Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szyt

Blanka-imię dla dziewczynki, co myślicie

Polecane posty

Gość gość
12.21 wczoraj -akurat te wymyślne imiona to dają ci z nizin właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestescie zbytnio na czasie, niziny teraz nadaja dosc wymyslne polskie imiona zeby dorownac "elycie" ktora przeciez swoje dzieciaki uszczesliwia imionami typu Jadwiga, Henryk, Tadeusz ;) stad caly wysyp malych Antonich, Frankow, Ziemowitow, Miloszow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście się nie podoba, ale uważam, że każdy powinien nadawać takie imiona swoim dzieciom na jakie ma ochotę. Nie rozumiem tego ogólnie przyjętego wyśmiewania określonych imion i tych zbiorowych debat i dyskusji jakie imię jest normalne a jakie nienormalne. W sumie nie ma się co dziwić, że tak wiele imion się powtarza, że jest moda na określone imiona u nas, bo jeżeli ktokolwiek się wyłamie to zaraz podnosi się wrzask, że skrzywdził dziecko dziwnym imieniem. Nie wiem, czy to tylko u nas istnieje takie zjawisko bulwersowania się imionami, czy jeszcze gdzieś na świecie jest spotykane ? Najbardziej mnie śmieszy argument, że nie można dziecku dawać oryginalnego imienia, bo będą je wyśmiewać w przedszkolu. Ja miałam zupełnie normalne i też mnie przezywali ,,Agata co nogą zamiata'', więc moim zdaniem argument z d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobają : Lidia Teresa Justyna Małgorzata Łucja Bernadeta czy są dziwne te imiona , nie wiem , ale mnie się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym sie czuć urażona mam na imie blanka i kurwa każdemu sie podoba. nie żadna j****a dżesika i andżela ani inne zj****e imie. wypchajcie sie i jest wiele zdrobnień. blaneeczka , blancia , blaniś , blanuś , blan , blanczix ,blaneq itd. prosze ne hejtować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka, Bianka , spoko, brzmi jak z bajki Piekna i bestia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kiedyś z Blanką kosmetologiem. Piękna dziewczyna, ale ja wolę imiona, które można fajnie i na wiele sposobów zdrabniać. Ze wszystkich imion oryginalnych to jest dla mnie najbardziej ok. Sto razy lepsze od Vanessy, Jessici czy oklepanej Oliwii albo Nicoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że to bardzo ładne imię. Ja chcę dać je swojej córce(bo jeszcze nie znam płci). Coraz więcej jest już Blanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka to piekne i oryginalne imię. Nieoklepane i absolutnie nie kojarzące sie z nizinami spolecznymi, ksywa czy tymbardziej agencja towarzyska. Sama dalabym corce takie imię i sama chcialabym takie nosic. Znam jedna Blanke i kazdy zachwyca się tym imieniem. A co do zdrobnien to sa i to wiele Blaneczka, Blanusia, Blania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszystkie mamuśki aspirujące do wyższych sfer mają Blankę. Znam jedną, rozwydrzoną smarkulę wychowywaną przez mamy się blond tipsiarę i co chwilę innego wujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 znaczy to samo co Roksi Dżesi Vanesska Nikolka itp Blancia tu pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się bardzo to imię podoba i w marcu będę miała swoją Blanke. Imię mi się z niczym i z i kim złym nie kojarzy, jest dosyć lekkie i miękkie do wypowiedzenia. Nie jestem zwolenniczka dawania imion, które są popularne typu Julia, Maja, Hanna, Zofia czy Maria. Uważam, że imię Blanka jest coraz częściej dawanym imieniem i przy imionach Dżesika itp. Nie będzie imieniem nietypowym . Zresztą każdy daje tak jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nadamy córce na imię Blanka :-) - po pierwsze bardzo nam się podoba, - po drugie nie jest oklepane tak jak Zuzia, Hania, Julka czy Oliwka, których na pęczki w przedszkolach (nie mam nic do tych imion, ale spróbujcie na placu zabaw zawołać Zuzię i zobaczcie ile dziewczynek się odwróci :-D ) - po trzecie ma wiele zdrobnień, moje ulubione to Blaneczka ps. Nie jesteśmy z nizin społecznych - wykształcenie wyższe, zarobki powyżej średniej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze jak będę miała córkę to nie będzie blanek jak psów wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka to na Śląsku zdrobnienie od Blandyna.... w sam raz dla pań 50+ w dodatku kojarzy się srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi sąsiedzi mają Blankę. Ma 9 lat. 15 kg nadwagi, pyzata na buzi, blond włosy, wiecznie znudzona i ospała. Jak słyszę Blanka to widzę tylko ja przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie Blanka i jestem bardzo zadowolona , nie spotykane , kazdy chwali , w szkole nikt mi nigdy nie dokuczal , zdrobnien jest duzo '' Blancia , Blanusia , Blaneczka , Blania '' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka ładne a Bianka sliczne :) Jak bede miała corke to bedzie Bianka albo Anastazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najbrzydszych imion. W klasie mojej córki jest Blanka, wszyscy wołają na nią Blaszka. Jak można skrzywdzić dziecko takim okropnym imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Spoko na pewno ktos tak tez mysli o imieniu Twojej corki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prześliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie Blanka jedynie kojarzy z tym potworem którym sie walczyło w Mortal Kombat za dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podoba to imię. Gdyby mój synek był dziewczynką to byłby Blanką. Moja siostra też tak chciała nazwać dziecko ale ma dwóch synów. Ja też miałam być Blanką. Niestety moja mama zmieniła zdanie i dała mi straszne imię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka taka bla bla imie. Bianka lepsze o niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanket- koc po angielsku. Tylko jedno skojarzenie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×