Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

alhemicum--> Witaj to jest nas dwie :) Kiedys swego czasu pisałam na tym topiku. Teraz go odkopałam :P Czasem fajnie jest wrócić na stare śmieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguchaaaaaaaaaaa :D :D :D Jak miło Cię widzieć! Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porządku. Wrocilam do pracy po wakacyjnej przerwie. Faceta brak :P Za tydzien pedze na wesele do koleżanki jako singiel. Całe szczeście ze bede mieć 2 towarzyszki w postaci moich kumpel :D równiez singielek, więc mam nadzieje ze jako,s przezyje to samotne wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna 🌼 e tam, świetna zabawa będzie, ja tak lubię :). Mam w październiku wesele i choć Pan się pojawił od niedawna to zastanawiam się czy i tak nie pójdę sama ;). Poza tym dostałam pracę w szkolnictwie, hihi. Dzieciaki większe, ale może będzie ok. W poniedziałek pierwszy dzień, jeszcze trochę i stres mnie ogarnie :O. Od tego tygodnia wszystko ładnie zaczęło się układać i jeszcze nie dotarło to do mnie do końca. Uffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha--> Gratuluję Pana :) i pracy! Jak to wspaniale gdy wszytko układa się za jednym zamachem. Wcale się nie dziwie ze odczuwasz mały stresik. Tak jak zawsze gdy stajemy na drodze czegoś nowego, nieznanego. Mądra jesteś dziewczynka, wiec na pewno sobie poradzisz ;) Poza tym w końcu jest Pan, który będzie wspierał! eh jak to miło słyszeć ze ktoś szczęśliwy :D Czym będziesz się zajmować? Co do wesela to duzo ludzi mi mówi,że nie ma sie co przejmowac ze lepiej iśc samej niz na siłe zapraszac osobę, o którą trzeba będzie się jeszcze dodtakowo przejmować czy aby się dobrze bawi a tak przynajmniej bedę dbała tylko o siebie :P. Tylko wiesz Agus zawsze to milej jest się mieć dla kogo wystroić na wesele.... a Ty czemu chcesz iść sama skoro Pan sie zjawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam pojęcia co u pozostałych dziewczyn. Jedynie z Tobą jeszcze utrzymywałam kontakt e-mail-owy. Z resztą tylko tutaj na topiku, więc nie wiem co się z nimi dzieje. Może wpadną jak zobaczą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie ma czem gratulować Pana, bo sam przylazł ;). A w pracy będę nauczycielem wspomagającym w klasie integracyjnej. Nie jest to moje marzenie, bo zdecydowanie wolę przedszkole. Ale po takich przejściach i trudnościach jakie miałam ze znalezieniem pracy to jest super :). I fakt, faktem też że zaczynam już stopnie awansu zawodowego :). I będę zarabiała też normalne pieniądze :). A bo właśnie nie chcę się przejmować tym czy się dobrze bawi, poza tym to będzie w innym mieście itp. A poza tym jeszcze się nie przyzwyczaiłam tak długo byłam sama. Boję się też, czy moja rodzinka go nie wystraszy:D:D:D pytaniami w stylu kiedy nasz ślub ;). Bo moi młodsi bracia nałogowo mnie wyprzedzają w tej dziedzinie :). szkoda, że tu już pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha--> będę uciekać. Umówiłam się z dziewczynami ze studiów. Jadę do jednej z nich na sałateczke :P Jednak przyzna sie szczerze,ze nie za bardzo mam ochote dzis na towarzyskie spotkanie :O. Jakoś dziś mi tak jesienno....no ale cóż umóiwlam się, więc pojadę. Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu pustki...??? ja bym się nie nadawała jako nauczyciel...zawsze takie osoby podziwiam... ja bym tyle cierpliwosci nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam powiedzieć ... płeć kobieta narodowość polska.. na tym forum mnie nie wszyscy kochają... inni nawet zjadą na niektórych topikach...tylko dlatego,że ktoś ma własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak siedzą dzieciaki i nastolatki ech... póki mam chwilkę to zajrzę...od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na studiach.... szukam pracy chociaż sobie popracowałam jeszcze nie dano ale mnie w jajo zrobili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha--> a praca na stałe czy narazie spróbujesz i zobaczysz czy się odnajdziesz? Widzę, że do kaczorków bardzo się przyzwyczaiłaś i pewnie ciężko było odchodzić ale może w tej pracy również się odnajdziesz :) A Pan nie nalega by iść z Tobą na wesele? :D Czy jeszcze nic o nim nie wie. Rozumiem, ze to ślub kogoś z rodzinki skoro twoja familia będzie. Wiesz z drugiej strony zawsze to jest tez już jakiś sprawdzian dla nowego Pana jak sie odnajdzie w weselnej sytuacji z Tobą i twoimi bliskimi :) Sadząc po uśmiechu rozumiem, ze dzisiejsze spotkanie jest \"randkowe\" :) Ja już po spotkaniu babskim. Ogólnie bardzo miło. Powspominało się, pośmiało, wiec wieczór udany. Jadąc spowrotem niestety miałam nieszczęsna okazję obejrzeć rozjechanego pieska na jezdni :( :O. To nie był miły widok na noc.... stara wiedżma--> witaj :D Skąd taki nick ? :P alhemicum --> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkolnictwie nie da się na trochę, do końca czerwca chcę czy nie. A jak będzie zobaczymy :) nie miałam wyboru musiałam odejść od Kaczorów 😭 tęsknię za nimi strasznie, ale co robić... A nie nalega, nic nie mówi w tej sprawie. Ale Pan z dużym wyczuciem... si, si randka zakończyła się meczem, próbowałam coś z tego pojąć. Kupa śmiechu :) dobrej nocy, ja już śmigam do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam i pije herbatkę z cytryną...za słodką!!!! blee Agucha--> A skąd Pan w ogóle? Znaliście się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie czekam na pieczone skrzydełka, mniamiiii ;) Mój kolega uparł się, że znajdzie mi Pana ;) i zorganizował casting :) i tak poznałam Samca :). Ale cała reszta przeszła jego najśmielsze oczekiwania jak to powiedział. I tak jest W. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×