomek, temat dla was!!!!!!!! :P:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukasz_729
Witam pytanie do snejki czy nie jestes przypadkiem z bielska-bialej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×