Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szyt

Blanka-imię dla dziewczynki, co myślicie

Polecane posty

Gość julia2121
bardzo ladne.lepsze niz jakas julka albo nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanszetka
Dzień Dobry Długo zastanawialiśmy się jakie imię dać córce. Przypadek sprawił że daliśmy Blanka choć szukaliśmy polskiego imienia. Ludzie różnie reagują część mówi że pretensjonalne albo że będzie miało problemy w szkole. Jest też grupa ludzi , którym się podoba. Przebiła wszystkich i zarazem utwierdziła mnie w dobrej decyzji moja szwagierka , która powiedziała że jej się nie podoba bo jest zbyt popularne i że dużo jej znajomych nadaje teraz Blanka na imię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijksdnc
Ja z nam Blankę, to moja 2 letnia kuzynka. Mówię na nią Blanusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudzily sie Amelki Oliwki to teraz Liliany i Blanki ewentualnie Bianki...i znowu w kółko te same imiona będą wałkowane przez kilka nastepnych lat, ziew.I każda mama myśli, że bedzie orginalna, ale chyba tak musi być. A co do imienia to jakos trudno mi je wymawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to imię bardzo się podoba :). Brzmi "miękko", bardzo dziewczęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie imie! Prostota jak Andzela, Nikola itp. Blanka brzmi infantylnie. Jeszcze ladna dziewczynka sie obroni, ale juz prysaczata nastolatka z nadwaga?:-D Ma cos z konia i z blachy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba imie Blanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkabagii
mi rowniez sie bardzo podoba.. sama tak mysle o tym imieniu kiedys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie fajnie brzmi, ale jest z kategorii imion typu Nikola, Oliwia... I od razu kojarzy się z nizinami społecznymi. Jak kto wcześniej wspomniał, jeśli dziewczyna będzie ładna i zgrabna w przyszłości to jeszcze jakoś przejdzie, ale jak się trafi jakaś niska, pryszczata kucka to już nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalinpingwinn
Ale Blanka to jest polskie imię... I żadne tam pretensjonalne i z nizin społecznych i żadne w typie Nicoli i Oliwii... Moja chrzestna miała na imie Blanka, imię nadane mniej więcej w latach 50tych... A najprostsze zdrobnienie to Blania :) I była sliczną kobietą :) Ja mam dylemat co do imienia dla córci, czy Lena jest tak popularne jak myślę? Podoba mi się, ale się obawiam ze bedzie tak jak z Julką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam jedną Blankę, piekielnie inteligenta i sympatyczna dziewczyna z talentem do języków. Zrobiła międzynarodowa maturę i wyjechała do USA. Ciekawe co teraz porabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka to bardzo fajne imię. A po co je zdrabniac? Ja mam na imię amanda i nikt nigdy nie próbuje zdrabniac mojego imienia, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanka to blandyna-cale imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Prostackie i takie... tanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie glupie, nie wydziwiaj za bardzo bo jak corka podrosnie to bedzie miala pretensje do ciebie za to imie, tak jak ja mialam zal do rodzicow za swoje imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udziwnione. Raczej dla malej blondyneczki. Dla doroslej osoby odpada. No sorry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam zee
Takie lekkie ale smieszne, kojarzy mi sie z pianką yhyhy zle nie jest, ale zupelnie bez szalu, mnostwo wdzieczniejszych. Za to mimo opinii np s tad robi sie wlasnie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami 122
Ladnie brzmi ale obawiam sie ze moze zyskac konotacje jakie teraz ma np Nikola za pare lat. Niemniej rozwazalabym moze na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie zyska;) brzmi jak rzecz jakas, a nie imię (moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina T
Imię z mojego top 10 lub 11 :) Ale mnie się podobają same takie, jak to niektórzy tu piszą, udziwnione. Jaśmina, Iwetta, Arletta, Anastazja, Ita, Ida, Inka, Inga, Bianka, Celina. Nie to co moje,imię na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli sie podoba imie,to nie nalezy czytac glupich i zlosliwych komentarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
nie porownuj Celiny do Blanki, pleasssseee :D Celina i Cecylia są super, Blanka dziadowe takie jak dla społecznych nizin (wspomnicie moje słowa za kilka lat) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaszłam w ciazę (trzecią) na bank wiedziałam ze w końcu musi być dziewczynka!! wybrałam imię Blanka...ale jak poczytałam znaczenie imion to od razu mi mina zrzedła...jak chcesz mieć małego nieznośnego diabełka to tak ją nazwij...polecam imię Hania i Pola:)....p.s. a moja Blancia to obecnie Michaś...na świat przyjdzie za 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmundrzejsza
heh to nawet nie o znaczenie chodzi, ale o wydźwięk, bo co to jest, jak brzmi BLANKA? takie nic BLA BLA BLANKA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,co jest ciekawe,ze i po wlosku,i hiszpansku,i francusku-imie oznacza bezposrednio kolor i....nikomu to nie przeszkadza ! Nikt nie krytykuje.Co to za glupia,polska cecha tak krytykowac i starac sie obrzydzac imiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się podoba
imię Liwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się podoba
mam nadzieję że nie jest w grupie z oliwią i nicolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanszoletta
co z tego ze kolor? moze byc, ale zeby tak nazywac ludzi? spodnie, bluzke mozna, ale osobe?? okropne to imie blanka mam nadzieje ze szybko minie, a raczej tak bo juz ma złą sławe i odbiór (trochee pato) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×