Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyniczka

dlaczego facet dzwoni chociaż mineło już dwa lata??

Polecane posty

Nie chcę złowieszczyć, ale wydaje mi się, że pasuje do tego takie określenie jak \"niepalenie mostów\", jak pisze Faccio30+. Rezerwa. Poczucie, że w razie czego nie zostaję na lodzie. Cały czas jest ktoś, komu na mnie zalezy. Potwierdzam się w takim kontakcie i to mi wystarczy. Nie tylko mężczyźni tak mają. Koleżanka ma podobne \"zaplecze\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
własnie, zaraz idę na miasto, może są jakieś stare znajome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech czas pokaze i pytanie, bo sytuacja sytuacji nierowna i moze byc ze jednak posprzeczali sie o byle co ogien jest i on wydzwania no bo co by bylo gdyby:) wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilio! Nie dlatego miałam go dość. Miałam go dość, bo to cholernie toksyczny człowiek, który ma problemy z własną emocjonalnością i potrafi też burzyć harmonię innych. Miałam go dość jeszcze zanim ułożyłam sobie życie z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
3miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
ja wsiadam w samochód i jadę, ale jak nikogo nie ma, to czuje sie jak sęp, spijam colke i zmywam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tp dobrze ze go mials dosc, inna bedzie z nim i nie bedzie mial problemow emocjonalnych bo ona bedzie go kochac i go nie opusci, to taka co jets rozumie, kocha i bedzie do grobowej deski:) poszlas na latwizne nie był jak w markecie to inny:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
płomykowko i faccio: gdybym mu powiedziała, że mam go dośc to by zniknął. wiem, bo kiedys tak było i powiedziałam, że jesli kontaktuje się ze mną, bo liczy na kolejny romans to traci czas. i od tamtego czasu nie ma tematu, nie chce do mnie przyjezdzac w najmniej oczekiwanym momencie, w nocy etc - a wczesniej mu się to zdarzało. jest ok, tylko raz na jakis czas wyrwie mu się, że tylko mnie kocha. a potem zwala to na alkohol i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
jak tak sama siebie czytam, to dochodzę do wniosku, że to chyba typowy przykład toksycznego faceta. kocha po imprezie, kocha po 4 piwach,. a potem o tym "nie pamieta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
bo pewnie nigdy nie dostał batów od ciebie i nie szanuje cie teraz, ciągle ma nadzieję, że pewnego razu zmiekniesz i pozwolisz mu wpaśc do łózka na godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Właśnie ta inna wzięła z nim rozwód. Pewnie był dla niej za dobry.:D Powinnyśmy dać się poniewierać i upokarzać aż damy się wpędzić do grobu. Wtedy mozna będzie to nazwać miłością do grobowej deski. Wystarczy mi, że nerwowo ów dżentelmen wykończył mnie tak, że w ciągu miesiąca schudłam 10 kg wpędzając się w sporą niedowagę. Więcej nie będę pisać, bo i tak dowiem się od Ciebie, że to ja jestem zła i nie pomogłam biedaczynie a przecież mogło być jak w bajce.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
ty mu pozwalasz na tę toxyczność, przyznałas sie, ze gdybyś mu tylko kategorycznie zabroniła, to byl by spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
sama niby chcesz a nie chcesz, jednak sprawia ci to przyjemność, że czasem do ciebie zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
faccio! ale ja wcale nie powiedziałam, że nie chcę! o to właśnie chodzi, przeczytaj moje pytanie. przez jakiś czas było ok, lubiłam jak dzwoni, odcięłam sie od myslenia o nim jako o moim facecie. ale ostatnio częściej się widzimy, znowu co s jest na rzeczy, dzwoni jak dzwonił tylko ja zaczynam się nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
co do tego łózka: no wlaśnie nad tym się zastanawiam! o tym pisze od początku, czy chodzi mu tylko o łózko? czy dzwoniłby przez tyle czasu z nadzieja, że może mu sie uda mnie zaciagnąć do łóżka? miesiąc, dwa ok, ale prawie lata> w tym czasie mógł mieć w lózku i pewnie miał niejdena kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
płomykówka, nieciekawa ta twoja historia, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
i chyba rozumiem ja tez bym sie odcięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
to tez prawda, ale może jest jakaś łatwiejsza droga, żeby to szczęście docenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on
ma na imie marek i jest ze slaska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
ja bym dzwonił, naprawdę, ja jak sie napije to tez mam ochote wydzwaniać do starych miłosci nawet z przed prawie juz czterech lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
ja chyba tez za chwile, w końcu jutro kolejny dzień pod znakiem zapytania, od samego rana ;-) kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
faccio!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyniczka
a ile masz lat? bo ten mój to już stary jest, tak jak ja ;-) czy to nie mija z wiekiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
tylko dla mnie największą bolączką jest ze ja nie chce wcale wychodzić z łózka i uciekac rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
nie wiem czy mija, ja to dopiero chyba zaczynam tak zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×