Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snejki

KLUB SAMOTNYCH DZIEWIC I PRAWICZKÓW

Polecane posty

Gość mam 26 lat..
kiedyś miałem dziewczynę, ale wyszło nam po 4 miesiącach jak sądzę z powodu mojej wielkiej nieśmiałości, teraz jestem sam i samotny i nie jest mi dobrze z tym.., ale jakoś nie mogę uwierzyć w siebie. Zawsze staram się być ,,na uboczu", nie rzucaś się w oczy i ogólnie jestem nieufny do ludzi :( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat..
poprawka - NIE wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal27
dopiero niedawno uświadomiłem sobie że pięknie byłoby przeżyć ten pierwszy raz z dziewczyną równie "zieloną" jak ja, z dziewczyną którą bym kochał z wzajemnością. to by było dopiero coś , ilu facetów ma taką szansę? dzisiaj to prawdziwy rarytas, a myślę że mi się uda. jeśli tyle czasu wytrwałem głupio by było to zaprzepaścić...pytanie tylko jak znaleźć partnerkę... więcej o mnie na dopasowani.pl aural pozdrawiam forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_91
Ja mam 19 lat i też jestem singlem tak się ładnie mówi w śród znajomych a w rzeczywistości to po prostu jestem samotny O ile jestem tego zdania że na imprezach brak tzw. hamulców czyt. dziewczyny nie jest takie złe bo nie raz jak patrze na kumpli i co chwila fochające ich dziewczyny to oni się więcej męczą niż bawią o tyle w codziennym życiu już brak tej drugiej połówki brak kogoś do przytulania To juz się odczuwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciunia89
witam was wszystkich ja mam 21 lat nigdy nie miałam chlopaka bo jestem bardzo niemiała i brzydka ale mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2beFriends
Jeśli nie masz przyjaciół, znajomych, nie masz z kim wyjść na kawę, pograć w kręgle, pójść do kina, oglądnąć meczu albo wypić piwa. Jeśli spędzasz samotne wieczory i nie masz z kim porozmawiać o problemach, smutkach i radościach? Mamy przyjemność zaprosić Ciebie na otwarcie pierwszego w Polsce forum http://www.2befriends.cba.pl Mamy nadzieję, że użytkownicy, którzy nas odwiedza nawiążą nowe znajomości, przyjaźnie, zbudują swój towarzyski światek, który być może teraz jest pusty. Życzymy dobrych znajomych i trwałych przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anah20
Witam! Stary wątek, ale warto się wpychać gdzie się da, może ktoś zajrzy;) podpisuję się pod tematem chociaż 20 lat już mi stuknęło cóż, mam chyba pecha w życiu. Jeżeli ktoś chciałby napisać może prosto na e-maila: anah@onet.pl, ale proszę o normalne wiadomości a nie desperatów, zawsze chętnie popiszę, pogadam, razem lepiej. Fajnie z kimś się zaprzyjaźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pozdrawiam. Poszukuję chłopaka na jedną noc. Mieszkam w Krakowie i mam 17 lat. Proszę o szybki kontakt, póki jestem napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×