Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szyt

Blanka-imię dla dziewczynki, co myślicie

Polecane posty

Gość szyt

nikomu w rodzinie sie nie podoba tylko mi. co wy na to imię, podoba sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak powiesz
do dziewczynki pieszczotliwie ? Blanciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba :) znalam kiedys Blanke - przemila dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam żadnej Blanki, no chyba, że Blanka Winiarska z TzG. Imię dziwne, zbyt udziwnione, bez żadnego zdrobnienia. Dziewczynka raczej nie będzie dumna z takiego imienia. Ale to Ty jesteś matką, i to Ty masz prawo do wyboru imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wziąć pod uwagę jak się będziecie do niej zwracać i pomyśl czy dzieci nie będą jej dokuczać w zwązku z imieniem a tak ogólnie całkiem fajne imię,niespotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie to
że żyjemy gdzie żyjemy (czyli w pięknie ograniczonym kraju)to byloby to piękne imie- nie rób krzywdy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceeeee
ładne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yovanka
W przedszkolach jest wiele Nicolek, Oliwii, Nadii, Amelii i wielu, wielu oryginalniejszych imion. Blanka w swojej oryginalności nie będzie odosobniona. Powoli przechodzi moda na nadawanie typowo przyjętych w Polsce imion w stylu Anna, Agmieszka, Marta, a do kraju zawitały, nowe piękne imiona. Blanka osobiście mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
Bianka jakos bardziej miekko brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyt
ja znalam Blankę a była to bardzo ładna i fajna dziewczyna. a tak naprawde to myśle że będę miała chłopaka :) a tu już w ogóle nie mam pomysłu. może rysiek? a co do nowoczesnych imion i zapozyczonych to jestem przeciw! blanka nie wydje mi sie obce. tylko co ze zdrobnieniem, macie racje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyt
właśnie nazwisko mam dość długie bo 11 literow, dlatego tez podobają mi sie krótkie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyt
literowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka to
tak samo dobre imię jak każde inne, jeśli tobie sie podoba to nie sugeruj się opiniami innych. Inna odmiana tego imienia jest Bianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djajtkajgkgal
Blanka to piękne imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola w paski_
Moja tesciowa to Blanka Nienawidzila swojego imienia przez cala mlodosc, a teraz je lubi Zdrobnienia Blanusia, Blancia Takie sobie szczerze powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam małą Julitkę :)
mi się podoba ale takie imiona pasują ludziom z pasją i charakterem. bo np taka blanka jak będzie szwaczką czy sprzedawczynią to trochę nie pasuje ale jak będzie miała fajny, i najlepiej artystyczny zawód to akurat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie JULKA amelka
blanka - swiatne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gumijagoda
"musisz wziąć pod uwagę jak się będziecie do niej zwracać i pomyśl czy dzieci nie będą jej dokuczać w zwązku z imieniem a tak ogólnie całkiem fajne imię,niespotykane" a co ty mozesz o tym wiedziec jesli dalaś swoim dzieciom na imie Julka i Bartek - czyli najbardziej oklepane imiona jakie tylko mogą być hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ok
fajne , ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
Ja mam na imię Blanka, rocznik 88 :) W szkole przezywali Blanka-Cyganka (dwa warkocze) albo Blanka-Szklanka. Dziś lubię to imię. Nazywają mnie Blaneczka, jak byłam mała Blibli. Ale to imię sprawia wiele problemów, ciągle nauczyciele myśleli, że to jakiś skrót jak Anka od Blanny czy Blanminy. I bez przerwy mylono z Bianką albo pisano przez C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsrtyhbn
no ja znam matke ktora dala corce Bianka szkoda ze mala ma czarnego ojca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest oryginalne jeszcze, choć mnie osobiscie się nie podoba. Wydaje mi się takie twarde i kojarzy z blachą (to tylko i wylącznie moja opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
No wiesz, dla mnie to ono nawet za miękkie :) Cieszę się z tej Ewy na drugie, bo to brzmi trochę poważniej. A te wszystkie Oliwie i Nikole... Jakby nikt nie myślał o tym, że ten brzdąc może być kiedyś 50-letnią, wredną szefową. A wredna szefowa Aurelia to tak jakby nie to. Dlatego w moich planach ewentualna Jagna będzie miała na drugie Rebeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne, podoba mi się - osłuchane ale też rzadkie chociaż bardziej podoba mi się Bianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa123456789
Piekne imie!!! Ja chcialam dac corce Bianka, ale maz sie nie zgodzil. A do tej mamy Julki i Bartka-moze lepiej sie nie wypowiadaj, bo twoje dzieci to dopiero imiona maj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdskim
dla konia (klaczy) dobre!! nie dla dziecka. Wymyśl autorko coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
Czuję się urażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię byle jakie
znam dwie - i obie jakieś mało rozgarniete. Zato Blanka winiarska rzeczywiscie zmienia postać rzeczy - można ją podziwiac. tak wiec jak z kazdym imieniem - sa zwolennicy i przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
ładne imię i dużo zdrobnień Blanusia, Blancia, Blandusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×