Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

Rany, zaraz padnę z ciekawości. Zagadał do mnie na gg, jakiś facet. Twierdzi, że spotkaliśmy się u mnie w mieście, ba! Że wpadliśmy na siebie i o mało się nie wywalił. Haha, Gapa no! :D A ja niczego nie pamiętam :o Podobno mój numer ma od jakiegoś znajomego i nie chce mi powiedzieć od kogo :o No niech by to, a mnie tu babska ciekawość zaraz zje! Myślałam, że to znowy ktoś od wirusów ale nie, no chyba, że ma opóżniony zapłon :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza właśnie mam opory. Ale z drugiej strony jak nie spróbuję to si ęnie dowiem i mogę coś przegapić. Tak? Nie wiem, będę się zastanawiać jak ktoś mi coś zaproponuje. Na razie myślę czy odpuścić komuś oko, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, Pomarańcza, na którym programie będzie można Go pooglądać? Podomyślamy się o kogo chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka --> Nie wiem czemu wydawalo jej sie to sztuczne. Przewaznie na spotakania wybiera sie ludzi z ktorymi juz zamienilismy pare słow i mniej wiecej wiemy czy odbiera na tych samaych falach. Czy sie czasem gdzies nie mijamy. A poza tym przewaznie pierwsze \"randki\" sa nienaturlane. Kazdy chce sie pokazac od jak najlepszej strony. Chce byc zabwany, intersujący. I to nie zalzy czy poznalismy sie przez serwis randkowy czy w tramwaju. Ja w ogole wychodze z takkiego zalozenia ze na randkach nie szukam milośći. a poprostu ludzi, znajmosci. A to co sie wydarzy pozniej to juz przenaczenie :) Przeciez po drugiej stronie siedza tacy sami jak my. Nie mozna wszytkich uwazac za zboczencow. w dzisejszych czasach ludzie nie maja czasu na szukanie drugiej polowy badz znjamoych na wypad. Jest pogon za pieniedzmi.Kazdy zabiegany a taki portal zapewne przyczynil sie do powstanie niejednego szczesliwego zwiazku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka --> Nie wiem czemu wydawalo jej sie to sztuczne. Przewaznie na spotakania wybiera sie ludzi z ktorymi juz zamienilismy pare słow i mniej wiecej wiemy czy odbiera na tych samaych falach. Czy sie czasem gdzies nie mijamy. A poza tym przewaznie pierwsze \"randki\" sa nienaturlane. Kazdy chce sie pokazac od jak najlepszej strony. Chce byc zabwany, intersujący. I to nie zalzy czy poznalismy sie przez serwis randkowy czy w tramwaju. Ja w ogole wychodze z takkiego zalozenia ze na randkach nie szukam milośći. a poprostu ludzi, znajmosci. A to co sie wydarzy pozniej to juz przenaczenie :) Przeciez po drugiej stronie siedza tacy sami jak my. Nie mozna wszytkich uwazac za zboczencow. w dzisejszych czasach ludzie nie maja czasu na szukanie drugiej polowy badz znjamoych na wypad. Jest pogon za pieniedzmi.Kazdy zabiegany a taki portal zapewne przyczynil sie do powstanie niejednego szczesliwego zwiazku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka --> Nie wiem czemu wydawalo jej sie to sztuczne. Przewaznie na spotakania wybiera sie ludzi z ktorymi juz zamienilismy pare słow i mniej wiecej wiemy czy odbiera na tych samaych falach. Czy sie czasem gdzies nie mijamy. A poza tym przewaznie pierwsze \\\"randki\\\" sa nienaturlane. Kazdy chce sie pokazac od jak najlepszej strony. Chce byc zabwany, intersujący. I to nie zalzy czy poznalismy sie przez serwis randkowy czy w tramwaju. Ja w ogole wychodze z takkiego zalozenia ze na randkach nie szukam milośći. a poprostu ludzi, znajmosci. A to co sie wydarzy pozniej to juz przenaczenie :) Przeciez po drugiej stronie siedza tacy sami jak my. Nie mozna wszytkich uwazac za zboczencow. w dzisejszych czasach ludzie nie maja czasu na szukanie drugiej polowy badz znjamoych na wypad. Jest pogon za pieniedzmi.Kazdy zabiegany a taki portal zapewne przyczynil sie do powstanie niejednego szczesliwego zwiazku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka --> Nie wiem czemu wydawalo jej sie to sztuczne. Przewaznie na spotakania wybiera sie ludzi z ktorymi juz zamienilismy pare słow i mniej wiecej wiemy czy odbiera na tych samaych falach. Czy sie czasem gdzies nie mijamy. A poza tym przewaznie pierwsze \\\"randki\\\" sa nienaturlane. Kazdy chce sie pokazac od jak najlepszej strony. Chce byc zabwany, intersujący. I to nie zalzy czy poznalismy sie przez serwis randkowy czy w tramwaju. Ja w ogole wychodze z takkiego zalozenia ze na randkach nie szukam milośći. a poprostu ludzi, znajmosci. A to co sie wydarzy pozniej to juz przenaczenie :) Przeciez po drugiej stronie siedza tacy sami jak my. Nie mozna wszytkich uwazac za zboczencow. w dzisejszych czasach ludzie nie maja czasu na szukanie drugiej polowy badz znjamoych na wypad. Jest pogon za pieniedzmi.Kazdy zabiegany a taki portal zapewne przyczynil sie do powstanie niejednego szczesliwego zwiazku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zestresowałam nie mogłam wejść :o Chyba jestem od Was uzależniona :D Pojęcia nie mam kto to, nie znam i pojęcia nie mam kto ewentualnie mógłby dać mu mój numer :o Jak na razie jest tajemniczy, bardzo tajemniczy :D I nie chce mi nic powiedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zestresowałam nie mogłam wejść :o Chyba jestem od Was uzależniona :D Pojęcia nie mam kto to, nie znam i pojęcia nie mam kto ewentualnie mógłby dać mu mój numer :o Jak na razie jest tajemniczy, bardzo tajemniczy :D I nie chce mi nic powiedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zestresowałam nie mogłam wejść :o Chyba jestem od Was uzależniona :D Pojęcia nie mam kto to, nie znam i pojęcia nie mam kto ewentualnie mógłby dać mu mój numer :o Jak na razie jest tajemniczy, bardzo tajemniczy :D I nie chce mi nic powiedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zestresowałam nie mogłam wejść :o Chyba jestem od Was uzależniona :D Pojęcia nie mam kto to, nie znam i pojęcia nie mam kto ewentualnie mógłby dać mu mój numer :o Jak na razie jest tajemniczy, bardzo tajemniczy :D I nie chce mi nic powiedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zestresowałam nie mogłam wejść :o Chyba jestem od Was uzależniona :D Pojęcia nie mam kto to, nie znam i pojęcia nie mam kto ewentualnie mógłby dać mu mój numer :o Jak na razie jest tajemniczy, bardzo tajemniczy :D I nie chce mi nic powiedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że jest już ok. Zobaczymy na jak długo :o Agucha, powiedź mi jak sobie radzisz z tęsknotą? W zasadzie najpierw powinnam spytać czy tęsknisz jeszcze za byłym? W końcu trochę czasu już minęło. Jak pytania będą zbyt osobiste albo nie będziesz chciała odpowiadać to po prostu nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe_rety nie tęsknię. Po tym jak się zachował przy rozstaniu i fakcie jak zobaczyam Go z Nią na mieście i udał, że mnie nie widzi. A mineliśmy się praktycznie ramię w ramię. Minęła mi cała miłość. Traz brakuje mi tylko drugiego człowieka... Jego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazał mi swoją klasę. Zabolało bardzo... Ale nie mam dla Niego nawet szacunku... To mnie boli wiecie. Bo ja zawsze wychodziłam ze związków z twarzą. Tym razem nie dano mi wyboru. Jest mi wstyd za Niego, za siebie, że byłam z takim dupiem 4 lata, że chciałam spędzić z Nim resztę życia. A tym czasem On nie ma nawet odwagi spojrzeć mi w oczy. ECh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w różnych związkach, z różnymi Panami. Ale za tego człowieka jeszcze jak byliśmy razem dałabym uciąć sobie rękę. Każdy inny, ale On nigdy nie wywinął by mi takiego numeru-tak myślałam. A tu przejechałam się na nim najbardziej. Byłam tak pewna jego uczuć... Każdy widział w nas idealną parę... I lipa... zdradził mnie... psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to nie był facet wart takiej sympatycznej Kobietki jak Ty! To zwykły tchórz! Mam nadzieję, że gdzieś tam na naszej drodzę czekają na nas Ci wymarzeni, którzy będą kochać i nie zranią. Chcę w to wierzyć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×